· Środa, 25 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XXXI MISTRZOSTWA MAKROREGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO WROCŁAW 2012


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORZY -60 kg

1

PAŁKA PAWEŁ

ŚWIDNICA

2

TOKARSKI ALBERT

SIERADZ

3

POPER DAMIAN

SIERADZ

3

CZERNEK MICHAŁ

TARNÓW OPOLSKI - ZDZIESZOWICE

KUMITE JUNIORZY -65 kg

1

BANASIK BARTOSZ

OLESNO

2

KARCZMIT SZYMON

NYSA

3

HRYNIUK ADAM

LUBIN

3

ZAWIASA SYLWESTER

NYSA

KUMITE JUNIORZY -70 kg

1

WERDA MICHAŁ

DZIERŻONIÓW

2

SIEKIERKA OLIVER

TARNÓW OPOLSKI - ZDZIESZOWICE

3

ZAŁUCKI WIKTOR

LĄDEK ZDRÓJ

3

DZIUBAK ANDRZEJ

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW

KUMITE JUNIORZY -75 kg

1

JAKUBOWSKI MICHAŁ

SIECHNICE

2

SZCZYGIEŁ DAWID

ŚWIDNICA

3

GOLOMB MATEUSZ

TARNÓW OPOLSKI - ZDZIESZOWICE

3

KUTKOWSKI MICHAŁ

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

KUMITE SENIORZY -65 kg

1

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICA

2

OZGA MARCIN

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW

3

NOWAKOWSKI MICHAŁ

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW

3

MARKIEWICZ GRZEGORZ

DZIERŻONIÓW

KUMITE SENIORZY -70 kg

1

PFEIFFER MATEUSZ

LEGNICA

2

KRUPA KRZYSZTOF

DZIERŻONIÓW

3

GIZIŃSKI MACIEJ

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW

3

CIEŚLIŃSKI PIOTR

SZCZAWNO ZDRÓJ

KUMITE SENIORZY -75 kg

1

PETECKI DAWID

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

2

SZCZYGIEŁ SEBASTIAN

ŚWIDNICA

3

KRUPA MARCIN

DZIERŻONIÓW

3

KRUPA PIOTR

DZIERŻONIÓW

KUMITE SENIORZY -80 kg

1

MICHALEWSKI DAMIAN

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

2

WLOCZYK TOMASZ

OLESNO

3

ŁAGODZIŃSKI JANUSZ

SIECHNICE

3

HERUBICH ŁUKASZ

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

KUMITE SENIORZY +80 kg

1

SYPIEŃ PATRYK

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

2

KUŁAKOWSKI MARCIN

SIECHNICE

3

KOTARSKI KRZYSZTOF

SIERADZ

3

GALIŃSKI DAMIAN

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

KATA JUNIORZY

1

GOLOMB MATEUSZ

TARNÓW OPOLSKI - ZDZIESZOWICE

2

ZAŁUCKI WIKTOR

LĄDEK ZDRÓJ

3

MORGA JAROSŁAW

WOŁOWSKI KKK

KATA JUNIORZY

1

GOLOMB MATEUSZ

TARNÓW OPOLSKI - ZDZIESZOWICE

2

ZAŁUCKI WIKTOR

LĄDEK ZDRÓJ

3

MORGA JAROSŁAW

WOŁOWSKI KKK

KATA SENIORZY

1

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICA

2

PFEIFFER MATEUSZ

LEGNICA

3

JAKUBOWSKI MICHAŁ

SIECHNICE

KUMITE JUNIORKI -55 kg

1

KRZANOWSKA BEATA

ŚWIDNICA

2

CHOCHOL KAROLINA

SZCZAWNO ZDRÓJ

3

FRONCZAK MARTYNA

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW

KUMITE JUNIORKI +55 kg

1

ROJSZCZAK EDYTA

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

2

KUNIGOWSKA URSZULA

DZIERŻONIÓW

3

SZKODOWSKA KRYSTYNA

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

3

KUNIGOWSKA AGATA

DZIERŻONIÓW

KUMITE SENIORKI -65 kg

1

WRONA PATRYCJA

ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

2

MIERZEJEWSKA IGA

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

3

STASZCZYŃSKA ALICJA

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW

3

BEREZA DOROTA

WOŁÓW

KUMITE SENIORKI +65 kg

1

KALICIAK AGATA

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW

2

URBANOWSKA EWELINA

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

3

JANOCHA NATALIA

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW

3

BRZEZICKA ANNA

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW

KATA JUNIORKI

1

CHOCHOL KAROLINA

SZCZAWNO ZDRÓJ

2

KUNIGOWSKA URSZULA

DZIERŻONIÓW

KATA SENIORKI

1

KIELIAN IWONA

TARNÓW OPOLSKI - ZDZIESZOWICE

2

WAJGELT IGA

SIERADZ

3

KUNIGOWSKA AGATA

DZIERŻONIÓW

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

2

DZIERŻONIÓW

3

LEGNICA

4

ŚWIDNICA

5

KKK im. M. Oyamy WROCŁAW


NAJLEPSZY ZAWODNIK: GDULA ARKADIUSZ
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: WRONA PATRYCJA
ILOŚĆ OŚRODKÓW: 19
ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 140
SĘDZIA GŁÓWNY: SHIHAN ANDRZEJ DREWNIAK 7 DAN
SĘDZIA TECHNICZNY: SHIHAN EUGENIUSZ DADZIBUG 5 DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai