· Sobota, 23 Czerwiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Europy Open Karate Kyokushin Warna 2011 Dzieci


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE CHILDREN BORN 1998- BOYS -40

1

BOYCHEV DANIEL

BULGARIA

2

PETKOV STILIYAN

BULGARIA

3

MARINOV IVAYLO

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 1998- BOYS +50

1

HASAN AKILBEK

KAZAKHSTAN

2

VAN KOOTEN TONNIE

HOLLAND

3

LILOV KREMISTIAN

BULGARIA

3

KLOCIHIN ALEKSANDER

GERMANY

KUMITE CHILDREN BORN 1999- BOYS -40

1

HARALAMBIEV ALEXANDER

BULAGRIA

2

TANIRBERGEN BAYIRZHAN

KAZAKHSTAN

3

HERZOG ALEX

GERMANY

3

IVANOV RADOSTIN

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 1999- BOYS +50

1

CHANEV TODOR

BULGARIA

2

KOMSIYSKI GEORGI

BULGARIA

3

MILENKOV ALEX

BULGARIA

3

JECHEV IVELIN

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 2000- BOYS -35

1

MARINOV NIKOLA

BULGARIA

2

VASSILEV VICTOR

BULGARIA

3

ALADJOV GEORGI

BULGARIA

3

UTELBEK RAIM

KAZAKHSTAN

KUMITE CHILDREN BORN 2000- BOYS +45

1

PETROV DIMITAR

BULGARIA

2

KATSAROV SVETOSLAV

BULGARIA

3

BELCHER BORYS

BULGARIA

3

ILIEV HRISTIAN

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 2001- BOYS -35

1

ANGELOV DAMYAN

BULGARIA

2

HARUTYUNYAN ARMEN

ARMENIA

3

BARBOV CHRISTIAN

BULGARIA

3

STILIANOV SVETOSIAV

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 2001- BOYS -45

1

IVANOV DANAIL

BULGARIA

2

DIMITROV STOYAN

BULGARIA

3

LALEV CHRISTIAN

BULGARIA

3

VARBANOV TSVETAN

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 2001- BOYS +45

1

GEORGIEV BOJIDAR

BULGARIA

2

ENEV NIKOLAY

BULGARIA

3

GEORGIEV GEORGI

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 2002- BOYS -30

1

MIZERNYUK DMITRII

RUSSIA

2

ILIEV TEODOR

BULGARIA

3

IVANOV IVAYLO

BULGARIA

3

JAIKOV TAHIR

KAZAKHSTAN

KUMITE CHILDREN BORN 2003- BOYS -30

1

LOUIS-ANDRE GOULAY

FRANCE

2

MEROZOV VICTOR

BULGARIA

3

ZHANTUAROV ASKAR

KAZAKHSTAN

3

MEHANDJIISKI MIHAIL

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 2003- BOYS +40

1

STOYANOV TERVEL

BULGARIA

2

TONCHEV MAXIM

BULGARIA

3

ZHALELOV YERLAN

KAZAKHSTAN

3

CHEBAKOV VASILII

RUSSIA

KATA KATA BOYS-1994 AND 1995

1

NOGUERAS IBANEZ RUBEN

SPAIN

2

HAVREBERG HAND KRISTIAN

NORWAY

3

ŚWIĘTKOWSKI SZYMON

POLAND

4

LOUIS-ANDRE GOULAY

FRANCE

KUMITE CHILDREN BORN 1998- GIRLS -45

1

MIRCHEVA GABRIELA

BULGARIA

2

GRANCHAROVA PELAGIA

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 1998- GIRLS +45

1

SHAINEZ EL HAIMOUR

FRANCE

2

ORSZEWSKA AGATA

POLAND

3

JELEZOVA NADEJDA

BULGARIA

3

JELIAZKOVA DANIKA

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 1999- GIRLS -45

1

NIKOLOVA LYUBOMIRA

BULGARIA

2

ANDREEVA YOANNA

BULGARIA

3

ALADJOVA ILYANA

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 1999- GIRLS +45

1

YUKSEL ECEM

HOLLAND

2

VASSILEVA MILKA

BULGARIA

3

BOTEVA MILA

BULGARIA

3

IVANOVA SARAH

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 2000- GIRLS +40

1

WOUTERS NAOMI

HOLLAND

2

IVANOVA SIMONA

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 2001- GIRLS -40

1

WAJGELT IDA

POLAND

2

DRAAIJER DEMI

HOLLAND

3

BELCHEVA AFRODITA

BULGARIA

3

DAVIDOVA TEREZA

BULGARIA

KUMITE CHILDREN BORN 2002- GIRLS +35

1

POPOVA ALEXSANDRA

RUSSIA

2

PETROVA IVA

BULGARIA

3

SAVOVA LORA

BULGARIA

3

BOUMAN TRIJNTJE

HOLLAND

KATA KATA GIRLS-1994 AND 1995

1

KARPUK ALEKSANDRA

POLAND

2

SHAINEZ EL HAIMOUR

FRANCE

3

REGENT KATARZYNA

POLAND

4

ŚWIĄTKOWSKA ANNA

POLAND

 



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai