· Niedziela, 23 Wrzesień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO JAROSŁAW 2010


Mężczyźni

Kobiety
Kumite mężczyzn -65 kg

1

Olszowy Marcin

Leżajsk

2

Słaby Mateusz

Limanowa

3

Ciuła Piotr

Limanowa

3

Kowalski Konrad

Leżajsk

5-8

Dubiel Marcin

Krowoderski KKK Kraków 1

5-8

Rał Jakub

Tatrzański KKK

5-8

Kwietniowski Jakub

Kielce 2

5-8

Walczak Robert

Zakopane

Kumite mężczyzn -70 kg

1

Włodarczyk Krzysztof

Limanowa

2

Garbacz Mateusz

Kielce

3

Solak Mateusz

Tarnów

3

Sierżęga Mateusz

Dębica

5-8

Nędza Rafał

Zakopane 2

5-8

Juda Bartłomiej

Sandomierz

5-8

Urbaniak Tadeusz

Zakopane

5-8

Szczuc Marek

Leżajsk

Kumite mężczyzn - 75 kg

1

Popiołek Grzegorz

Tatrzański KKK

2

Neuberg Rafał

Przeworsk

3

Kiper Dawid

Tarnobrzeg 1

3

Marmuszewski Rafał

Stary Sącz

5-8

Maliński Dariusz

Tarnów

5-8

Bidas Michał

Sandomierz

5-8

Cygan Marcin

Sanok

5-8

Brykajło Sylwester

Przemyśl

Kumite mężczyzn -80 kg

1

Weigel Bartosz

Kraków YMCA

2

Gil Mateusz

Kielce

3

Balawender Wojciech

Przeworsk

3

Żuber Paweł

Kielce 2

5-8

Ząbek Adrian

Sandomierz

5-8

Dzwolak Jakub

Tatrzański KKK

5-8

Puzon Tomasz

Dębica

5-8

Zając Krzysztof

Leżajsk

Kumite mężczyzn Open

1

Podstawski Łukasz

Stalowa Wola

2

Dutka Bartosz

Nowy Sącz

3

Dydo Paweł

Dębica

3

Lupa Jakub

Nowy Sącz

5-8

Guzik Marcin

Limanowa

5-8

Karolczak Paweł

Kielce 2

5-8

Fiedko Marek

Tarnobrzeg 1

5-8

Futera Michał

Tarnów

Kumite lekki kontakt - junior młodszy -60 kg

1

Jemioło Marcin

Kolbuszowa

2

Puch Rafał

Limanowa

3

Fraszczyk Mateusz

Tarnobrzeg 1

3

Augustynowicz Cezary

Kraków YMCA

5-8

Jarema Bartłomiej

Brzozów

5-8

Łatka Mirosław

Nowy Sącz

5-8

Sikora Bartosz

Kielce

5-8

Piżyński Radosław

Przemyśl

Kumite lekki kontakt - junior młodszy -65 kg

1

Banaszewski Adrian

Kielce

2

Płaneta Piotr

Kraków YMCA

3

Staniec Andrzej

Dębica

3

Grzechynka Dawid

Przemyśl

5-8

Konstanty Wojciech

Nowy Sącz

5-8

Stawarz Bartłomiej

Tarnów

5-8

Pawlikowski Piotr

Tatrzański KKK

5-8

Kmak Wojciech

Kielce 2

Kumite lekki kontakt - junior młodszy -75 kg

1

Szlęzak Piotr

Kielce

2

Kaczmarczyk Adrian

Jasło

3

Kołodziej Tomasz

Tarnobrzeg 1

3

Pawlik Aleksander

Krowoderski KKK Kraków 1

5-8

Ślusarski Jakub

Kielce

5-8

Chmura Jakub

Stalowa Wola

5-8

Giergowski Michał

Krosno 1

5-8

Lewandowski Adam

Jarosław

Kumite lekki kontakt - junior młodszy +75 kg

1

Kruk Marcin

Jarosław

2

Drzystek Bartłomiej

Przeworsk

3

Białek Michał

Tarnobrzeg 1

3

Karbownik Adrian

Kielce 1

5-8

Druszcz Piotr

Kielce

5-8

Malicki Przemyszław

Kielce 2

5-8

Czycz Karol

Przemyśl

5-8

Kita Jakub

Nowy Sącz

Kumite seniorów +35 lat OPEN

1

Szela Adam

Dębica

2

Nykiel Andrzej

System Rzeszów

3

Niemczak Jan

System Rzeszów

3

Warżel Krzysztof

Dębica

5-8

Walas Daniel

Tarnobrzeg 1

5-8

Kaniowski Adam

Kielce

5-8

Witkowski Krzysztof

Tarnobrzeg 2

5-8

Mazur Wojciech

Zakopane 2

Kumite lekki kontakt seniorów OPEN

1

Rohan Maciej

Krosno

2

Czudecki Jakub

Dębica

3

Natkański Oskar

Kielce

3

Paul Władysław

Leżajsk

5-8

Jaworski Piotr

Tarnów

5-8

Więsek Artur

Kraków YMCA

5-8

Ćwik Paweł

Limanowa

5-8

Smajdor Mateusz

Nowy Sącz

Kumite lekki kontakt młodzików -55 kg

1

Świątkowski Szymon

Kraków YMCA 2

2

Lasek Kuba

Brzozów

3

Chmura Bartłomiej

Stalowa Wola

3

Szeller Filip

Krosno 1

5-8

Gromczak Hubert

Nowy Targ

5-8

Nguyen Quang Dawid

Jasło

5-8

Sąsiadek Krystian

Nowy Targ

5-8

Szpejankowski Maciej

Przeworsk

Kumite lekki kontakt młodzików -60 kg

1

Opaliński Marcel

Kielce

2

Magura Karol

Jarosław

3

Ir Mateusz

Kraków YMCA

3

Mądry Michał

Nowy Targ

5-8

Król Konrad

Stary Sącz

5-8

Tokarz Wiktor

Leżajsk

5-8

Wąs Mateusz

Krowoderski KKK Kraków 2

5-8

Dąbek Jan

Tarnobrzeg 1

Kumite lekki kontakt młodzików -65 kg

1

Kumor Oskar

Stary Sącz

2

Jeziorowski Maciej

Leżajsk

3

Hajduk Wojciech

Tarnów

3

Hadasz Artur

Kraków YMCA

5-8

Adaminak Konrad

Jasło

5-8

Ślusarski Jakub

Kielce

Kumite lekki kontakt młodzików +65 kg

1

Kurzyp Karol

Leżajsk

2

Imioło Jan

Zakopane

3

Giergowski Maciej

Krosno 1

3

Kłosowicz Damian

Krosno 2

5-8

Domalik Wojciech

Nowy Targ

5-8

Skoczyński Sławomir

Krowoderski KKK Kraków 1

Kata seniorów

1

Maliński Dariusz

Tarnów

2

Ciechanowski Michał

Kielce

3

Rohan Maciej

Krosno 1

Kata juniorów młodszych

1

Jemioło Marcin

Kolbuszowa

2

Jarema Bartłomiej

Brzozów

3

Ząbczyk Jan

Kraków YMCA

Kata młodzików

1

Świątkowski Szymon

Kraków YMCA 2

2

Kiełbasa Marek

Tarnów

3

Kumor Oskar

Stary Sącz

Walki reżyserowane

1

Artur Więsek,
Jan Ząbczyk

Kraków YMCA

2

Agnieszka Słomska,
Adrian Banaszewski

Kielce

3

Dąbek Jan,
Dzierzkowski Łukasz

Tarnobrzeg

Kumite kobiet -55 kg

1

Hebda Joanna

Nowy Targ

2

Turosz Iwona

Leżajsk

3

Słomska Agnieszka

Kielce

3

Czechowska Monika

Kraków YMCA

5-8

Korga Paulina

Dębica

5-8

Buczkowska Joanna

Sandomierz

5-8

Świstak Barbara

Przemyśl

5-8

Czepik Natalia

Krowoderski KKK Kraków

Kumite kobiet Open

1

Rosół Anna

Krowoderski KKK Kraków 2

2

Szajta Alicja

Krowoderski KKK Kraków 2

3

Kurowska Natalia

Krowoderski KKK Kraków 1

3

Zając Agnieszka

Krowoderski KKK Kraków 1

5-8

Sarnecka Monika

Kielce

5-8

Pieniążek Edyta

Kielce

5-8

Kierebka Justyna

Przemyśl

5-8

Burdach Aleksandra

Stalowa Wola

Kumite lekki kontakt - juniorki młodsze -55 kg

1

Kaniowska Karina

Kielce

2

Puch Agnieszka

Limanowa

3

Sawicka Paula

Olesno

3

Lechwar Patrcja

Jasło 2

5-8

Pacoń Monika

Leżajsk

5-8

Kobak Sylwia

Jasło

5-8

Kuchta Marta

Limanowa

5-8

Majewska Maria

Dębica

Kumite lekki kontakt - juniorki młodsze +55 kg

1

Bartman Ewa

Brzozów

2

Szczepańska Karolina

Krosno 1

3

Paluch Magdalena

Olesno

3

Dybaś Agnieszka

Jasło

5-8

Juszczyk Żaneta

Jasło

5-8

Szpik Justyna

Przemyśl

5-8

Kopeć Monika

Krowoderski KKK Kraków 1

Kumite lekki kontakt seniorek OPEN

1

Świstak Barbara

Przemyśl

2

Zwolińska Agnieszka

Przeworsk

3

Konopka Anna

Nowy Sącz

3

Szajta Alicja

Krowoderski KKK Kraków 2

5-8

Woźniak Justyna

Limanowa

5-8

Chrobak Gabriela

Nowy Targ

5-8

Sarnecka Monika

Kielce

5-8

Wodzisz Angelika

Dębica

Kumite lekki kontakt młodziczek OPEN

1

Jarecka Angelika

Jasło

2

Świątkowska Anna

Kraków YMCA

3

Góra Katarzyna

Krowoderski KKK Kraków 1

3

Hul Klaudia

Kolbuszowa

5-8

Nita Klaudia

Kielce

5-8

Radomska Ewelina

Sanok

5-8

Dec Izabela

Leżajsk

5-8

Horodecka Patrycja

Przeworsk

Kata seniorek

1

Bera Marta

Tarnów

2

Rosół Anna

Krowoderski KKK Kraków 2

3

Mocek Katarzyna

Jasło

Kata juniorek młodszych

1

Szczepańska Karolna

Krosno 1

2

Wdowiak Anna

Tarnów

3

Jastrzębska Gabriela

Stary Sącz

Kata młodziczek

1

Świątkowska Anna

Kraków YMCA

2

Jarecka Angelika

Jasło

3

Lubera Dagmara

Tarnobrzeg 1

Drużynowo

1

Limanowa

2

Kielce

3

Kraków YMCA,
Leżajsk,
Tatrzański KKK,
Stalowa Wola


Najlepsi zawodnicy:

Senior:Weigel Bartosz Kraków YMCA

Seniorka:Rosół Anna Krowoderski KKK Kraków 2

Junior młodszy:Jemioło Marcin Kolbuszowa

Juniorka młodsza:Bartman Ewa Brzozów

Młodzik:Kumor Oskar Stary Sącz

Młodziczka:Jarecka Angelika Jasło




Ilosć zawodników: 254

Ilosć klubów: 26

Sędzia główny: shihan Andrzej Drewniak



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai