· Czwartek, 18 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO ŁAŃCUT 2009


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Olszowy Marcin

Leżajsk

2

Mazur Kacper

Kielce

3

Berbeś Tomasz

Sandomierz

3

Rachwalski Mateusz

Sanok 1

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Włodarczyk Krzysztof

Limanowa

2

Karcz Paweł

Kościelisko

3

Juda Bartłomiej

Sandomierz

3

Nędza Rafał

Zakopane

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Orzechowski Jakub

Stalowa Wola

2

Bysiak Hubert

Kielce

3

Muszański Bartosz

Łańcut

3

Cygan Marcin

Sanok

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Ząbek Adrian

Sandomierz

2

Pudłocki Sławomir

Przeworsk

3

Wiszyński Waldemar

Sanok

3

Chara Kamil

Kielce

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Lupa Jakub

Nowy Sącz

2

Dutka Bartosz

Nowy Sącz

3

Sochor Piotr

Kraków

3

Weigel Bartosz

Kraków

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Fiedko Marek

Tarnobrzeg

2

Łoziński Marek

Kraków

3

Walas Daniel

Tarnobrzeg

3

Niemczak Jan

Łańcut

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

Chara Kamil

Kielce

2

Olszowy Marcin

Leżajsk

3

Mazur Kacper

Kielce

3

Rychlak Jakub

Kielce

KATA MĘŻCZYZN

1

Maliński Dariusz

Tarnów

2

Ciechanowski Michał

Kielce

3

Janikowski Łukasz

Kielce

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

Jemioło Marcin

Kolbuszowa

2

Fraszczyk Mateusz

Nowa Dęba

3

Banaszewski Adrian

Kielce

3

Knapik Rafał

Jasło

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

Czudecki Jakub

Dębica

2

Brandys Zbigniew

Kraków

3

Stawarz Bartłomiej

Tarnów

3

Artym Tomasz

Przemyśl

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

Zdybski Dariusz

Jasło

2

Żyła Marcin

Kraków

3

Szczepaniec Michał

Nowy Targ

3

Zięba Paweł

Przeworsk

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75 KG

1

Neuberg Rafał

Przeworsk

2

Haider Samer

Tarnobrzeg

3

Kaczmarczyk Adrian

Jasło

3

Smajdor Mateusz

Nowy Sącz

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +75 KG

1

Natkański Oskar

Kielce

2

Kita Jakub

Nowy Sącz

3

Pajor Grzegorz

Limanowa

3

Białek Michał

Nowa Dęba

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Rohan Maciej

Krosno

2

Jarema Bartłomiej

Brzozów

3

Worwa Dawid

Nowy Targ

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Kabała Sylwia

Kielce

2

Hebda Joanna

Nowy Targ

3

Czechowska Monika

Kraków

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Rosół Anna

Kraków

2

Turosz Iwona

Łeżajsk

3

Sarnecka Monika

Kielce

3

Szajta Alicja

Kraków

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

Rosół Anna

Kraków

2

Szajta Alicja

Kraków

3

Snochowska Julita

Kielce

3

Filipiak Sylwia

Kielce

KATA KOBIET

1

Rosół Anna

Kraków

2

Zachara Joanna

Tarnów

3

Zając Aleksandra

Jasło

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. -55 KG

1

Świstak Barbara

Przemyśl

2

Kościńska Magdalena

Brzozów

3

Zborowska Justyna

Jasło

3

Wdowiak Anna

Tarnów

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

Zwolińska Agnieszka

Przeworsk

2

Konopka Anna

Nowy Sącz

3

Feruś Katarzyna

Krosno

3

Duda Dominika

Kielce

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Feruś Katarzyna

Krosno

2

Zborowska Justyna

Jasło

3

Kurowska Natalia

Kraków

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

Sandomierz 7

2

Kielce 7

3

Nowy Sącz 5


ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 160
ILOŚĆ KLUBÓW: 38
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Ząbek Adrian Sandomierz
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: Rosół Anna Kraków
ORGANIZATOR: Rzeszowski Klub Sportów Walki "SYSTEM"
SĘDZIA GŁÓWNY: Andrzej Drewniak


 




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai