· Sobota, 23 Czerwiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Grajewo 2005


MężczyĽni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN 65 KG

1

Pałyska Mikołaj

Otwock

2

Romańczuk Kamil

Radzymin

3

Olechna Jarosław

Olecko

3

Orzechowski Marcin

Lublin

KUMITE MĘŻCZYZN 70 KG

1

Kowalczyk Dariusz

Ełk

2

Stryjewski Dawid

Ełk

3

Słotwiński Tomasz

Dobre Miasto

3

Wielgosz Rafał

Warszawa

KUMITE MĘŻCZYZN 75 KG

1

Jó¶k Martin

Radzymin

2

Samborski Paweł

Kock

3

Decewicz Maciej

Suwałki

3

Lutostański Artur

Szczytno

KUMITE MĘŻCZYZN 80 KG

1

Brdys Robert

Ełk

2

Koczmara Mateusz

Lublin

3

D±browski Maciej

Białystok

3

Romanowski Przemysław

Szczytno

KUMITE MĘŻCZYZN +80 KG

1

Sieradzki Marcin

Warszawa

2

Strefner Piotr

Warszawa

3

Hryniewicki Artur

Ełk

3

Myma Mirosław

Bartoszyce

KUMITE SENIOR OPEN

1

Kozieł Marek

Lublin

2

Tomkiel Janusz

Ełk

3

Bieńkiewicz Zdzisław

Dobre Miasto

KUMITE MĘŻCZYZN lekki kontakt

1

Lewkowicz Tomasz

Suwałki

2

Cherubin Tomasz

Suwałki

3

Luto Tomasz

Suwałki

3

Will Konrad

Suwałki

KATA SENIORÓW

1

Kowalczyk Krzysztof

Ełk

2

Luto Tomasz

Suwałki

3

Lewkowicz Tomasz

Suwałki

4

Grabowski Radosław

Ostrów Maz.

WALKI REŻYSEROWANE

1

Przybysz Mariusz
Kazubowski Konrad

Bartoszyce

2

Majewski Paweł
Imko Przemysław

Ełk

3

Klimek Jacek
Florczak Paweł

Radzymin

4

Romaniuk Kamil
Michalak Katarzyna

Radzymin

Juniorzy młodsi - lekki kont.-60 KG

1

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

2

Gadowski Adrian

Dobre M.

3

Doruch Jarosław

Radzymin

3

Kuzia Patryk

Bartoszyce

Juniorzy młodsi - lekki kont.-65 KG

1

Bronowicki Paweł

Warszawa

2

Romiszewski Robert

Warszawa

3

CZernikowski Paweł

Warszawa

3

W±sewicz Kamil

Bartoszyce

Juniorzy młodsi - lekki kont.-70 KG

1

Padlikowski Damian

Olecko

2

Florczak Paweł

Radzymin

3

Sitek Piotr

Warszawa

3

Szczerbiak Marcin

Grajewo

Juniorzy młodsi - lekki kont.-75 KG

1

Klimek Jacek

Radzymin

2

Borkowski Łukasz

Otwock

3

Prachnio Marcin

Maz. K.

3

Przybysz Mariusz

Bartoszyce

Juniorzy młodsi - lekki kont.+75 KG

1

Lemieszko Łukasz

Ełk

2

Lewkowicz Paweł

Suwałki

3

Cięszczyk Jarowsław

Lublin

3

D±browski Łukasz

Lublin

KUMITE SENIOREK 55 KG

1

Chilińska Beata

Grajewo

2

Jaster Anna

Warszawa

3

Dudziak Diana

Chełm

3

Bidacha Agata

Lublin

KUMITE SENIOREK +55 KG

1

Michalak Katarzyna

Radzymin

2

Sturgulewska Iwona

Augustów

3

Ołów Iwona

Suwałki

3

Kozłowska Zuzanna

Łomża

KUMITE KOBIET lekki kontakt

1

Orłowska Aleksandra

Lidzbark Warm.

2

Winek Agnieszka

Otwock

3

Nosarzewska Aleksandra

Warszawa

3

Kwiatkowska Agnieszka

Dobre Miasto

KATA SENIOREK

1

Sawko Paulina

Ełk

2

Winek Agnieszka

Otwock

3

Krzesicka Anna

Suwałki

4

Sturgulewska Iwona

Augustów

Juniorki młodsze - lekki kont.-55 KG

1

Puchała Agnieszka

Radzymin

2

Kotarska Anna

Warszawa

3

Mazur Kamila

Suwałki

3

Krejpcio Natalia

Suwałki

Juniorki młodsze - lekki kont.+55 KG

1

Kałamarska Joanna

Dobre M

2

Parys Edyta

Radzymin

3

Dziekońska Natalia

Łomża

3

Ostrowska Ewelina

Augustów

KATA juniorów młodszych

1

Lemieszko Łukasz

EŁK

2

Samborski Mateusz

Lublin

3

Butyłkin Michał

Suwałki

4

Opęchowski Daniel

Ostrołęka

KATA juniorek młodszych

1

Krejpcio Natalina

Suwałki

2

Mazur Kamila

SUWAŁKI

3

Karpińska Ewelina

Augustów

4

Napiórkowska Marlena

Ostrołęka

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

Ełk

2

Warszawa

3

Radzymin

4

Otwock




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai