· Sobota, 23 Czerwiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH RADZYMIN 2006


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. -60 KG

1

Wandzel Tomasz KA

Katowice

2

Kolaja Dawid ZA

Zamość

3

Danielko Kamil OP

Opole

3

Siciński Stanisław WA

Warszawa

KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. -65 KG

1

Szromek Bartłomiej KA

Katowice

2

Wysokiński Damian RA

Radzymin

3

Winter Dawid SO

Sosnowiec

3

Piekutowski Łukasz OL

Olecko

KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. -70 KG

1

Will Gerard SU

Suwałki

2

Czerniakowski Paweł WA2

Warszawa

3

Machulec Paweł SS

Machulec Paweł SS

3

Krupa Krzysztof DZ

Dzierżoniów

KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. -75 KG

1

Malesa Tomasz OT

Otwock

2

Florczak Paweł RA

Radzymin

3

Romiszewski Robert WA2

Warszawa

3

Majer Jakub RS

Ruda śląska

KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. +75 KG

1

Malesa Michał OT

Otwock

2

Klimek Jacek RA

Radzymin

3

Papoń Paweł TO

Tarnów Opolski

3

Borkowski Łukasz OT

Otwock

KATA JUNIORÓW MŁ

1

Przybycień Maciej TA

I miejsce

2

Stankiewicz Kamil OP

II miejsce

3

Wandzel Tomasz KA

III miejsce

4

Winter Dawid SO


WALKI REŻYSEROWANE JUNIORZY MŁ

1

Will Gerard SU, Butyłkin Michał SU

I miejsce

2

Dutka Bartosz NS, Lupa Jakub NS

II miejsce

3

Szromek Bartłomiej KA, Wandzel Tomasz KA

III miejsce

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -55 KG

1

Smyk Bartłomiej AU

Augustów

2

Dąbrowski Karol RA

Radzymin

3

Wojtan Robert BI

Białystok

3

Stemplewski Szymon OL

Olecko

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -60 KG

1

Lewicki Maciej PR

Przasnysz

2

Kiedrzyn Wojciech RA

Radzymin

3

Kondra Marcin MA

Malbork

3

Sasuła Michał DZ

Dzierżonów

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -65 KG

1

Sieńko Łukasz SU

Suwałki

2

Piekutowski Rafał OL

Olecko

3

Kostrzewa Patryk RA

Radzymin

3

Krejpcio Mateusz SU

Suwałki

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -70 KG

1

Mnacakanian Noi WA2

Warszawa

2

Mazur Maciej WA2

Warszawa

3

Zieliński Paweł RA

Radzymin

3

Zych Sebastian TA

Tarnów

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. +70 KG

1

Danilewicz Mateusz OL

Olecko

2

Lupa Jakub NS

Nowy Sącz

3

Umywalnik Piotr RS

Ruda Śląska

3

Olszewski Filip OP

Opole

KATA MŁODZIKÓW

1

Dybaś Tomasz DZ

I miejsce

2

Lupa Jakub NS

II miejsce

3

Krejpcio Mateusz SU

III miejsce

4

Lewicki Maciej PR

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. -55 KG

1

Mazur Kamila SU

Suwałki

2

Kotarska ANNA WA

Warszawa

3

Sowa Monika CH

Chorzów

3

Hanisz Marta KA

Katowice

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

Płaszczyńska Emilia OS

Ostrołęka

2

Karpińska Ewelina AU

Augustów

3

Kielian Iwona TO

Tarnów Opolski

3

Lisiewicz Aneta SU

Suwałki

KATA JUNIOREK MŁ

1

Popczyk Joanna OP

I miejsce

2

Sowa Monika CH

II miejsce

3

Lewicka Angelika SO

III miejsce

4

Hanisz Marta KA


KUMITE MŁODZICZEK - KAT. -50 KG

1

Wojcik Pamela DM

Dobre Miasto

2

Ciszewska Ewa AU

Augustów

3

Chmielewska Renata RA

Radzymin

3

Wypych Marta SW

Swinoujście

KUMITE MŁODZICZEK - KAT. +50 KG

1

Kwiatkowska ANNA RA

Radzymin

2

Budziarek Roksana OP

Opole

3

Lisiewicz Dominika SU

Suwałki

3

Flanczewska Anna PR

Przasnysz

KATA MŁODZICZEK

1

Kwiatkowska Anna RA

I miejsce

2

Dybał Aleksandra SK

II miejsce

3

Winkler Paulina KA

III miejsce

4

Wypych Marta SW


WALKI REŻYSEROWANE MŁODZICY

1

Sieńko Łukasz SU, Krejpcio Mateusz SU

I miejsce

2

Sasuła Michał DZ, Dybaś Tomasz DZ

II miejsce

3

Winkler Paulina KA, Kłos Magda KA

III miejsce

 

Najlepszy zawodnik: Gerard Will (Suwałki)
Najlepsza zawodniczka: Anna Kwiatkowska (Radzymin)



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai