· Czwartek, 18 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Ząbkowice 2010 - seniorzy


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Staściuk Tomasz

Dzierżoniów

2

Pfeiffer Mateusz

Legnica

3

Pałka Grzegorz

Świdnica

3

Stankiewicz Kamil

Opole

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Nikiel Michał

Siechnice

2

Krupa Krzysztof

Dzierżoniów

3

Nowakowski Bartosz

Legnica

3

Guguła Adam

Opole

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Burda Mariusz

Ząbkowice Śl.

2

Gierula Kamil

Świdnica

3

Krupa Marcin

Dzierżoniów

3

Ptasiński Tomasz

Ząbkowice Śl.

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Biszczak Piotr

Legnica

2

Jakuczek Krzysztof

Opole

3

Bednarczyk Jakub

Siechnice

3

Krup Łukasz

Wrocław I

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Biszczak Paweł

Legnica

2

Sieczka Marcin

Sieradz

3

Sypień Patryk

Wrocław II

3

Zachwieja Patryk

Legnica

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN L. KONT.

1

Zachwieja Patryk

Legnica

2

Opala Adrian

Wołów

3

Ptasiński Tomasz

Ząbkowice Śl.

3

Witukiewicz Kordian

Lądek Zdr.

KATA MĘŻCZYZN

1

Staściuk Tomasz

Dzierżoniów

2

Stankiewicz Kamil

Opole

3

Krupa Krzysztof

Dzierżoniów

4

Pfeiffer Mateusz

Legnica

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. +35

1

Przystasz Tomasz

Ząbkowice Śl.

2

Głośnicki Maciej

Ząbkowice Śl.

3

Żygadło Waldemar

Wrocław I

3

Jaroń Henryk

Opole

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

KOŘINKOVÁ Jana

Czechy Praha

2

Kaczkowska Katarzyna

Siechnice

3

Brzózka Florentyna

Ząbkowice Śl.

3

Stanisławska Aleksandra

Siechnice

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Janocha Natalia

Wrocław I

2

Ubanowska Ewelina

Wrocław I

3

Wrona Patrycja

Ząbkowice Śl.

3

Krawiec Maja

Ząbkowice Śl.

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN L. KONT.

1

Wrona Patrycja

Ząbkowice Śl.

2

Sielicka Agnieszka

Wołów

3

Mizerska Magdalena

Sieradz

3

Kukulska Iga

Dzierżoniów

KATA KOBIET

1

Kijas Maja

Wrocław II

2

Ubanowska Ewelina

Wrocław I

3

Brzóska Florentyna

Ząbkowice Śl.

4

Kukulska Iga

Dzierżoniów

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

Legnica 14

2

Ząbkowice Śl. 10

3

Dzierżoniów 9

4

Opole 6

4

Siechnice 6

5

Świdnica 4

6

Sieradz 3

7

Wrocław I 2


ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 122

ILOŚĆ OŚRODKÓW:15

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Staściuk Tomasz

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: KOŘINKOVÁ Jana

ORGANIZATOR: Ząbkowicki Klub Karate KYOKUSHINKAI

SĘDZIA GŁÓWNY: Shihan Andrzej Drewniak 7 DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai