· Środa, 25 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin Rzeszów 2005


Mężczyźni

Kobiety
KATEGORIA 65 KG

1

Jasica Marek

Limanowa I

2

Ciuła Piotr

Limanowa II

3

Janikowski Łukasz

Kielce

3

Karcz Paweł

Zakopane

KATEGORIA 70 KG

1

Popiołek Grzegorz

Zakopane

2

Niziołek Marcin

Kielce

3

Bakalus Radosław

Przemyśl

3

Sukiennik Robert

Limanowa

KATEGORIA 75 KG

1

Szychowski Artur

Sanok I

2

Górniak Paweł

Sanok II

3

Kołtoń Przemysław

Kielce I

3

Kałuża Michał

Kielce II

KATEGORIA 80 KG

1

Kacwin Marek

Zakopane

2

Gągola Zbigniew

Limanowa I

3

Wiszyński Waldemar

Sanok

3

Szela Adam

Dębica

KATEGORIA +80 KG

1

Miller Marcin

Kielce I

2

Ostręga Arkadiusz

Tarnów

3

Lipa Adrian

Kielce II

3

Rudczyński Mateusz

Sandomierz

KATEGORIA SENIOR OPEN

1

Sawa Bogdan

Tarnów

2

Druszcz Mariusz

Kielce I

3

Mróz Krzysztof

Kielce II

3

Wdowiak Janusz

Tarnów

KATEGORIA LEKKI KONTAKT OPEN

1

Hejduk Kamil

Kielce I

2

Czernicki Bernard

Rzeszów

3

Kowalczyk Patryk

Nowy Sącz

3

Ławnicki Paweł

Kielce II

KATA

1

Maliński Mariusz

Tarnów

2

Hinterecker Herbert

Wiedeń

3

Moździerz Tomasz

Tarnów

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT 60 KG

1

Bury Piotr

Sanok

2

Wrona Rafał

Tarnobrzeg

3

Kowalski Konrad

Leżajsk

3

Szela Kamil

Nowa Dęba

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT 65 KG

1

Rózga Roger

Tarnów

2

Kiper Artur

Tarnobrzeg

3

Czernek Jarosław

Limanowa

3

Staroń Karol

Krosno

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT 70 KG

1

Szkoda Rafał

Przeworsk

2

Kiper Dawid

Tarnobrzeg

3

Kuźdub Łukasz

Kielce I

3

Orzechowski Jakub

Stalowa Wola

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT 75 KG

1

Dutka Bartosz

Nowy Sącz

2

Werynkin Jacek

Kielce I

3

Niziołek Paweł

Tarnów

3

Wojciechowski Łukasz

Nowa Dęba

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT + 75 KG

1

Jaworski Janusz

Nowa Dęba

2

Kulewicz Dawid

Limanowa I

3

Dębski Grzegorz

Kraków

KATA JUNIOR MŁODSZY

1

Kiper Dawid

Tarnobrzeg

2

Tobiasz Maciej

Kraków

3

Przybycień Maciej

Tarnów

KATEGORIA 55 KG

1

Kozub Sylwia

Kraków

2

Gabriele Cram

Wiedeń

3

Fiuk Urszula

Kielce

3

Pochroń Angelina

Tarnów

KATEGORIA + 55 KG

1

Seweryn Grażyna

Tarnów

2

Melanie Fraunschiel

Wiedeń

3

Radiowska Agnieszka

Przemyśl

3

Starzyńska Anna

Busko Zdrój

KATEGORIA KUMITE LEKKI KONTAKT OPEN

1

Rusin Ewa

Kielce I

2

Defratyka Katarzyna

Kielce II

3

Maleszewska Irmina

Sandomierz I

3

Schmalenberg Marta

Sandomierz II

KATA

1

Płaszczyńska Karina

Kielce I

2

Pochroń Angelina

Tarnów

3

Banasik Agnieszka

Kielce II

JUNIORKA MŁODSZA KATEGORIA LEKKI KONTAKT - 55 KG

1

Serwinowska Ligia

Nowa Dęba

2

Kabała Sylwia

Kielce I

3

Potępa Blanka

Kraków

3

Pawluk Joanna

Nowa Dęba

JUNIORKA MŁODSZA KATEGORIA LEKKI KONTAKT + 55 KG

1

Rosół Anna

Kraków I

2

Dragan Katarzyna

Dukla I

3

Zygmunt Beata

Dukla II

3

Szajta Alicja

Kraków II

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Rosół Anna

Kraków

2

Serwinowska Ligia

Nowa Dęba

3

Mańka Katarzyna

Kielce

DRUŻYNOWO:

1

Kielce

2

Zakopane

3

Tarnów




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai