· Wtorek, 23 PaĽdziernik 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

II Mistrzostwa ¦wiata w kategoriach wagowych

Osaka, 10.06.2001.

KUMITE -70kgKUMITE -90kg
1. Masafumi Tagahara - Japonia
2. Yuki Fukui- Japonia
3. Shiro Yaginuma- Japonia
4. Riyuji Isobe - Brazylia
1. Hitoshi Kiyama - Japonia
2. Sergey Osipov - Rosja
3. Kentaro Tanaka - Japonia
4. Naoki Ichimura - Japonia
KUMITE -80kgKUMITE +90kg
1. Emil Kostov - Bułgaria
2. Hiroyuki Kidachi- Japonia
3. Hosro Yagohoubi - Iran
4. Yuji Shin - Japonia
1. Hajime Kazumi - Japonia
2. Atsushi Kadoi - Japonia
3. Serguei Plekhanov - Rosja
4. Alexandre Pichkunov - Rosja


III Mistrzostwa ¦wiata Kobiet

Osaka, 09.06.2001.

KUMITE -55kgKUMITE +65kg
1. Miyuki Eguchi - Japonia
2. Ewa Pawlikowska - Polska
3. Anna Anossowa - Rosja
3. Zurine Lomas - Hiszpania
1. Anna Kopyrina - Rosja
2. Agnieszka Sypień - Polska
3. Christina Nielsen - Dania
3. Judit Suran - Węgry
KUMITE -65kgKATA
1. Olga Mikirtumowa - Rosja
2. Shoko Nakamura - Japonia
3. Marta Duca - Rumunia
3. Noriko Fujita - Japonia
1. Jianu Raluca - Rumunia
2. Yasue Kimura - Japonia
3. Masako Asano - Japonia
3. Kiyomi Takanashi - Japonia


I Mistrzostwa ¦wiata Seniorów

Osaka, 09.06.2001.

35 - 39 latpowyżej 40 lat
KUMITE -70kgKUMITE -70kg
1. Hiroyuki Oba - Japonia
2. Anatolij Emelin - Rosja
3. Isao Katsumata - Japonia
4. Hitoshi Shimamura - Japonia
1. Nobuo Nakatsuka - Japonia
2. Wasilij Bekh - Rosja
3. Naoki Saruta - Japonia
4. Naohiko Miyachi - Japonia
KUMITE -80kgKUMITE -80kg
1. Shogo Matsuda - Japonia
2. Yanusori Tamai - Japonia
3. Seiten Sugahara - Japonia
4. Andriej Iwanow - Rosja
1. Kazuhiro Iida - Japonia
2. Takayuki Kaizo - Japonia
3. Kazuhito Kawahara - N. Zelandia
4. Garry Clarke - N. Zelandia
KUMITE +80kgKUMITE +80kg
1. Keiji Hayakawa - Japonia
2. Masahide Nino - Japonia
3. Rehmat Afridi - Pakistan
4. Takehiko Araki - Japonia
1. Siergiej Wsiewołodow - Ukraina
2. Otto Czeizing - Węgry
3. Noboru Kondo - Japonia
4. Kazuo Sakai - Japonia
SS - Special SelectedSS - Special Selected
1. Anatorrij Fessenko - Rosja
2. Leszek Zgrzebniak - Polska
3. Yoshizumi Kasuya - Japonia
4. Kazuyasu Yamanaka - Japonia
1. Hennie Bosman - RPA
2. Eugeniusz Dadzibug - Polska
3. Aleksander Nesterenko - Rosja
4. Cameron Quinn - Australia
KATA 
1. Yuki Watanabe - Japonia
2. Toshihiro Ito - Japonia
3. Remigiusz Karpiński - Polska
4. Masaaki Ikuma - Japonia
 



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai