· Piątek, 19 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików
1 marca 2014, Mielno


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE SENIORZY -65

1

KOJ GRZEGORZ

ZIELONA GÓRA

2

KONDRA MARCIN

MALBORK

3

ZADROŻNY MICHAŁ

KOSZALIN

KUMITE SENIORZY -70

1

BĄCZYK MICHAŁ

KOSZALIN

2

BLICHARSKI MICHAŁ

NOWA SÓL

3

ROZENBERG JAKUB

MALBORK

KUMITE SENIORZY -75

1

MADEJ TOMASZ

ZIELONA GÓRA

2

MORYSON DANIEL

NOWA SÓL

3

PIESIK WOJCIECH

SZCZECINEK

3

PAWŁOWICZ JAKUB

ZŁOCIENIEC

 

KUMITE SENIORZY -80

1

ŚLĘDAK DAMIAN

KOSZALIN

2

MARUSIAK PAWEŁ

SZCZECINEK

3

ŻUK MARCIN

ZIELONA GÓRA

3

TAJCHER DAWID

ZIELONA GÓRA

KUMITE SENIORZY +80

1

GALIŃSKI DAMIAN

ZIELONA GÓRA

2

GALIŃSKI BARTOSZ

ZIELONA GÓRA

3

SORDON TOMASZ

POZNAŃ

3

NOWAK MARCIN

MIELNO

KUMITE SENIOR MASTER +35 OPEN

1

DUDZIAK JERZY

KOSZALIN

2

ZAKRZEWSKI WALDEMAR

SZCZECINEK

3

GIBOWSKI TOMASZ

MORYŃ

3

HADAŁA JACEK

MORYŃ

KUMITE JUNIORZY -60

1

GROCHOWSKI WOJCIECH

KOSZALIN

2

BERNACKI ARTUR

MALBORK

3

PAWLAK JAKUB

GDAŃSK

3

MODLIŃSKI ALEKSKOSZALIN

 

KUMITE JUNIORZY -65

1

ŁUKSZA JAKUB

DRAWSKO POM.

2

RYBIŃSKI MACIEJ

KOŁOBRZEG

3

KOZAKIEWICZ DAMIAN

NOWA SÓL

KUMITE JUNIORZY -75

1

WIŚNIEWSKI PIOTR

INOWROCŁAW

2

POZORSKI BORYS

INOWROCŁAW

3

PAZIEWSKI PATRYK

KOSZALIN

3

KAŁUŻNY MARCIN

POZNAŃ

 

KUMITE JUNIORZY +75

1

PNIEWSKI MICHAŁ

KOSZALIN

2

GUZE KRZYSZTOF

KOSZALIN

3

KAŁUŻNY MATEUSZ

POZNAŃ

3

ADAMÓW FILIP

MIELNO

KUMITE MŁODZICY -55

1

PHILIPP HUBERT

MALBORK

2

FALKIEWICZ PATRYK

MALBORK

3

RZYMSKI OSKAR

LIPNO

3

FORMELA PIOTR

MIELNO

KUMITE MŁODZICY -65

1

BOCHENEK HUBERT

SZCZECINEK

2

PAWLAK MICHAŁ

ZIELONA GÓRA

3

JANOWSKI EMIL

WŁOCŁAWEK

3

BOJANOWSKI HUBERT

ZIELONA GÓRA

KUMITE MŁODZICY +65

1

POTAPIŃSKI JAKUB

MORYŃ

2

SZCZĘŚNIAK MATEUSZ

MIELNO

KUMITE LEKKI KONTAKT MŁODZIKÓW OPEN

1

ELBIŃSKI DOMINIK

ŚWINOUJŚCIE

2

GUZIK DAWID

ŚWINOUJŚCIE

3

PAWLAK MICHAŁ

ZIELONA GÓRA

3

PIWKO MATEUSZ

SZCZECIN

KATA MŁODZIKÓW

1

PHILIPP HUBERT

MALBORK

2

ANDRUSZKO STANISŁAW

DRAWSKO POM.

3

WIECZOREK PAWEŁ

ŚWINOUJŚCIE

4

FALKIEWICZ PATRYK

MALBORK

KATA JUNIORÓW

1

KOZAKIEWICZ DAMIAN

NOWA SÓL

2

LISEK GRZEGORZ

POSTOMINO

3

GROCHOWSKI WOJCIECH

KOSZALIN

4

RYBIŃSKI MACIEJ

KOŁOBRZEG

KATA SENIORÓW

1

CICHY ŁUKASZ

POSTOMINO

2

SZEFFNER KRZYSZTOF

GRODZISK WLKP.

3

FALKO PAWEŁ

KOŁOBRZEG

4

TOMASZEWICZ PAWEŁ

KOSZALIN

WALKI REŻYSEROWANE

1

BĄCZYK M., ŚLĘDAK D.

2

GROCHOWSKI W., JEZIERSKI M.

3

DZIADUCH M.,RYCHLEWICZ Z.

KUMITE SENIORKI -55

1

LEŚNIEWSKA ALEKSANDRA

NOWA SÓL

2

GRZONKOWSKA MAGDALENA

INOWROCŁAW

3

CICHA AGNIESZKA

POSTOMINO

KUMITE SENIORKI +55

1

MATYSIAK ALEKSANDRA

GRODZISK WLKP

2

RUMAK ANGELIKA

ZŁOCIENIEC

3

KALINOWSKA JOANNA

ZIELONA GÓRA

3

WYPYCH MARTA

ŚWINOUJŚCIE

KUMITE JUNIORKI -55

1

SZUMSKA NIKOLA

MIELNO

2

RYCHLEWICZ ZUZANNA

MIELNO

3

TUCHOLSKA WIKTORIA

MIELNO

3

DZIADUCH MARTA

MIELNO

KUMITE JUNIORKI +55

1

KARPUK ALEKSANDRA

POSTOMINO

2

REGENT KATARZYNA

KOSZALIN

3

ŚMIGIELSKA KAROLINA

ZŁOCIENIEC

3

KOCZĄB MARTA

INOWROCŁAW

KUMITE MŁODZICZKI -50

1

SOPOLINSKA WERONIKA

INOWROCŁAW

2

TATARZYŃSKA HANNA

SZCZECINEK

3

WISKA ELIZA

DRAWSKO POM.

3

KUCHARSKA KINGA

KOŁOBRZEG

KUMITE MŁODZICZKI +50

1

ORYSZEWSKA ALEKSANDRA

MIELNO

2

NESTOROWICZ ALEKSANDRA

SZCZECIN

3

KOZIEŁŁO NATALIA

ZIELONA GÓRA

3

TŁUCZEK SANDRA

KOSZALIN

KUMITE LEKKI KONTAKT MŁODZICZEK OPEN

1

TATARZYŃSKA HANNA

SZCZECINEK

2

KOZIEŁŁO NATALIA

ZIELONA GÓRA

3

ŚWIĘTCZAK OLIWIA

ŚWINOUJŚCIE

3

KUCHARSKA KINGA

KOŁOBRZEG

KATA MŁODZICZEK

1

WISKA ELIZA

DRAWSKO POM.

2

TŁUCZEK SANDRA

KOSZALIN

3

ORYSZEWSKA ALEKSANDRA

MIELNO

4

ŚWIĘTCZAK OLIWIA

ŚWINOUJŚCIE

KATA JUNIOREK

1

ŚMIGIELSKA KAROLINA

ZŁOCIENIEC

2

JAŻDŻEWSKA KAROLINA

MALBORK

3

RYCHLEWICZ ZUZANNA

MIELNO

4

ORYSZEWSKA AGATA

MIELNO

KATA SENIOREK

1

KARPUK ALEKSANDRA

POSTOMINO

2

MACHCIŃSKA AGATA

KOSZALIN

3

MATYSIAK ALEKSANDRA

GRODZISK WLKP.

4

REGENT KATARZYNA

KOSZALIN

DRUŻYNOWO

1

KOSZALIN

2

ZIELONA GÓRA

3

MALBORK

3

MIELNO




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai