· Niedziela, 22 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU WSCHODNIEGO PUŁAWY 2009


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MEŻCZYZN -65 KG

1

KOZUBOWSKI KONRAD

Bartoszyce

2

GZIUT KRYSTIAN

Kock

3

KOBYLIŃSKI MATEUSZ

Lublin

KUMITE MEŻCZYZN -70 KG

1

DOBRZYCKI ADRIAN

Ełk

2

ORZECHOWSKI MARCIN

Lublin

3

MICHAŁ KALMUS

Otwock

3

KRUPA KRZYSZTOF

Szczytno

KUMITE MĘŻCZYZN -75 KG

1

WILL GERARD

Suwałki

2

SAWICKI MACIEJ

Warszawa

3

ROMISZWEWSKI ROBERT

Warszawa

3

GIBNIEWSKI MICHAŁ

Ostrołęka

KUMITE MĘŻCZYZN -80 KG

1

ODZENIAK MAREK

Warszawa

2

WOJNOWSKI ROBERT

Warszawa

3

KURZĘPA PAWEŁ

Lublin

3

ROMANOWSKI PRZEMYSŁAW

Szczytno

KUMITE MĘŻCZYZN OPEN

1

MALESA MICHAŁ

Warszawa

2

NOWAKOWSKI KRZYSZTOF

Ełk

3

MAZUR MACIEJ

Warszawa

3

SZYMBORSKI SYLWESTER

Warszawa

KUMITE SENIORÓW STARSZYCH +35 LAT

1

DABROWSKI JCEK

Radzymin

2

KULESZA WOJCIECH

Białystok

3

PIESZKO GRZEGORZ

Białystok

3

BOROWIEC MAREK

Otwock

KUMITE LEKKI KONTAK SENIORÓW OPEN

1

KOZUBOWSKI KONRAD

Bartoszyce

2

SOLA ROMAN

Lublin

3

BOŻUCHOWSKI KAMIL

Olsztyn

3

POLICHA CEZARY

Zamość

KUMITE LEKKI KONTAKT JUNIOR MŁODSZY -60 KG

1

MAZUREK BARTŁOMIEJ

Grajewo

2

MOROZ MARCIN

Augustów

3

ALEKSANDROWICZ MICHAŁ

Lublin

3

SOŁTYS MICHAŁ

Lublin

KUMITE LEKKI KONTAKT JUNIOR MŁODSZY -65 KG

1

POPRZĘCKI PRZEMYSŁAW

Warszawa

2

CZARNECKI MATEUSZ

Warszawa

3

DĄBROWSKI KAROL

Radzymin

3

PIOTROWSKI SZYMON

Olsztyn

KUMITE LEKKI KONTAKT JUNIOR MŁODSZY -70 KG

1

KREJPCIO MATEUSZ

Suwałki

2

SMYK BARTŁOMIEJ

Augustów

3

KLONOWSKI BARTŁOMIEJ

Warszawa

3

ROSZKOWSKI MACIEJ

Łomża

KUMITE LEKKI KONTAKT JUNIOR MŁODSZY -75 KG

1

ŁUKAWSKI DAWID

Augustów

2

KOSTRZEWA PATRYK

Radzymin

3

BŁASZCZUK ŁUKASZ

Warszawa

3

SZOSTAK KAROL

Lidzbark Warmiński

KUMITE LEKKI KONTAKT JUNIOR MŁODSZY +75 KG

1

LEMIESZKO MATEUSZ

Ełk

2

USZYŃSKI DAMIAN

Radzymin

3

SOBIECH PAWEŁ

Warszawa

3

PŁONKA BARTŁOMIEJ

Warszawa

KATA MĘŻCZYZN

1

TYZO BARTŁOMIEJ

Lublin

2

KOZUBOWSKI KONRAD

Bartoszyce

3

LEWKOWICZ TOMASZ

Suwałki

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

SZELIGA IGOR

Lublin

2

KREJPCIO MATEUSZ

Suwałki

3

KIEDRZYN WOJCIECH

Radymin

KUMITE KOBIET -55 KG

1

WINEK AGNIESZKA

Otwock

2

BAKUN ALEKSANDRA

Olsztyn

3

MIROSŁAW EWELINA

Szczytno

3

KARPIŃSKA ALEKSANDRA

Ełk

KUMITE KOBIET +55 KG

1

PARYS EDYTA

Radzymin

2

SAWKO AGNIESZKA

Olsztyn

3

CIEŚLA AGNIESZKA

Szczytno

3

SIENKIEWICZ PAULINA

Olecko

KUMITE LEKKI KONTAKT SENIOREK OPEN

1

ZAJKOWSKA ALEKSANDRA

Łomża

2

KWIATKOWSKA ANNA

Radzymin

3

PŁASZCZYŃSKA EMILIA

Ostrołęka

3

LISIEWICZ DOMINIKA

Suwałki

KUMITE LEKKI KONTAKT JUNIORKI MŁODSZE -55 KG

1

WÓDKA NATALIA

Warszawa

2

CISZEWSKA EWA

Augustów

3

IDRISLI FIRANGIZ

Łomża

3

RAMONTOWSKA NATALIA

Łomża

KUMITE LEKKI KONTAKT JUNIORKI MŁODSZE +55 KG

1

PACHULSKA DIANA

Lidzbark Warmiński

2

PUCHAŁA NATALIA

Radzymin

3

CZERWIECKA ALEKSANDRA

Suwałki

3

CHABEREK KAROLINA

Łomża

KATA KOBIET

1

SAWKO PAULINA

Ełk

2

ŚLIWKA JOANNA

Lublin

3

ZAJKOWSKA ALEKSANDRIA

Łomża

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

ŁADA JOLANTA

Ełk

2

PACHULSKA DIANA

Lidzbark Warmiński

3

CISZEWSKA EWA

Augustów

DRUŻYNOWO

1

WARSZAWA 35 pkt

2

RADZYMIN 24 pkt

3

EŁK 15 pkt


NAJLEPSZY TECHNIK: KOZUBOWSKI KONRAD

NAJLEPSZA TECHNICZKA: WINEK AGNIESZKA



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai