· Niedziela, 22 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin Ząbkowice Śląskie 2005


Mężczyźni

Kobiety
KATEGORIA 65 kg

1

Staściuk Tomasz

Dzierżoniów I

2

Kołodziejczyk Kamil

Sieradz I

3

Śliwka Paweł

Siechnice I

3

Michalski Marcin

Świdnica II

KATEGORIA 70 kg

1

Radziewicz Wojciech

Opole I

2

Grzesiak Hubert

Jaraczewo I

3

Całka Bartosz

Świdnica I

3

Kurski Przemysław

Ząbkowice Śl. II

KATEGORIA 75 kg

1

Wojtkowiak Mariusz

Jaraczewo I

2

Szablewski Adam

Wrocław II

3

Bukowy Daniel

Świdnica I

3

Chorostkowski Bartosz

Wrocław III

KATEGORIA 80 kg

1

Dziedzic Michał

Wrocław I

2

Kułakowski Marcin

Siechnice I

3

Kosicki Radosław

Sieradz I

3

Chyczewski Marek

Wrocław III

KATEGORIA OPEN

1

Szir Arkadiusz

Wrocław II

2

Przystasz Tomasz

Ząbkowice Śl. I

3

Łukasiewicz Piotr

Wrocław I

3

Szulc Adrian

Głogów I

KATEGORIA +35 lat +80 KG

1

Madej Robert

Wrocław I

2

Bielecki Aleksander

Strzelce Opol. I

3

Wiśniewski Bogusław

Opole I

3

Derlatko Sławomir

Lubin I

KATEGORIA lekki kontakt OPEN

1

Rudnicki Józef

Ząbkowice Śl. I

2

Ptasiński Tomasz

Ząbkowice Śl. II

3

Kwiatkowski Michał

Sieradz I

3

Radziewicz Wojciech

Opole I

KATA

1

Staściuk Tomasz

Dzierżoniów I

2

Michalski Jacek

Świdnica I

3

Śliwka Paweł

Siechnice I

KATA-JUNIORZY MŁODSI

1

Uroda Marcin

Opole I

2

Gdula Arkadiusz

Legnica I

3

Danielko Kamil

Opole II

JUNIORZY MŁODSI-KATEGORIA lekki kontakt -60kg

1

Uroda Marcin

Opole I

2

Reszka Bartosz

Siechnice I

3

Pałka Grzegorz

Świdnica I

3

Augustyn Marcin

Lubin I

JUNIORZY MŁODSI-KATEGORIA lekki kontakt 65kg

1

Nowakowski Bartosz

Legnica II

2

Kotowicz Rafał

Legnica I

3

Szweiger Łukasz

Opole II

3

Krupa Krzysztof

Dzierżoniów I

JUNIORZY MŁODSI-KATEGORIA lekki kontakt 70kg

1

Sypień Patryk

Wrocław I

2

Krupa Marcin

Dzierżoniów I

3

Rożek Marek

Lubin I

3

Rudnicki Konrad

Ząbkowice Śl. I

JUNIORZY MŁODSI-KATEGORIA lekki kontakt 75kg

1

Pacholak Marcin

Ząbkowice Śl. I

2

Gruda Mateusz

Sieradz I

3

Godoś Mateusz

Wrocław I

3

Hlavicka Petr

Czechy I

KATEGORIA 55 kg

1

Pustelnik Łucja

Wrocław I

2

Padkowska Dorota

Strzelce Opol. I

3

Pietrzyk Agnieszka

Wrocław II

KATEGORIA OPEN

1

Bill Agnieszka

Strzelce Opol. I

2

Brzóska Hortensja

Ząbkowice Śl. II

3

Marczuk Agnieszka

Legnica I

3

Szramiak Beata

Opole I

KATEGORIA lekki kontakt OPEN

1

Radziewicz Aleksandra

Opole I

2

Brzóska Florentyna

Ząbkowice Śl. I

3

Brzóska Hortensja

Ząbkowice Śl. II

JUNIORKI MŁODSZE-KATEGORIA lekki kontakt 55kg

1

Czuj Katarzyna

Głogów I

2

Popczyk Joanna

Opole I

3

Wójcik Paulina

Wrocław III

3

Wyszyńska Kamila

Głogów II

JUNIORKI MŁODSZE-KATEGORIA lekki kontakt +55kg

1

Ancerowicz Małgorzata

Ząbkowice Śl. I

2

Banasiak Aleksandra

Wrocław II

3

Gabrysiak Agnieszka

Wrocław I

3

Krawiec Maja

Ząbkowice Śl. II

KATA

1

Radziewicz Aleksandra

Opole I

2

Szramiak Beata

Opole II

3

Kijas Maja

Wrocław I

KATA-JUNIORKI MŁODSZE

1

Kuś Sandra

Dzierżoniów I

2

Popczyk Joanna

Opole I

3

Grzywa Katarzyna

Siechnice I

DRUŻYNOWO

1

Opole I

2

Wrocław I

3

Ząbkowice Śl.




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai