· Niedziela, 23 Wrzesień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XXV PUCHAR POLSKI SENIORÓW KYOKUSHIN KARATE ZIELONA GÓRA 2008


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Miller Maciej

Warszawa

2

Tomaszewicz Paweł

Koszalin

3

Rogacz Łukasz

Dąbrowa Górn.

3

Jarczyk Paweł

Ruda Sląska

5-8

Korus Paweł

Wrocław

5-8

Ciuła Piotr

Limanowa

5-8

Gdula Arkadiusz

Legnica

5-8

Gładych Jakub

Gorzów Wlkp

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Will Gerard

Suwałki

2

Gierula Kamil

Swidnica

3

Masior Jan

Chrzanów

3

Madej Marek

Zielona Góra

5-8

Włodarczyk Krzysztof

Limanowa

5-8

Burzyński Konrad

Tarnowskie Góry

5-8

Bronowicki Paweł

Warszawa

5-8

Ciosk Michał

Kielce

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Garbacz Mateusz

Kielce

2

Machulec Paweł

Katowice

3

Kwaśnik Mariusz

Lublin

3

Werner Michał

Kraków

5-8

Kochany Grzegorz

Głogów

5-8

Blichar Artur

Koszalin

5-8

Piotrowski Krzysztof

Swinoujście

5-8

Madej Tomasz

Zielona Góra

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Górniak Paweł

Warszawa

2

Prachnio Marcin

Warszawa

3

Borowski Patryk

Wejherowo

3

Rudnicki Józef

Wrocław

5-8

Grochowski Marcin

Koszalin

5-8

Wąsiński Mateusz

Olesno

5-8

Odzeniak Marek

Warszawa

5-8

Matysiak Paweł

Grodzisk Wlkp

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -90 KG

1

Krzak Michał

Katowice

2

Miller Marcin

Kielce

3

Habraszka Piotr

Tarnowskie Góry

3

Koczmara Mateusz

Lublin

5-8

Cielepa Mariusz

Zielona Góra

5-8

Ławiński Marcin

Siemianowice

5-8

Kotarski Krzysztof

Sieradz

5-8

Dutka Bartosz

Nowy Sącz

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. +90 KG

1

Habraszka Krzysztof

Tarnowskie Góry

2

Polewiak Piotr

Chrzanów

3

Sieczka Marcin

Sieradz

3

Wojnar Patryk

Tarnowskie Góry

5-8

Tomasz Marcin

Głogów

5-8

Ogonowski Andrzej

Ruda Sląska

5-8

Karnabał Bogdan

Tarnowskie Góry

5-8

Zieniuk Krzysztof

Wołów

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Sawa Bogdan

Tarnów

2

Solniczek Robert

Koszalin

3

Budzyński Marian

Zielona Góra

3

Owczarek Andrzej

Jaworzno

5-8

Łożiński Marek

Kraków

5-8

Rolko Ireneusz

Głogów

5-8

Król Sławomir

Kraków

5-8

Leśniewski Waldemar

Nowa Sól

KLASYFIKACJA TAMESHIWARI MĘŻCZYZN

1

Wojnar Patryk (Tarnowskie Góry)

13 desek

2

Koczmara Mateusz (Lublin)

12 desek

3

Górniak Paweł (Warszawa)

11 desek

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Czechowska Monika

Kraków

2

Grzywaczewska Justyna

Lipno

3

Król Katarzyna

Tarnowskie Góry

3

Kijas Maja

Wrocław

5-8

Mirosław Ewelina

Szczytno

5-8

Sobstyl Małgorzata

Katowice

5-8

Helman Ewa

Sieradz

5-8

Sowa Monika

Chorzów

KUMITE KOBIET - KAT. -65 KG

1

Zjawińska Agata

Katowice

2

Habraszka Dobrosława

Tarnowskie Góry

3

Kaliciak Agata

Wrocław

3

Potomska Izabela

Koszalin

5-8

Pęksa Dominika

Nowy Targ

5-8

Winek Agnieszka

Otwock

5-8

Płowaś Iwona

Wrocław

KUMITE KOBIET - KAT. +65 KG

1

Sypień Agnieszka

Wrocław

2

Janocha Natalia

Wrocław

3

Parys Edyta

Radzymin

3

Habraszka Katarzyna

Tarnowskie Góry

5-8

Marczuk Agnieszka

Legnica

5-8

Rosół Anna

Kraków

5-8

Krawiec Maja

Ząbkowice

5-8

Szajta Alicja

Kraków

KLASYFIKACJA TAMESHIWARI KOBIET

1

Sypień Agnieszka (Wrocław)

10 desek

2

Kijas Maja (Wrocław)

8 desek

3

Kaliciak Agata (Wrocław)

8 desek

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

Warszawa 10

2

Kielce 8

3

Katowice 8

4

Tarnowskie Góry 6
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

1

Wrocław 7

2

Kraków 5

3

Katowice 5

4

Tarnowskie Góry 5




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai