· Sobota, 20 Październik 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XVIII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW KYOKUSHIN KARATE


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW - KAT. -65 KG

1

Gierula Kamil

Świdnica

2

Uroda Marcin

Opole

3

Baron Łukasz

Tarnowskie G.

3

Korus Paweł

Wrocław

5-8

Dworakowski Przemysław

Dąbrowa Gór.

5-8

Samborski Sławomir

Dębica

5-8

Romańczuk Kamil

Radzymin

5-8

Nowakowski Bartosz

Legnica

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -70 KG

1

Szromek Bartłomiej

Katowice

2

Madej Marek

Zielona Góra

3

Wróblewski Paweł

Gliwice

3

Eichhorn Krzysztof

Koszalin

5-8

Miller Maciej

Warszawa

5-8

Włodarczyk Krzysztof

Limanowa

5-8

Ciosk Michał

Kielce

5-8

Madej Tomasz

Zielona Góra

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -75 KG

1

Maliński Dariusz

Tarnów

2

Bardo Łukasz

Tarnów

3

Lutostański Artur

Szczytno

3

Czapula Paweł

Świdnica

5-8

Papoń Paweł

Tarnów Op.

5-8

Kołek Mateusz

Warszawa

5-8

Bajan Adrian

Rawa Mazowiecka

5-8

Openchowski Daniel

Ostrołęka

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -80 KG

1

Odzeniak Marek

Warszawa

2

Puszkarewicz Daniel

Siemianowice Śl.

3

Chara Kamil

Kielce

3

Prachnio Marcin

Warszawa

5-8

Wąsiński Mateusz

Olecko

5-8

Walczak Maciej

Zielona Góra

5-8

Borkowski Łukasz

Otwock

5-8

Orzechowski Jakub

Stalowa Wola

KUMITE JUNIORÓW - KAT. +80 KG

1

Lemieszko Łukasz

Ełk

2

Malesa Michał

Warszawa

3

Koc Dawid

Stalowa Wola

3

Fornalczyk Łukasz

Gorzów

5-8

Lewkowicz Paweł

Suwałki

5-8

Zachwieja Patryk

Legnica

5-8

Kotarski Krzysztof

Sieradz

5-8

Romaniuk Miłosz

Warszawa

KATA JUNIORÓW

1

Kundzicz Leo

Bartoszyce

2

Uroda Marcin

Opole

3

Maliński Dariusz

Tanów

4

Janikowski Łukasz

Kielce

5

Walczak Maciej

Zielona Góra

6

Szromek Bartłomiej

Katowice

7

Gruba Artur

Warszawa

8

Krupa Krzysztof

Dzierżoniów

KUMITE JUNIORÓW LEKKI KONTAKT

1

Lewkowicz Paweł

Suwałki

2

Borkowski Łukasz

Otwock

3

Skuza Daniel

Kielce

3

Walczak Maciej

Zielona Góra

5-8

Dworakowski Przemysław

Dąbrowa Gór.

5-8

Pilarski Rafał

Katowice

5-8

Rybak Tomasz

Kielce

5-8

Will Konrad

Suwałki

KUMITE JUNIOREK - KAT. -55 KG

1

Helińska Agnieszka

Katowice

2

Korga Paulina

Dębica

3

Puchala Agnieszka

Radzymin

3

Danilewicz Emilia

Olecko

5-8

Rogóż Edyta

Rzeszów

5-8

Grochecka Ewa

Tarnowskie G.

5-8

Morawska Dorota

Katowice

5-8

Podolak Żaneta

Tarnowskie G.

KUMITE JUNIOREK - KAT. +55 KG

1

Zjawińska Agata

Katowice

2

Janocha Natalia

Wrocław

3

Parys Edyta

Radzymin

3

Bill Agnieszka

Gliwice

5-8

Gajda Katarzyna

Gliwice

5-8

Wybrańska Magda

Zielona Góra

5-8

Cieśla Agnieszka

Kielce

5-8

Rosół Anna

Kraków

KUMITE JUNIOREK LEKKI KONTAKT

1

Kotarska Anna

Warszawa

2

Janocha Natalia

Wrocław

3

Hanisz Marta

katowice

3

Kuriata Beata

Legnica

5-8

Karpińska Ewelina

Augustów

5-8

Bazydło Monika

Tarnowskie Góry

5-8

Wyszyńska Kamila

Nowa Sól

5-8

Ostroska Ewelina

Augustów

KATA JUNIOREK

1

Gabryś Helena

Siemianowice Śl.

2

Żurek Kamila

Sosnowiec

3

Hanisz Marta

Katowice

4

Gajda Katarzyna

Gliwice

5

Rosół Anna

Kraków

6

Lewicka Angelika

Sosnowiec

7

Dudek Kamila

Nowa Sól

8

Szajta Alicja

Kraków

KUMITE JUNIORÓW LEKKI KONTAKT

1

Lewkowicz Paweł

Suwałki

2

Borkowski Łukasz

Otwock

3

Skuza Daniel

Kielce

3

Walczak Maciej

Zielona Góra

5-8

Dworakowski Przemysław

Dąbrowa Gór.

5-8

Pilarski Rafał

Katowice

5-8

Rybak Tomasz

Kielce

5-8

Will Konrad

Suwałki

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA JUNIORÓW

1

Warszawa 8

2

Świdnica 6

3

Tarnów 5
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA JUNIOREK

1

Katowice 10

2

Wrocław 4

3

Dębica 3




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai