· Sobota, 21 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU WSCHODNIEGO RADZYŃ PODLASKI 2011


Mężczyźni

Kobiety
Junior Młodszy M-60kg

1

Bajer Oskar

Radzyń Podlaski

2

Anders Adrian

Konstancin

3

Archacki Krystian

Bartoszyce

Junior Młodszy M-65kg

1

Tercjak Maciej

Łomża

2

Szczesny Norbert

Suwałki

3

Czerniec Daniel

Lublin

3

Trenda Adam

Białołęka

Junior Młodszy M-70kg

1

Kimszal Daniel

Suwałki

2

Lipski Mariusz

Radzymin

3

Legęza Daniel

Lublin

3

Bojsza Michał

Warszawa T

Junior Młodszy M-75kg

1

Kędzierski Jacek

Warszawa T

2

Nowak Patryk

Grajewo

3

Brojek Paweł

Otwock

Junior Młodszy M+75kg

1

Kaliszewski Adrian

Ostrołęka

2

Smokowski Jakub

Olecko

Junior Młodszy K-55kg

1

Kuprowska Natalia

Konstancin

2

Malikowska Paula

Konstancin

3

Pankowska Edyta

Łomża

3

Boryca Aleksandra

Lublin

Junior Młodszy K+55kg

1

Zwierz Marta

Otwock

2

Dąbrowska Dominika

Radzymin

3

Pielaszkiewicz Anna

Lublin

3

Chaberek Izabela

Łomża

Junior Młodszy kata M

1

Tercjak Maciej

Łomża

2

Sturgulewski Marcin

Augustów

3

Szczesny Norbert

Suwałki

Junior Młodszy kata K

1

Malikowska Paula

Konstancin

2

Zajkowska Karolina

Łomża

3

Boryca Aleksandra

Lublin

Junior Młodszy WalkaReżyserowana

1

Szczesny Norbert Kimszal Daniel

Suwałki

2

Czerniec Daniel Legęza Daniel

Lublin

3

Lipski Mariusz Remisz Piotr

Radzymin

Senior M-65kg

1

Staszewski Adrian

Szczytno

2

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

3

Witak Krystian

Otwock

3

Kalmus Michał

Otwock

Senior M-70kg

1

Laskowski Paweł

Mińsk Mazowiecki

2

Orzechowski Marcin

Lublin

3

Kolaja Dawid

Zamość

3

Zimorski Tomasz

Olsztyn

Senior M-75kg

1

Will Gerard

Suwałki

2

Olesiński Jakub

Ostrołęka MKKK

3

Żmudziński Damian

Biała Podlaska

3

Gruba Artur

Warszawa G

Senior M-80kg

1

Lubka Wojciech

Radzyń Podlaski

2

Romaneczko Michał

Biała Podlaska

3

Podurgiel Jan

Suwałki

3

Banach Marcin

Łomża

Senior M+80kg

1

Puchala Damian

Radzymin

2

Koczmara Mateusz

Lublin

3

Cychol Marcin

Łomża

3

Franczak Filip

Warszawa G

Senior M-LightKontakt

1

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

2

Dąbrowski Marcin

Ostrołęka

3

Jasiukiewicz Marcin

Dobre Miasto

3

Mazurek Bartłomiej

Grajewo

Senior M+35lat

1

Wojciechowski Roman

Lublin

2

Kirwiel Aleksander

Lublin

3

Krygier Wojciech

Olecko

3

Dąbrowski Jacek

Ząbki

Senior kata M

1

Kisiel Tomasz

Lublin

2

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

3

Kolaja Dawid

Zamość

Senior K-55kg

1

Zajkowska Aleksandra

Łomża

2

Winek Agnieszka

Otwock

3

Mirosław Ewelina

Szczytno

3

Kotarska Anna

Warszawa G

Senior K+55kg

1

Sieradzka Katarzyna

Ząbki

2

Płaszczyńska Emilia

Ostrołęka

3

Czerwiecka Aleksandra

Suwałki

3

Raś Marta

Dobre Miasto

Senior K-LightKontakt

1

Płaszczyńska Emilia

Ostrołęka

2

Zajkowska Aleksandra

Łomża

3

Błońska Klaudia

Bartoszyce

3

Pachulska Diana

Bartoszyce

Senior kata K

1

Daniluk Katarzyna

Lublin

2

Śliwka Joanna

Lublin

3

Płaszczyńska Eimlia

Ostrołęka

Senior Walka Reżyserowana

1

Nowak Patryk Mazurek Bartłomiej

2

Wirkowska Małgorzata Anchimiuk Katarzyna

3

Sołtys Michał Kisiel Tomasz
Klasyfikacja Drużynowa

1

Lublin

2

Łomża

3

Suwałki




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai