· Niedziela, 22 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Karate Kyokushin Wejherowo 2008


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MEŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Paweł Tomaszewicz

Koszalin

2

Adrian Maliński

Gorzów Wielk.

3

Łukasz Czubak

Płock

3

Krzysztof Szeffner

Grodzisk Wielk.

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Krzysztof Seman

Mielno

2

Michał Michalski

Nowa Sól

3

Marek Madej

Zielona Góra

3

Michał Mazurek

Gorzów Wielk.

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Tomasz Madej

Zielona Góra

2

Piotr Zdrojewski

Ustka

3

Marek Wróbel

Gorzów Wielk.

3

Łukasz Janik

Ustka

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Ptaryk Borowski

Wejherowo

2

Marcin Grocholski

Koszalin

3

Paweł Matysiak

Grodzisk Wielk.

3

Patryk Golczak

Świnoujście

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Artur Hryniewiecki

Poznań

2

Daniel Posiewka

Płock

3

Piotr Grzegala

Inowrocław

3

Wojciech Stawicki

Złocienice

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Robert Solniczek

Koszalin

2

Dariusz Gorzycki

Bydgoszcz

3

Waldemar Zakrzewski

Szczecinek

3

Jarosław Preis

Wejherowo

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

Mateusz Błaszczyk

Poznań

2

Ryszard Sypniewski

Gorzó Wielk.

3

Krzysztof Feter

Solec Kujawski

3

Michał Blicharski

Nowa Sól

KATA MĘŻCZYZN

1

Krzysztof Szeffner

Grodzisk Wielk.

2

Krzysztof Feter

Solec Kujawski

3

Jarosław Remus

Bydgoszcz

3

Michał Hodyniak

Inowrocław

WALKI REŻYSEROWANE

1

Patryk Golczak, Radosław Lipiński

Świnoujście

2

Piotr Słowuta, Jakub Gładych

Gorzów Wielk.

3

Michał Mazurek, Łukasz Droszka

Gorzów Wielk.

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

Cieloch Damian

Szczecinek

2

Mielżyński Rafał

Gubin

3

Kula Tomasz

Bydgoszcz

3

Kondra Marcin

Malbork

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT -70 KG

1

Zytkiewicz Wojciech

Gorzów Wielk.

2

Gładych Jakub

Gorzów Wielk.

3

Cichy łukasz

Ustka

3

Dziurdziewicz Błażej

Gubin

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. +75 KG

1

Koj Jakub

Zielona Góra

2

Drażba Łukasz

Gorzów Wielk.

3

Łukomski Feliks

Włocławek

3

Galiński Damian

Zielona Góra

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Elszyn Paweł

Solec Kujawski

2

Tylicki Michał

Solec Kujawski

3

Galiński Damian

Zielona Góra

3

Cichy Łukasz

Ustka

WALKI REŻYSEROWANE OPEN

1

Mielżyński Rafał, Dziurdziewicz Błażej

Gubin

2

Gerting Daria, Cichy Łukasz

Ustka

3

Panasiuk Sylwester, Janik Patryk

Ustka

3

Cicha Agnieszka, Cicha Monika

Ustka

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Joanna Chociej

Wejherowo

2

Justyna Grzywaczewska

Lipno

3

Agata Milczewska

Ustka

3

Magdalena Ilczuk

Świnoujście

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Izabela Potomska

Koszalin

2

Dorota Stachowicz

Koszalin

3

Kamila Dudek

Nowa Sól

3

Joanna Chojnicka

Szczecinek

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

Justyna Grzywaczewska

Lipno

2

Aleksandra Soft

Nowa Sól

3

Aleksandra Przybylak

Poznań

3

Kamila Dudek

Nowa Sól

KATA KOBIET

1

Magdalena Ilczuk

Świnoujście

2

Justyna Grzywaczewska

Lipno

3

Kamila Dudek

Nowa Sól

3

Agata Milczewska

Ustka

KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. -55 KG

1

Wypych Marta

Świnoujście

2

Zienkiewicz Marta

Gorzó Wielk.

3

Cicha Agnieszka

Ustka

3

Rozesłaniec Martyna

Gorzów Wielk.

KUMITE JUNIOREK MŁ. KAT. +55 KG

1

Gerting Daria

Ustka

2

Lelek Beata

Świnoujście

3

Pietrzak Julia

Mielno

3

Kierzękowska Agnieszka

Bydgoszcz

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Wypych Marta

Swinoujście

2

Dolna Agnieszka

Nowa Sól

3

Czech Ewelina

Nowa Sól

3

Lelek Beata

Świnoujście

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SENIORÓW

1

Koszalin

2

Wejherowo

3

Gozrów, Ustka, Zielona Góra
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA JUNIORÓ MŁODSZYCH

1

Gorzów Wielkopolski

2

Świnoujście

3

Ustka




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai