· Sobota, 21 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XX MISTRZOSTWA JUNIORÓW KARATE KYOKUSHIN ŚWINOUJŚCIE 2009


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN KAT. -65 kg

1

JARCZYK PAWEŁ

RUDA ŚLĄSKA

2

KOZUBOWSKI KONRAD

BARTOSZYCE

3

WITAK KRYSTIAN

OTWOCK

3

DUBIEL MARCIN

KRAKÓW

5-8

KOWALSKI KONRAD

LEŻAJSK

5-8

WANDZEL TOMASZ

KATOWICE

5-8

OLSZOWY MARCIN

LEŻAJSK

5-8

CZOCHARA PIOTR

GRAJEWO

KUMITE MĘŻCZYZN KAT. -70 kg

1

WILL GERARD

SUWAŁKI

2

BARON ŁUKASZ

TARNOWSKIE GÓRY

3

DOBRZYCKI ADRIAN

EŁK

3

ŻÓŁTAŃSKI MARCIN

KIELCE

5-8

JUDA BARTŁOMIEJ

SANDOMIERZ

5-8

CZERNIAKOWSKI PAWEŁ

WARSZAWA

5-8

DĄBROWSKI MATEUSZ

LEGNICA

5-8

WRÓBLEWSKI PAWEŁ

GLIWICE

KUMITE MĘŻCZYZN KAT. -75 kg

1

ORZECHOWSKI JAKUB

STALOWA WOLA

2

ROMISZEWSKI ROBERT

WARSZAWA

3

DĄBROWSKI MARCIN

OSTROŁĘKA

3

STOJANOWSKI KRZYSZTOF

KOSZALIN

5-8

KARCZMIT DANIEL

OPOLE

5-8

KASPRZYK RADOSŁAW

ŚWIDNICA

5-8

KROK ARKADIUSZ

KIELCE

5-8

KRUPA MARCIN

DZIERŻONIÓW

KUMITE MĘŻCZYZN KAT. -80 kg

1

MAZUR MACIEJ

WARSZAWA

2

MAJER JAKUB

RUDA ŚLĄSKA

3

WĄSIŃSKI MATEUSZ

OLESNO

3

BYSIAK HUBERT

KIELCE

5-8

BISZCZAK PIOTR

LEGNICA

5-8

PALIWODA BARTOSZ

TARNOBRZEG

5-8

DYMARCZYK ARTUR

TARNOWSKIE GÓRY

5-8

KOJ JAKUB

ZIELONA GÓRA

KUMITE MĘŻCZYZN KAT. + 80 kg

1

LEMIESZKO ŁUKASZ

EŁK

2

MALESA MICHAŁ

WARSZAWA

3

GOLCZAK PATRYK

ŚWINOUJŚCIE

3

GALIŃSKI DAMIAN

ZIELONA GÓRA

5-8

SYPIEŃ PATRYK

WROCŁAW

5-8

PASZKIEWICZ MICHAŁ

KIELCE

5-8

LIPIŃSKI RADOSŁAW

ŚWINOUJŚCIE

5-8

SOCHOR PIOTR

KRAKÓW

LIGHT KONTAKT MĘŻCZYZN OPEN

1

WILL GERARD

SUWAŁKI

2

ZACHWIEJA PATRYK

LEGNICA

3

GOLCZAK PATRYK

ŚWINOUJŚCIE

3

KOJ JAKUB

ZIELONA GÓRA

5-8

KOZUBOWSKI KONRAD

BARTOSZYCE

5-8

JAKUBOWICZ JAROSŁAW

KROSNO

5-8

MADEJ TOMASZ

ZIELONA GÓRA

5-8

JAKUBOWICZ PRZEMYSŁAW

KROSNO

WALKI REŻYSEROWANE

1

BISZCZAK PIOTR, GDULA ARKADIUSZ

LEGNICA

3

KRUPA KARZYSZTOF, KRUPA MARCIN

DZIERŻONIÓW

3

SZROMEK BARTŁOMIEJ, WANDZEL TOMASZ

KATOWICE

KATA MĘŻCZYZN

1

URODA MARCIN

OPOLE

2

KOZŁOWSKI KONRAD

LUBLIN

3

KOZUBOWSKI KONRAD

BARTOSZYCE

4

SZROMEK BARTŁOMIEJ

KATOWICE

5

WANDZEL TOMASZ

KATOWICE

6

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICA

7

CIECHANOWSKI MICHAŁ

KIELCE

8

KOLAJA DAWID

ZAMOŚĆ

KAT. KUMITE KOBIET - 55 KG

1

SOWA MONIKA

CHORZÓW

2

POPCZYK JOANNA

OPOLE

3

BLOCHER MAGDALENA

RACIBÓRZ

3

PODOLAK ŻANETA

TARNOWSKIE GÓRY

5-8

PUCHALA AGNIESZKA

RADZYMIN

5-8

MASTALERZ KLAUDIA

TARNOWSKIE GÓRY

5-8

PRZYBYLAK ALEKSANDRA

POZNAŃ

5-8

DRZAZGOWSKA IZABELA

GRAJEWO

KAT. KUMITE KOBIET - 65 KG

1

KALICIAK AGATA

WROCŁAW

2

RAŚ MARIA

DOBRE MIASTO

3

ZYSKOWSKA ANDŻELIKA

DOBRE MIASTO

3

GDULA ANITA

LEGNICA

5-8

WYPYCH MARTA

ŚWINOUJŚCIE

5-8

LIPIŃSKA ANITA

GLIWICE

5-8

PISANKO MARLENA

GRAJEWO

5-8

GAJDA KATARZYNA

GLIWICE

KAT. KUMITE KOBIET +65 KG

1

PARYS EDYTA

RADZYMIN

2

ROSÓŁ ANNA

KRAKÓW

3

KWIATKOWSKA ANNA

RADZYMIN

3

SIENKIEWICZ PAULINA

OLECKO

5-8

SARNECKA MONIKA

KIELCE

5-8

WINIARSKA BEATA

ŚWINOUJŚCIE

5-8

WÓJCIK ANETA

KATOWICE

5-8

SZAJTA ALICJA

KRAKÓW

LIGHT KONTAKT KOBIET OPEN

1

PŁASZCZYŃSKA EMILIA

OSTROŁĘKA

2

HANISZ MARTA

KATOWICE

3

ZAJKOWSKA ALEKSANDRA

ŁOMŻA

3

LELEK BEATA

ŚWINOUJŚCIE

5-8

RAŚ MARIA

DOBRE MIASTO

5-8

PODOLAK ŻANETA

TARNOWSKIE GÓRY

5-8

ROSÓŁ ANNA

KRAKÓW

5-8

OSTROWSKA EWELINA

AUGUSTÓW

KATA KOBIET

1

SOWA MONIKA

CHORZÓW

2

HANISZ MARTA

KATOWICE

3

POPCZYK JOANNA

OPOLE

4

DANILUK KATARZYNA

LUBLIN

5

WYPYCH MARTA

ŚWINOUJŚCIE

6

ZAJKOWSKA ALEKSANDRA

LOMŻA

7

PODOLAK ŻANETA

TARNOWSKIE GÓRY

8

GAJDA KATARZYNA

GLIWICE

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

WARSZAWA

2

RUDA ŚLĄSKA

3

EŁK
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

1

RADZYMIN

2

WROCŁAW / CHORZÓW

3

DOBRE MIASTO


ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 208

ILOŚĆ OŚRODKÓW: 78

NAJLEPSZY ZAWODNIK: WILL GERARD

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: SOWA MONIKA



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai