· Sobota, 23 Czerwiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XXVI PUCHAR POLSKI SENIORÓW BYDGOSZCZ 2009


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN KAT. -65 kg

1

ORZECHOWSKI MARCIN

LUBLIN

2

JARCZYK PAWEŁ

RUDA ŚLĄSKA

3

MILLER MACIEJ

WARSZAWA

4

TOMASZEWICZ PAWEŁ

KOSZALIN

5-8

OLSZOWY MARCIN

LEŻAJSK

5-8

RUDZKI MARCEL

SOSNOWIC

5-8

FETER KRZYSZTOF

INOWROCŁAW

5-8

DUMA PAWEŁ

WROCŁAW

KUMITE MĘŻCZYZN KAT. -70 kg

1

MĄSIOR JAN

CHZRANÓW

2

MADEJ MAREK

ZIELONA GÓRA

3

WILL GERARD

SUWAŁKI

4

NĘDZA RAFAŁ

ZAKOPANE

5-8

WŁODARCZYK KRZYSZTOF

LIMANOWA

5-8

SOLAK MATEUSZ

TARNÓW

5-8

PALUCH KORDIAN

OLESNO

5-8

KRUPA KRZYSZTOF

DZIERŻONIÓW

KUMITE MĘŻCZYZN KAT. -75 kg

1

GARBACZ MATEUSZ

KIELCE

2

MADEJ TOMASZ

ZIELONA GÓRA

3

KOZIEŁ SEWERYN

JASTRZĘBIE

4

LUTOSTAŃSKI ARTUR

SZCZYTNO

5-8

KWAŚNIK MARIUSZ

LUBLIN

5-8

CHARA KAMIL

KIELCE

5-8

CYGAN MARCIN

SANOK

5-8

SZCZUC ROBERT

LEŻAJSK

KUMITE MĘŻCZYZN KAT. -80 kg

1

PRACHNIO MARCIN

WARSZAWA

2

MAJER JAKUB

RUDA ŚLĄSKA

3

ROMANOWSKI PRZEMYSŁAW

SZCZYTNO

4

BYSIAK HUBERT

KIELCE

5-8

KOSICKI RADOSŁAW

SIERADZ

5-8

TOFIL DANIEL

SANOK

5-8

PACHUT GRZEGORZ

RZESZÓW

5-8

BOROWSKI PATRYK

WEJHEROWO

KUMITE MĘŻCZYZN KAT. - 90 kg

1

KRZAK MICHAŁ

KATOWICE

2

SYPIEŃ PATRYK

WROCŁAW

3

MALESA MICHAŁ

WARSZAWA

4

LUPA JAKUB

NOWY SĄCZ

5-8

KOCZMARA MATEUSZ

LUBLIN

5-8

ŁAWIŃSKI MARCIN

SIEMIANOWICE ŚL.

5-8

ROMANIUK MIŁOSZ

WARSZAWA

5-8

KANTOWSKI SZYMON

INOWROCŁAW

KUMITE MĘŻCZYZN KAT. + 90 kg

1

POLEWIAK PIOTR

CHRZANÓW

2

WOJNAR PATRYK

TARNOWSKIE G.

3

DUTKA BARTOSZ

NOWY SĄCZ

4

STAWICKI WOJCIECH

ZŁOCIENIEC

5-8

SZEMRAJ CEZARY

RADZYMIN

5-8

SZYMBORSKI SYLWESTER

WARSZAWA

5-8

KARNABAŁ BOGDAN

TARNOWSKIE G

5-8

STANEK KRZYSZTOF

MIELNO

KUMITE OLDBOY + 35 LAT

1

DĄBROWSKI JACEK

RADZYMIN

2

ŁOZIŃSKI MAREK

KRAKÓW

3

PREIS JAROSŁAW

WEJHEROWO

KAT. KUMITE KOBIET - 55 KG

1

HEBDA JOANNA

NOWY TARG

2

HELIŃSKA AGNIESZKA

KATOWICE

3

ZAJKOWSKA ALEKSANDRA

ŁOMŻA

4

WINEK AGNIESZKA

OTWOCK

5-8

MIROSŁAW EWELINA

SZCZYTNO

5-8

WARDEŃSKA MARTA

INOWROCŁAW

5-8

TUROSZ IWONA

LEŻAJSK

5-8

SOBSTYL MAŁGORZATA

KATOWICE

KAT. KUMITE KOBIET - 65 KG

1

WÓJCIK MAGDALENA

KATOWICE

2

JANOCHA NATALIA

WROCŁAW

3

KALICIAK AGATA

WROCŁAW

4

POTOMSKA IZABELA

KOSZALIN

5-8

PŁOWAŚ IWONA

WROCŁĄW

5-8

BIL AGNIESZKA

GLIWICE

5-8

SAWKO AGNIESZKA

OLSZTYN

5-8

ZJAWIŃSKA AGATA

KATOWICE

KAT. KUMITE KOBIET +65 KG

1

PARYS EDYTA

RADZYMIN

2

ROSÓŁ ANNA

KRAKÓW

3

MICHALAK KATARZYNA

ZIELONKA

4

PIOTROWSKA ANNA

WARSZAWA

5-8

STACHOWICZ DOROTA

KOSZALIN

5-8

BRZEZICKA ANNA

WROCŁAW

5-8

MACHCIŃSKA AGATA

KOSZALIN

5-8

SZAJTA ALICJA

KRAKÓW

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

CHRZANÓW

2

WARSZAWA

3

RUDA ŚLĄSKA

3

ZIELONA GÓRA
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

1

KATOWICE

2

RADZYMIN

3

NOWY TARG


ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 112

ILOŚĆ OŚRODKÓW: 37

BYDGOSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

SĘDZIW GŁÓWNY: SHIHAN EUGENIUSZ DADZIBUG 5 DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai