· Czwartek, 26 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH OPOLE 2007


Mężczyźni

Kobiety
juniorzy młodsi -60 kg

1

Dawid Czypionka

Katowice

2

Jakub Gładych

Gorzów

3-4

Marcin Augustyn

Lubin

3-4

Krzysztof Feter

Solec Kujawski

5-6

Piotr Słowuta

Gorzów

5-6

Konrad Kozubowski

Bartoszyce

7-8

Taha Al-Qadi

Opole

7-8

Tomasz Wandzel

Katowice

juniorzy młodsi -65 kg

1

Łukasz Sieńko

Suwałki

2

Patryk Kuzia

Bartoszyce

3-4

Robert Niestrój

Ruda Śląska

3-4

Mateusz Jędrzejczak

Zielona Góra

5-6

Karol Kycko

Zamość

5-6

Rafał Marmuszewski

Nowy Sącz

7-8

Mateusz Dąbrowski

Legnica

7-8

Grzegorz Pałka

Świdnica

juniorzy młodsi -70 kg

1

Gerard Will

Suwałki

2

Michał Butyłkin

Suwałki

3-4

Łukasz Piekutowski

Olecko

3-4

Roman Soła

Lublin

5-6

Jarosław Jakubowicz

Krosno

5-6

Sebastian Micheń

Tarnów Opolski

7-8

Kamil Dubicki

Kielce

7-8

Radosław Kasprzyk

Świdnica

juniorzy młodsi -75 kg

1

Mateusz Danilewicz

Olecko

2

Patryk Sypień

Wrocław

3-4

Piotr Biszczak

Legnica

3-4

Jarosław Doruch

Radzymin

5-6

Piotr Umywalnik

Ruda Śląska

5-6

Patryk Tokarzewski

Lublin

7-8

Marcin Żółtański

Kielce

7-8

Wojciech Derlatko

Lubin

juniorzy młodsi +75 kg

1

Mateusz Połeć

Bartoszyce

2

Tomasz Malesa

Warszawa

3-4

Mariusz Gabrysiak

Wrocław

3-4

Jacek Klimek

Radzymin

5-6

Paweł Florczak

Radzymin

5-6

Filip Olszewski

Opole

7-8

Robert Paniączyk

Leszno

7-8

Hubert Bysiak

Kielce

kata juniorów młodszych

1

Kamil Stankiewicz

Opole

2

Tomasz Wandzel

Katowice

3-4

Taha Al-Qadi

Opole - Dobrzeń Wielki

3-4

Arkadiusz Gdula

Legnica

5-6

Gerard Will

Suwałki

5-6

Jacek Klimek

Radzymin

7-8

Mateusz Pfeiffer

Legnica

7-8

Kamil Danielko

Opole

juniorki młodsze -55 kg

1

Aleksandra Zajkowska

Łomża

2

Kamila Mazur

Suwałki

3-4

Monika Sowa

Chorzów

3-4

Agnieszka Wyszyńska

Augustów

5-6

Wiktoria Bułka

Tarnowskie Góry

5-6

Beata Lelek

Świnoujście

7-8

Małgorzata Sklorz

Tarnów Opolski

7-8

Marzena Pisanko

Grajewo

juniorki młodsze +55 kg

1

Dominika Lisiewicz

Suwałki

2

Joanna Pietrak

Siedlce

3-4

Anita Gdula

Legnica

3-4

Anna Kwiatkowska

Radzymin

5-6

Beata Zygmunt

Krosno

5-6

Emilia Płaszczyńska

Ostrołęka

7-8

Lidia Fidura

Ruda Śląska

7-8

Dorota Adamusiak

Wołów

kata juniorek młodszych

1

Joanna Popczyk

Opole

2

Monika Sowa

Chorzów

3-4

Anna Kwiatkowska

Radzymin

3-4

Kamila Mazur

Suwałki

5-6

Anna Magdziarz

Lublin

5-6

Iwona Kielian

Tarnów Opolski

7-8

Katarzyna Daniluk

Lublin

7-8

Justyna Karpińska

Ełk

walki reżyserowane

1

Gerard Will i Michał Butyłkin

2

Jakub Lupa i Bartosz Dutka

3-4

Piotr Biszczak i Arkadiusz Gdula

3-4

Łukasz Sieńko i Mateusz Krejpcio

5-6

Paweł Florczak i Jacek Klimek

5-6

Piotr Słowuta i Jakub Gładych

7-8

Tomasz Dybaś i Michał Sasuła

7-8

Karina Kazimierczak i Michał Kogut
Klasyfikacja drużynowa

1

Suwałki

2

Opole

3

Radzymin

4-5

Bartoszyce

4-5

Legnica

6

Katowice

7

Olecko

8-10

Chorzów

8-10

Gorzów Wlkp.

8-10

Wrocław




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai