· Wtorek, 23 Październik 2018 ·

Strona główna

::: STATYSTYKA :::

Oficjalny wykaz stopni dan Kyokushin Karate w Polsce

(wg stanu na dzień 1 sierpnia 2009)


LP.   NAZWISKO i IMIĘ  OŚRODEK  STOPIEŃ  DATA  UWAGI
 1.   Drewniak Andrzej  Kraków  9 dan  2017  
 2.   Czerniec Jacek  Lublin  5 dan  2011  Bukareszt
 3.   Dadzibug Eugeniusz  Sosnowiec  5 dan  2009  Papendal
 4.   Dubiel Krzysztof  Gubin  5 dan  2014  Krakow
 5.   Gruba Jan  Warszawa  5 dan  2011  Bukareszt
 6.   Kiper Ryszard  Nowa Dęba  5 dan  2014  Dania
 7.   Kopciowski Robert  Kraków  5 dan  2016  Kraków
 8.   Krawontka Andrzej  Nowy Sącz  5 dan  2010  Gorzów
 9.   Manecki Andrzej  Siemianowice  5 dan  2011  Chiba
 10.   Niedżwiedż Zdzisław  Gdynia  5 dan  2013  Krakow
 11.   Orzechowski Henryk  Sanok  5 dan  2014  Kraków
 12.   Piórkowski Janusz  Jastrzębie Zdrój  5 dan  2016  Kraków
 13.   Rój Włodzimierz  Gorzów  5 dan  2007  Mitsumine
 14.   Stolarczyk Witold  Ząbkowice Śl.  5 dan  2012  Krakow
 15.   Świątkowski Bogdan  Kraków  5 dan  2018  Kraków
 16.   Wajgelt Robert  Sieradz  5 dan  2015  Krakow
 17.   Woźniak Roman  Krosno  5 dan  2011  Chiba
 18.   Ambroziak Radosław  Szczecin  4 dan  2018  Kraków
 19.   Bachowski Tomasz  Jaworzno  4 dan  2016  Krakow
 20.   Bartnicki Tomasz  Mińsk Mazowiecki  4 dan  2016  Kraków
 21.   Bolanowski Boguław  Wołów  4 dan  2016  Kraków
 22.   Głuchowski Zbigniew  Stalowa Wola  4 dan  2010  Papendal
 23.   Guzik Mirosław  Radom  4 dan  2014  Krakow
 24.   Guździk Zbigniew  Zawiercie  4 dan  2012  Papendal
 25.   Hurka Wojciech  Szczecinek  4 dan  2015  Kraków
 26.   Kłujszo Andrzej  Koszalin  4 dan  2014  Krakow 
 27.   Konieczko Janusz  Hamburg  4 dan  2015  Kraków
 28.   Kopczyk-Śmig Barbara  Lądek Zdrój  4 dan  2013  Krakow
 29.   Król Sławomir  Kraków  4 dan  2013  Krakow 
 30.   Krygowski Tadeusz  Jasło  4 dan  2014  Dania 
 31.   Madej Eliasz  Zielona Góra  4 dan  2014  Krakow
 32.   Mazurkiewicz Jan  Włocławek  4 dan  2007  Mitsumine
 33.   Olszewski Paweł  Lipno  4 dan  2013  Kraków
 34.   Orzoł Wiesław  Ostrołęka  4 dan  2010  Papendal
 35.   Policha Krzysztof  Zamość  4 dan  2010  Papendal
 36.   Rudawski Sławomir  Bukowno  4 dan  2013  Kraków
 37.   Samsel Stanisław  Słupsk  4 dan  2016  Kraków 
 38.   Sokołowski Maciej  Łódz  4 dan  2012  Krakow
 39.   Sroka Artur  Dabrowa G.  4 dan  2012  Krakow
 40.   Szuber Ryszard  Wrocław  4 dan  2015  Kraków
 41.   Urbańczyk Edward  Katowice  4 dan  2007  Mitsumine
 42.   Weselski Włodzimierz  Zakopane  4 dan  2010  Padwa
 43.   Zembrzuski Piotr  Szczytno  4 dan  2011  Chiba
 44.   Banasiak Cezary  Mielno  3 dan  2014  Krakow
 45.   Bogdański Norbert  Siedlce  3 dan  2005  Heino
 46.   Burzyński Jarosław  Radom  3 dan  1987  Kraków - zmarł
 47.   Czarniecki Janusz  Przemyśl  3 dan  2003  Mitsumine
 48.   Dadzibug Małgorzata  Sosnowiec  3 dan  2010  Krakow 
 49.   Dąbrowicz Ireneusz  Nowa Sól  3 dan  2013  Kraków
 50.   Dymek Roman  Ruda Śląska  3 dan  2008  Papendal
 51.   Dzierwa Adam  Chorzów  3 dan  2002  Papendal
 52.   Falko Paweł  Koszalin  3 dan  2018  Kraków
 53.   Gierszon Leszek  Lublin  3 dan  2003  Papendal
 54.   Goliński Edward  Limanowa  3 dan  2003  Papendal
 55.   Goliński Zbigniew  Limanowa  3 dan  2007  Papendal
 56.   Górka Zbigniew  Częstochowa  3 dan  2012  Kraków
 57.   Hornik Robert  Busko Zdrój  3 dan  2010  Krakow 
 58.   Janikowski Adam  Chojnice  3 dan  2016  Kraków
 59.   Juszczyk Paweł  Warszawa  3 dan  2003  Papendal
 60.   Kaganek Andrzej  Skawina  3 dan  2015  Krakow 
 61.   Kasińska Dorota  Zawiercie  3 dan  2014  Kraków
 62.   Kaszycki Zbigniew  Zawiercie  3 dan  2010  Kraków
 63.   Klimkiewicz Stanisław  Gorlice  3 dan  2010  Kraków
 64.   Kopielski Miroslaw  Poznań  3 dan  2007  Mitsumine
 65.   Korczyński Karol  Drawsko Pomorskie  3 dan  2016  Kraków
 66.   Kozdra Edward  Głogów  3 dan  2000  Papendal
 67.   Krawontka Łukasz  Nowy Sącz  3 dan  2018  Kraków
 68.   Lenkiewicz Tomasz  Radzymin  3 dan  2003  Papendal
 69.   Łomako Dariusz  Koszalin  3 dan  2015  Kraków
 70.   Łukaszewski Roman  Krasnystaw  3 dan  2010  Kraków
 71.   Makara Jerzy  Przemyśl  3 dan  2008  Papendal 
 72.   Makara Ryszard  Przemyśl  3 dan  2010  Krakow 
 73.   Marmuszewski Andrzej  Stary Sącz  3 dan  2012  Kraków
 74.   Marszałek Maciej  Gliwice  3 dan  2007  Papendal
 75.   Matyka Waldemar  Augustów  3 dan  2010  Krakow 
 76.   Mazurek Radosław  Grajewo  3 dan  2012  Kraków
 77.   Mikułka Arkadiusz  Wodzisław Śląski  3 dan  2011  Kraków
 78.   Miszczyk Ernest  Kielce  3 dan  2018  Kraków
 79.   Ostrowski Zbigniew  Warszawa  3 dan  2004  Heino
 80.   Paliński Zbigniew  Rybnik  3 dan  2014  Kraków
 81.   Pawłowicz Wojciech  Złocieniec  3 dan  2015  Kraków
 82.   Prasek Marek  Kielce  3 dan  2005  Heino
 83.   Preis Jarosław  Gdańsk  3 dan  2015  Krakow
 84.   Puczko Michał  Białystok  3 dan  2007  Mitsumine
 85.   Remus Jarosław  Bydgoszcz  3 dan  2010  Krakow 
 86.   Rytel Jarosław  Częstochowa  3 dan  2004  Heino
 87.   Staściuk Marcin  Dzierżoniów  3 dan  2006  Papendal
 88.   Sujka Paweł  Świnoujście  3 dan  2014  Kraków
 89.   Sukiennik Arkadiusz  Kraków  3 dan  2014  Kraków
 90.   Sularz Izabela  Lublin  3 dan  2007  Papendal
 91.   Sypień Agnieszka  Wrocław  3 dan  2010  Kraków
 92.   Sypień Sylwester  Wrocław  3 dan  2010  Kraków
 93.   Tomala Rafał  Warszawa  3 dan  2005  Heino
 94.   Tylka Andrzej  Drawsko Pomorskie  3 dan  2018  Kraków
 95.   Urbański Marek  Sieradz  3 dan  2016  Kraków
 96.   Wachowski Grzegorz  Racibórz  3 dan  2011  Kraków 
 97.   Walas Dariusz  Przeworsk  3 dan  2007  Mitsumine
 98.   Wdowiarek Artur  Ustka  3 dan  2010  Gorzow 
 99.   Wieczorek Marek  Olsztyn  3 dan  2009  Tokio 
 100.   Wieczorek Mariusz  Koszalin  3 dan  2018  Kraków
 101.   Wojtkowiak Mariusz  Jarocin  3 dan  2010  Kraków
 102.   Woroszyło Marek  Biała Podlaska  3 dan  2010  Krakow 
 103.   Wójcicki Maciej  Mińsk Mazowiecki  3 dan  2016  Kraków
 104.   Wróbel Janusz  Warszawa  3 dan  2010  Kraków
 105.   Zieliński Zbigniew  Chrzanów  3 dan  1995  Papendal
 106.   Zuziak Mirosław  Bielsko Biała  3 dan  1994  Papendal
 107.   Bielecki Aleksander  Strzelce Opolskie  2 dan  2001  Krakow 
 108.   Burda Dariusz  Leżajsk  2 dan  2007  Kraków
 109.   Byczek Ryszard  Gliwice  2 dan  1987  Krakow 
 110.   Cybowski Bronisław  Dzierżoniów  2 dan  2007  Kraków
 111.   Czaban Janusz  Sanok  2 dan  2015  Kraków
 112.   Czura Zdzisław  Kraków  2 dan  2011  Kraków
 113.   Dakowicz Rafał  Bielsk Podl.  2 dan  1999  Krakow 
 114.   Dąbrowski Robert  Jastrzębie Zdrój  2 dan  2018  
 115.   Dobry Mirosław  Katowice  2 dan  2007  Krakow 
 116.   Doktor Wiesław  Haidelberg  2 dan  2015  Kraków
 117.   Dorosz Leszek  Radom  2 dan  2015  Kraków
 118.   Drewniak Aldona  Kraków  2 dan  2007  Warna
 119.   Dróżdż Michał  Jastrzębie Zdrój  2 dan  2015  Kraków
 120.   Dubiel Sławomir  Bielsko Biała  2 dan  2005  Kraków
 121.   Duda Waldemar  Kraków  2 dan  2005  Krakow 
 122.   Dudziak Jerzy  Koszalin  2 dan  2018  Kraków
 123.   Dylewska Monika  Lądek Zdrój  2 dan  2018  Krakow
 124.   Dziki Adam  Leżajsk  2 dan  2008  Kraków
 125.   Erdmańczyk Andrzej  Chojnice  2 dan  2018  Krakow
 126.   Fiedko Marek  Tarnobrzeg  2 dan  2008  Kraków
 127.   Filus Krzysztof  Bukowno  2 dan  2015  Krakow
 128.   Fruba Jarosław  Minsk Mazowiecki  2 dan  2012  Kraków
 129.   Gądek Piotr  Zielona Góra  2 dan  2015  Krakow
 130.   Gągola Zbigniew  Limanowa  2 dan  2009  Kraków
 131.   Godlewski Michał  Sokołów Podlaski  2 dan  2015  Krakow 
 132.   Gorczyca Daniel  Inowrocław  2 dan  1996  Krakow 
 133.   Gorzycki Dariusz  Bydgoszcz  2 dan  2007  Kraków
 134.   Grabowski Radosław  Ostrów Maz.  2 dan  2008  Kraków
 135.   Guzik Łukasz  Radom  2 dan  2015  Kraków
 136.   Habraszka Krzysztof  Tarnowskie Góry  2 dan  2007  Kraków
 137.   Habraszka Piotr  Tarnowskie Góry  2 dan  2003  Kraków
 138.   Haszczyc Józef  Limanowa  2 dan  2008  Kraków
 139.   Hrynowiecki Dariusz  Szczytno  2 dan  2002  Krakow 
 140.   Janczak Piotr  Czerwionka  2 dan  2018  Kraków
 141.   Jaros Grzegorz  Warszawa  2 dan  2003  Kraków
 142.   Jarosz Jarosław  Siemianowice  2 dan  2005  Kraków
 143.   Jezierski Marek  Lublin  2 dan  2002  Krakow 
 144.   Kalamarski Janusz  Grudziądz  2 dan  1995  Krakow 
 145.   Kaniowski Adam  Kielce  2 dan  2001  Krakow 
 146.   Karczmid Dariusz  Nysa  2 dan  2004  Kraków
 147.   Kawa Roman  Kraków  2 dan  1999  Krakow 
 148.   Kęćko Krzysztof  Kielce  2 dan  1999  Krakow 
 149.   Kęćko Waldemar  Kielce  2 dan  1998  Krakow 
 150.   Kieres Sławomir  Bukowno  2 dan  2015  Kraków
 151.   Kilarski Przemysław  Kraków  2 dan  2003  Kraków
 152.   Koczmara Mateusz  Lublin  2 dan  2007  Kraków
 153.   Kogut Janusz  Chojnice  2 dan  2014  Krakow
 154.   Kopciowski Krzysztof  Wieliczka  2 dan  2015  Kraków
 155.   Kos Piotr  Moryń  2 dan  2013  Kraków
 156.   Kossakowski Bolesław  Kielce  2 dan  2001  Krakow 
 157.   Koziarz Tadeusz  Jaworzno  2 dan  2005   Kraków
 158.   Kozieł Marek  Lublin  2 dan  2006  Krakow 
 159.   Kozieł Seweryn  Jastrzębie Zdrój  2 dan  2015  Krakow
 160.   Krosta Wiesław  Kraków  2 dan  2009  Kraków
 161.   Kruk Andrzej  Jarosław  2 dan  2008  Kraków
 162.   Kuba Andrzej  Katowice  2 dan  1994  Tokio 
 163.   Kubiak Robert  Szczecin  2 dan  2000  Krakow 
 164.   Kudyk Dariusz  Żory  2 dan  2016  Krakow
 165.   Kułakowski Marcin  Siechnice  2 dan  2013  Kraków
 166.   Kunicki Wojciech  Malbork  2 dan  1995  Krakow 
 167.   Kwaśnik Andrzej  Koszalin  2 dan  2018  Kraków
 168.   Lemiesz Zbigniew  Polkowice  2 dan  1999  Krakow 
 169.   Lenicki Wojciech  Gorzów  2 dan  2010  Gorzow
 170.   Leśniewski Waldemar  Nowa Sól  2 dan  2013  Krakow
 171.   Lewandowski Mirosław  Torun  2 dan  2016  Warna
 172.   Lipa Adrian  Kielce  2 dan  2016  Krakow
 173.   Lisowska Anna  Krakow  2 dan  2018  Kraków
 174.   Liszka Łukasz  Krakow  2 dan  2018  Krakow
 175.   Ludziejewski Jerzy  Żory  2 dan  2011  Kraków
 176.   Łyczko Dariusz  Katowice  2 dan  2001  Krakow 
 177.   Machcińska Agata  Koszalin  2 dan  2015  Krakow
 178.   Machnik Marek  Ząbkowice  2 dan  2011  Krakow 
 179.   Machulec Beata  Katowice  2 dan  2009  Kraków
 180.   Machulec Piotr  Katowice  2 dan  2009  Kraków
 181.   Madej Robert  Wrocław  2 dan  2007  Kraków
 182.   Madej Tomasz  Zielona Góra  2 dan  2015  Krakow
 183.   Marciniak Wiesław  Kraków  2 dan  1998  Krakow 
 184.   Marcjan Adam  Kielce  2 dan  2016  Krakow
 185.   Markowski Krzysztof  Otwock  2 dan  2009  Kraków
 186.   Maśnica Ireneusz  Kraków  2 dan  2011  Kraków
 187.   Mąsior Jan  Chrzanów  2 dan  2008  Kraków
 188.   Mendoń Tomasz  Dębica  2 dan  2007  Kraków
 189.   Mroczkowska Ilona  Siedlce  2 dan  2007  Kraków
 190.   Muc Piotr  Ruda Śląska  2 dan  2008  Kraków
 191.   Niedzielski Andrzej  Warszawa  2 dan  2003  Kraków
 192.   Niedziółka Marek  Kraków  2 dan  2004  Heino
 193.   Niedźwiedź Marcin  Gdynia  2 dan  2016  Kraków
 194.   Nowak Jerzy  Poznań  2 dan  2008  Kraków
 195.   Ochowicz Andrzej  Poznań  2 dan  2003  Kraków
 196.   Orysiak Paweł  Warszawa  2 dan  2009  Kraków
 197.   Owczarek Andrzej  Kraków  2 dan  2002  Krakow 
 198.   Pałka Andrzej  Katowice  2 dan  2008  Krakow 
 199.   Papoń Paweł  Tarnów Opolski  2 dan  2012  Kraków
 200.   Pastuszka Agata  Kobierzyce  2 dan  2003  Kraków
 201.   Pastuszka Jacek  Kobierzyce  2 dan  2002  Krakow 
 202.   Pawlak Marta  Poznań  2 dan  2008  Kraków
 203.   Pender Sebastian  Kraków  2 dan  2007  Kraków
 204.   Pędziński Paweł  Chełm  2 dan  1996  Krakow 
 205.   Pękala Robert  Koszalin  2 dan  2000  Krakow 
 206.   Piekarz Janusz  Lublin  2 dan  2008  Kraków
 207.   Piesik Tomasz  Szczecinek  2 dan  2014  Kraków
 208.   Piotrowski Jan  Lublin  2 dan  1987  Krakow 
 209.   Płonka Krzysztof  Tarnowskie Góry  2 dan  2007  Kraków
 210.   Pniewski Wawrzyniec  Mińsk Mazowiecki  2 dan  2018  Kraków
 211.   Popiołek Grzegorz  Zakopane  2 dan  2012  Lublin
 212.   Prusiński Artur  Ostrołęka  2 dan  2006  Kraków
 213.   Rejterada Wojciech  Olecko  2 dan  2007  Kraków
 214.   Romanowski Zbigniew  Świdnica  2 dan  2004  Kraków
 215.   Rycek Dariusz  Lublin  2 dan  2007  Kraków
 216.   Sarga Jan  Kraków  2 dan  2013  Krakow 
 217.   Sawa Bogdan  Tarnów  2 dan  2005  Kraków
 218.   Sawczuk Grzegorz  Lublin  2 dan  2007  Kraków
 219.   Sawicki Piotr  Białystok  2 dan  2009  Warna
 220.   Semik Ryszard  Lubin  2 dan  2014  Krakow 
 221.   Sękiewicz Łukasz  Wieliczka  2 dan  2018  Kraków
 222.   Sieradzki Marcin  Warszawa  2 dan  2008  Kraków
 223.   Słaboń Emil  Sosnowiec  2 dan  2007  Krakow 
 224.   Słoma Krzysztof  Lublin  2 dan  2007  Kraków
 225.   Sokół Marian  Rzeszów  2 dan  2008  Kraków
 226.   Solarski Maciej  Irlandia  2 dan  2016  Krakow
 227.   Solniczek Robert  Koszalin  2 dan  2013  Krakow
 228.   Sołtysiak Andrzej  Kołobrzeg  2 dan  2003  Kraków
 229.   Staściuk Tomasz  Dzierżoniów  2 dan  2007  Kraków
 230.   Supeł Zbigniew  Jastrzębie Zdrój  2 dan  2015  Krakow
 231.   Szafarczyk Marek  Kielce  2 dan  2008  Kraków
 232.   Szeffner Krzysztof  Nowy Tomyśl  2 dan  2008  Kraków
 233.   Szuber Leszek  Siechnice  2 dan  2013  Kraków
 234.   Świstak Wojciech  Krosno  2 dan  2004  Kraków
 235.   Tomasz Marcin  Głogów  2 dan  2006  Kraków
 236.   Tomaszewicz Paweł  Koszalin  2 dan  2014  Krakow
 237.   Trochonowicz Zenon  Katowice  2 dan  2005  Kraków
 238.   Tutakiewicz Marek  Kielce  2 dan  2004  Kraków
 239.   Ujma Rafał  Radomsko  2 dan  2012  Krakow
 240.   Wajgelt Beata  Sieradz  2 dan  2015  Kraków
 241.   Walkiewicz Milena  Szczytno  2 dan  2002  Krakow 
 242.   Warzecha Wiesław  Częstochowa  2 dan  1998  Krakow 
 243.   Werner Michał  Kraków  2 dan  2014  Kraków
 244.   Wilk Roman  Kraków  2 dan  2012  Krakow 
 245.   Winek Agnieszka  Otwock  2 dan  2010  Kraków
 246.   Wiszyński Waldemar  Krakow  2 dan  2014  Krakow 
 247.   Wohn Tadeusz  Katowice  2 dan  2011  Krakow 
 248.   Wojciechowski Jerzy  Bytom  2 dan  2004  Kraków
 249.   Wójcik Jerzy  Tomaszów Lubelski  2 dan  2010  Kraków
 250.   Wójcik Mateusz  Kraków  2 dan  2009  Kraków
 251.   Wywiał Marek  Dąbrowa Górnicza  2 dan  2018  Kraków
 252.   Zaborski Zbigniew  Kielce  2 dan  1997  Krakow 
 253.   Zakrzewski Waldemar  Szczecinek  2 dan  2015  Kraków
 254.   Zębala Ewa  Gliwice  2 dan  1987  Papendal 
 255.   Zgrzebniak Leszek  Bytom  2 dan  1993  Krakow 
 256.   Zima Jan  Gorlice  2 dan  2011  Kraków
 257.   Zurzycki Witold  Kraków  2 dan  2015  Krakow 
 258.   Adrian Lipa  Kielce  1 dan  2011  Warna
 259.   Andrzej Ciesielski  Zielona Góra  1 dan  2012  Krakow
 260.   Anna Kędra  Sanok  1 dan  2012  Krakow
 261.   Antczak Jacek  Świnoujście  1 dan  2011  Kraków
 262.   Antoniuk Marek  Świnoujście  1 dan  2015  Kraków
 263.   Anuszkiewicz Dariusz  Suwałki  1 dan  2003  Kraków
 264.   Babiś Edward  Gorlice  1 dan  2008  Kraków
 265.   Badura Piotr  Ruda Śląska  1 dan  2009  Kraków
 266.   Banasik Agnieszka  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 267.   Banasik Piotr  Koszalin  1 dan  2003  Kraków
 268.   Banaś Marian  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 269.   Bandura Sylwester  Warszawa  1 dan  2011  Kraków
 270.   Bańka Dariusz  Stalowa Wola  1 dan  2007  Kraków
 271.   Bartnicki Bohdan  Kraków  1 dan  2001  Krakow 
 272.   Bauer Adam  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 273.   Bączyk Michał  Koszalin  1 dan  2016  Kraków
 274.   Bereza Dorota  Wołów  1 dan  2014  Krakow
 275.   Białas Piotr  Kraków  1 dan  1993  Krakow 
 276.   Białek Andrzej  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 277.   Bieniek Włodzimierz  Dąbrowa G.  1 dan  1985  Krakow 
 278.   Biniaszewski Tomasz  Radom  1 dan  2000  Krakow 
 279.   Biszczak Paweł  Legnica  1 dan  2008  Kraków
 280.   Blicharski Michał  Nowa Sól  1 dan  2015  Kraków
 281.   Błaszczyk Edward  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 282.   Bodzioch Mariusz  Krosno  1 dan  2003  Kraków
 283.   Bolenbach Jarosław  Tarnobrzeg  1 dan  2007  Kraków
 284.   Boretti Jerzy  Łódż  1 dan  1985  Krakow 
 285.   Borowiec Marek  Warszawa  1 dan  1998  Kraków
 286.   Boruc Tomasz  Warszawa  1 dan  1996  Krakow 
 287.   Boruta Mariusz  Sanok  1 dan  2000  Krakow 
 288.   Boryca Mieczysław  Lublin  1 dan  2008  Krakow
 289.   Bożyszkowski Leszek  Gdynia  1 dan  2014  Krakow
 290.   Brzeziński Emil  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 291.   Brzóska Florentyna  Ząbkowice  1 dan  2010  Krakow
 292.   Brzóska Hortensja  Ząbkowice  1 dan  2010  Krakow
 293.   Buczyński Adam  Krosno  1 dan  2008  Kraków
 294.   Budny Wiesław  Inowrocław  1 dan  2004  Kraków
 295.   Buhl Łukasz  Tarnów  1 dan  2016  Kraków
 296.   Bukowy Daniel  Świdnica  1 dan  2009  Kraków
 297.   Buksztynowicz Karol  Gorzów Wlk.  1 dan  2004  Kraków
 298.   Całka Bartosz  Świdnica  1 dan  2009  Kraków
 299.   Całka Grzegorz  Radzymin  1 dan  2001  Krakow 
 300.   Chmura Marek  Złocieniec  1 dan  2011  Kraków
 301.   Choiński Wojciech  Płock  1 dan  2007  Krakow
 302.   Chojnacki Paweł  Ostrołęka  1 dan  2007  Krakow
 303.   Chorzępa Dariusz  Sandomierz  1 dan  2004  Kraków
 304.   Chrapek Mariusz  Zakopane  1 dan  2008  Krakow
 305.   Cichy Łukasz  Postomino  1 dan  2014  Krakow
 306.   Cielepa Mariusz  Zielona Góra  1 dan  2007  Kraków
 307.   Cieśluk Karol  Warszawa  1 dan  2008  Kraków
 308.   Cipora Jan  Ustrzyki Dolne  1 dan  1997  Krakow 
 309.   Ciuła Piotr  Limanowa  1 dan  2008  Krakow
 310.   Comski Robert  Wrocław  1 dan  2000  Krakow 
 311.   Czarnecki Andrzej  Nowa Sól  1 dan  2015  Kraków
 312.   Czarnota Jacek  Radom  1 dan  1993  Krakow 
 313.   Czech Zbigniew  Nowa Sól  1 dan  2013  Kraków
 314.   Czechowska Monika  Krakow  1 dan  2009  Krakow
 315.   Derlatko Sławomir  Lubin  1 dan  2003  Kraków
 316.   Dewalski Tomasz  Siemianowice  1 dan  2008  Kraków
 317.   Dębiec Piotr  Żywiec  1 dan  2011  Kraków
 318.   Długołęcki Jarosław  Radomsko  1 dan  2014  Krakow
 319.   Drgas Andrzej  Zielona Góra  1 dan  2007  Kraków
 320.   Dusiło Krzysztof  Jarosław  1 dan  2006  Kraków
 321.   Dusza Ryszard  Zabrze  1 dan  2009  Kraków
 322.   Dziadko Sławomir  Bydgoszcz  1 dan  2002  Krakow 
 323.   Dziadosz Jarosław  Jasło  1 dan  2009  Krakow
 324.   Dziedzic Michał  Wrocław  1 dan  2002  Krakow 
 325.   Dziedzic Robert  Limanowa  1 dan  2011  Kraków
 326.   Dzierżanowski Kajetan  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 327.   Ejsmont Mirosław  Białystok  1 dan  2009  Kraków
 328.   Ernest Miszczyk  Kielce  1 dan  2011  Warna
 329.   Faber Adam  Ustrzyki Dolne  1 dan  2012  Kraków
 330.   Farat Bożena  Mielec  1 dan  1997  Krakow 
 331.   Farat Sławomir  Mielec  1 dan  2000  Krakow 
 332.   Faryna Przemyslaw  Sosnowiec  1 dan  2009  Kraków
 333.   Filipek Wojciech  Gliwice  1 dan  2007  Kraków
 334.   Ful Andrzej  Strzelce Opolskie  1 dan  2002  Krakow 
 335.   Fulbiszewski Marek  Krakow  1 dan  2016  Krakow
 336.   Furmanek Janusz  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 337.   Futyma Zbigniew  Koszalin  1 dan  2011  Kraków
 338.   Gabryś Helena  Siemianowice  1 dan  2008  Kraków
 339.   Gacoń Jacek  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 340.   Galant Paweł  Mińsk Mazowiecki  1 dan  2014  Krakow
 341.   Galus Ryszard  Wałbrzych  1 dan  1996  Krakow 
 342.   Gałęcki Adam  Wrocław  1 dan  2003  Kraków
 343.   Garbacz Mateusz  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 344.   Gawełczyk Michał  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2008  Kraków
 345.   Gąska Tomasz  Szczytno  1 dan  2009  Kraków
 346.   Gembolis Mirosława  Siemianowice  1 dan  2009  Kraków
 347.   Gerent Mariusz  Sanok  1 dan  2009  Kraków
 348.   Gil Marcin  Wrocław  1 dan  2008  Kraków
 349.   Gładczak Jan  Ruda Śląska  1 dan  1999  Krakow 
 350.   Głąbowski Roman  Szczytno  1 dan  1994  Krakow 
 351.   Głowacki Tomasz  Katowice  1 dan  2002  Krakow 
 352.   Głuchowski Wojciech  Biała Podlaska  1 dan  2003  Kraków
 353.   Gnybek Jacek  Gorzów Wielkopolski  1 dan  2005  Kraków
 354.   Golonka Marek  Limanowa  1 dan  1996  Krakow 
 355.   Gołąb Mariusz  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 356.   Gołąbek Zbigniew  Częstochowa  1 dan  1993  Kraków 
 357.   Gołębiowski Jacek  Kielce  1 dan  2001  Krakow 
 358.   Gołębiowski Zbigniew  Warszawa  1 dan  2003  Kraków
 359.   Gonet Radosław  Krosno  1 dan  2004  Kraków
 360.   Górniak Paweł  Sanok  1 dan  2015  Kraków
 361.   Grabarczyk Piotr  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 362.   Graca Rafał  Giżycko  1 dan  2009  Kraków
 363.   Grala Dariusz  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 364.   Grech Jerzy  Raciburz  1 dan  2016  Kraków
 365.   Grobelski Radosław  Leszno  1 dan  2009  Kraków
 366.   Grochowski Marcin  Koszalin  1 dan  2008  Krakow
 367.   Grodowski Krystian  Świdnica  1 dan  2005  Kraków
 368.   Gruba Artur  Warszawa  1 dan  2004  Kraków
 369.   Grucel Tomasz  Kraków  1 dan  2001  Krakow 
 370.   Grzech Andrzej  Racibórz  1 dan  2002  Krakow 
 371.   Grzegorz Fabrycki  Grajewo  1 dan  2012  Krakow
 372.   Grzegórzko Marcin  Tarnów  1 dan  2002  Krakow 
 373.   Grzeszczuk Marcin  Nowy Sącz  1 dan  2012  Krakow
 374.   Grzwaczewska Justyna  Lipno  1 dan  2008  Kraków
 375.   Grzyb Maciej  Sosnowiec  1 dan  2008  Kraków
 376.   Gut Jan  Stalowa Wola  1 dan  1994  Krakow 
 377.   Guzik Iwona  Radom  1 dan  2016  Kraków
 378.   Gzella Ireneusz  Wodzislaw  1 dan  2016  Kraków
 379.   Habraszka Dobrosława  Tarnowskie Góry  1 dan  2008  Kraków
 380.   Hajdus Eugeniusz  Olesno  1 dan  2007  Kraków
 381.   Horna Andrzej  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 382.   Ilczuk Magdalena  Świnoujście  1 dan  2011  Kraków
 383.   Iwański Robert  Wrocław  1 dan  2009  Kraków
 384.   Jacek Noga  Krakow  1 dan  2012  Krakow
 385.   Janczak Krzysztof  Włocławek  1 dan  2008  Krakow
 386.   Jankowski Bogusław  Warszawa  1 dan  2004  Kraków
 387.   Jankowski Jarosław  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 388.   Janocha Natalia  Wrocław  1 dan  2009  Kraków
 389.   Janowski Tomasz  Kielce  1 dan  2004  Kraków
 390.   Jarczyk Paweł  Ruda Śląska  1 dan  2008  Krakow
 391.   Jarosław Macek  Bukowno  1 dan  2012  Krakow
 392.   Jaroszewicz Bogdan  Białowieża  1 dan  1996  Krakow 
 393.   Jarzyna Adam  Olsztyn  1 dan  2006  Krakow
 394.   Jasica Sławomir  Limanowa  1 dan  2007  Kraków
 395.   Jasińska Anna  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 396.   Jednacz Sławomir  Stalowa Wola  1 dan  2005  Kraków
 397.   Jekel Marcin  Siemianowice  1 dan  2006  Kraków
 398.   Jelak Grzegorz  Jarocin  1 dan  2008  Kraków
 399.   Jemioło Roman  Kolbuszowa  1 dan  2000  Krakow 
 400.   Jeńć Bogusław  Przeworsk  1 dan  2009  Kraków
 401.   Jóźkiewicz Grzegorz  Zakopane  1 dan  2007  Krakow
 402.   Kaczkowski Andrzej  Legnica  1 dan  1996  Krakow 
 403.   Kaczmarek Sławomir  Gorzów Wlk.  1 dan  2004  Kraków
 404.   Kaczyńska Anna  Białystok  1 dan  2008  Kraków
 405.   Kamil Kołodziejczyk  Sieradz  1 dan  2012  Krakow
 406.   Kamionka Jerzy  Wieliczka  1 dan  2016  Kraków
 407.   Kania Sylwester  Wieliczka  1 dan  2016  Kraków
 408.   Karnabał Bogdan  Tarnowskie Góry  1 dan  2008  Kraków
 409.   Karpuk DEariusz  Ustka  1 dan  2014  Krakow
 410.   Kasaraba Jan  Głubczyce  1 dan  2000  Krakow 
 411.   Kasza Ireneusz  Krosno  1 dan  2008  Kraków
 412.   Kawczyński Adam  Wrocław  1 dan  2005  Kraków
 413.   Kęćko Piotr  Kielce  1 dan  2002  Krakow 
 414.   Kędzierski Mariusz  Limanowa  1 dan  2003  Kraków
 415.   Kęska Stanisław  Nowy Tomyśl  1 dan  1999  Krakow 
 416.   Kielian Iwona  Tarnów Opolski  1 dan  2014  Krakow
 417.   Kijas Maja  Wrocław  1 dan  2006  Kraków
 418.   Kikiel Paweł  Koszalin  1 dan  2013  Kraków
 419.   Kindlarski Jan  Sanok  1 dan  1996  Krakow 
 420.   Kisiel Tomasz  Lublin  1 dan  2007  Krakow
 421.   Kleczkowski Tomasz  Lublin  1 dan  2009  Kraków
 422.   Klejnot Grzegorz  Dabrowa Górnicza  1 dan  2015  Kraków
 423.   Klimowicz Fabian  Ząbkowice Sląskie  1 dan  2007  Kraków
 424.   Klusek Grzegorz  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 425.   Kłosiński Jakub  Wrocław  1 dan  2008  Kraków
 426.   Kolasa Franciszek  Nowy Targ  1 dan  1999  Krakow 
 427.   Konsek Marek  Rybnik  1 dan  2014  Krakow
 428.   Kopala Henryk  Chorzów  1 dan  2009  Kraków
 429.   Kopciowski Konrad  Wieliczka  1 dan  2017  Kraków
 430.   Kopczyński Marcin  Rawa Mazowiecka  1 dan  2006  Kraków
 431.   Korczyński Karol  Drawsko Pomorskie  1 dan  2011  Kraków
 432.   Kosiorek Radosław  Ełk  1 dan  1999  Krakow 
 433.   Kosowski Marek  Toruń  1 dan  2000  Krakow 
 434.   Kostrzewa Eugeniusz  Warszawa  1 dan  1996  Krakow 
 435.   Koszyk Czesław  Dębica  1 dan  1995  Krakow 
 436.   Kowalczyk Krzysztof  Ełk  1 dan  2003  Kraków
 437.   Kowalczyk Sylwester  Siechnice  1 dan  2016  Kraków
 438.   Kowalewski Marek  Olecko  1 dan  1999  Krakow 
 439.   Kowalski Krzysztof  Przasnysz  1 dan  1993  Krakow 
 440.   Kowalski Ryszard  Słupsk  1 dan  2011  Kraków
 441.   Kozak Waldemar  Gliwice  1 dan  1995  Krakow 
 442.   Kozłowski Piotr  Mragowo  1 dan  2005  Kraków
 443.   Kozub Sylwia  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 444.   Krawczyk Edward  Nowy Sącz  1 dan  2011  Kraków
 445.   Krawczyński Adam    1 dan  2006  Kraków
 446.   Kristman Krzysztof  Gliwice  1 dan  2007  Kraków
 447.   Król Jarosław  Knurów  1 dan  1996  Krakow 
 448.   Kruszona Robert  Cieszyn  1 dan  2014  Krakow
 449.   Kryńska-Płonka Anna  Tarnowskie Góry  1 dan  2003  Kraków
 450.   Krzak Michał  Katowice  1 dan  2009  Kraków
 451.   Krzywelski Krzysztof  Strzelce Opolskie  1 dan  2004  Kraków
 452.   Kubica Bogdan  Cieszyn  1 dan  1980  Krakow 
 453.   Kubicki Jarosław  Ruda Śląska  1 dan  2003  Kraków
 454.   Kubicki Rafał  Chorzów  1 dan  2008  Kraków
 455.   Kubuśka Marek  Kraków  1 dan  1996  Krakow 
 456.   Kurcon Michał  Sanok  1 dan  2013  Kraków
 457.   Kurzępa Paweł  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 458.   Kwiatek Sebastian  Poznań  1 dan  2004  Kraków
 459.   Lamot Bartosz  Wrocław  1 dan  2008  Kraków
 460.   Latko Michał  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 461.   Lech Krzysztof  Jasło  1 dan  2006  Kraków
 462.   Lenart Marek  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 463.   Leszek Dorosz  Radom  1 dan  2012  Krakow
 464.   Lewandowska Barbara  Bukowno  1 dan  1998  Krakow 
 465.   Lipka Jacek  Bytom  1 dan  2011  Kraków
 466.   Lisiecki Dominik  Siechnice  1 dan  2014  Krakow
 467.   Lisowski Marek  Białystok  1 dan  1996  Krakow 
 468.   Litwin Andrzej  Lidzbark Warm  1 dan  2000  Warna
 469.   Litwin Mirosław  Dobre Miasto  1 dan  2002  Warna
 470.   Lubos Andrzej  Tarnowskie Góry  1 dan  1998  Krakow 
 471.   Łaba Julian  Bytom  1 dan  2004  Kraków
 472.   Łagodziński Janusz  Siechnice  1 dan  2014  Krakow
 473.   Łamako Dariusz  Koszalin  1 dan  2011  Kraków
 474.   Ławiński Marcin  Siemianowice  1 dan  2009  Kraków
 475.   Łobożewicz Bogusław  Ruda Śląska  1 dan  2005  Kraków
 476.   Łukasiewicz Piotr  Wrocław  1 dan  2001  Krakow 
 477.   Łukasz Guzik  Radom  1 dan  2012  Krakow
 478.   Łukasz Krawontka  Nowy Sącz  1 dan  2004  Kraków
 479.   Machnik Marek  Ząbkowice Śląskie  1 dan  2011  Kraków
 480.   Mackiewicz Mirosław  Malbork  1 dan  2007  Kraków
 481.   Madej Marek  Zielona Góra  1 dan  2013  Kraków
 482.   Madeja Mariusz  Tarnow  1 dan  2006  Kraków
 483.   Madera Dariusz  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 484.   Majcher Bernardeta  Gliwice  1 dan  2007  Krakow
 485.   Małek Mirosław  Katowice  1 dan  2005  Kraków
 486.   Mały Anna  Katowice  1 dan  2007  Krakow
 487.   Małys Mariusz  Zamość  1 dan  2008  Kraków
 488.   Małż Artur  Szczytno  1 dan  2009  Kraków
 489.   Maniakowski Dariusz  Bydgoszcz  1 dan  1994  Krakow 
 490.   Marcin Grzeszczuk  Nowy Sącz  1 dan  2012  Krakow
 491.   Marcinkowski Michał  Gdynia  1 dan  2002  Krakow 
 492.   Marcjaniak Tomasz  Ostrów Mazowiecki  1 dan  2007  Kraków
 493.   Maskiewicz Wojciech  Rzeszów  1 dan  1994  Krakow 
 494.   Matloch Andrzej  Jastrzebie  1 dan  2009  Kraków
 495.   Maturski Tomasz  Katowice  1 dan  2008  Krakow
 496.   Matusiak Agnieszka  Dzierżoniów  1 dan  2006  Kraków
 497.   Matuszewski Przemysław  Skierniewice  1 dan  2009  Krakow
 498.   Mawlichanów Krzysztof  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 499.   Mazur Jacek  Kraków  1 dan  2005  Kraków
 500.   Mazur Marek  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 501.   Mazur Zbigniew  Kielce  1 dan  2004  Kraków
 502.   Mazurkiewicz Juliusz  Wrocławek  1 dan  2007  Krakow
 503.   Michalak Jacek  Bytom  1 dan  1994  Krakow 
 504.   Michalak Katarzyna  Zielonka  1 dan  2008  Kraków
 505.   Michalczuk Dominik  Lublin  1 dan  2009  Kraków
 506.   Michalski Jacek  Świdnica  1 dan  2004  Kraków
 507.   Michał Dróżdż  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2012  Krakow
 508.   Michałek Marek  Lublin  1 dan  2000  Krakow 
 509.   Michaś Piotr  Koszalin  1 dan  2011  Kraków
 510.   Mietek Tomasz  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 511.   Mikoda Paweł  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 512.   Mikołajczyk Monika  Dzierżoniów  1 dan  2009  Kraków
 513.   Miller Marcin  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 514.   Mirecki Robert  Wrocław  1 dan  1999  Krakow 
 515.   Miszkin Ariel  Biała Podlaska  1 dan  2008  Krakow
 516.   Misztal Marek  Kielce  1 dan  1997  Krakow 
 517.   Mitoraj Grzegorz  Jasło  1 dan  1997  Krakow 
 518.   Mlonek Waldemar  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 519.   Mnich Rafał  Tarnowskie Góry  1 dan  2006  Kraków
 520.   Moczydłowski Łukasz  Szczytno  1 dan  2008  Kraków
 521.   Moczydłowski Piotr  Szczytno  1 dan  2006  Krakow
 522.   Morgun Gienadij  Kraków  1 dan  1998  Krakow 
 523.   Moździerz Tomasz  Tarnów  1 dan  2004  Kraków
 524.   Musialski Janusz  Katowice  1 dan  1996  Krakow 
 525.   Musierowicz Robert  ŁódŹ  1 dan  2004  Kraków
 526.   Muter Mariusz  Kielce  1 dan  2001  Krakow 
 527.   Najduch Tomasz  Katowice  1 dan  1996  Krakow 
 528.   Namielski Mariusz  Zgorzelec  1 dan  2002  Krakow 
 529.   Nester Lesław  Sanok  1 dan  2014  Krakow
 530.   Nędza Rafał  Zakopane  1 dan  2008  Krakow
 531.   Niewiadomski Jarosław  Gorzów Wlk.  1 dan  2004  Kraków
 532.   Nikiel Michał  Siechnice  1 dan  2015  Kraków
 533.   Niżnik Dariusz  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 534.   Nocoń Andrzej  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 535.   Nosarzewska Aleksandra  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 536.   Nowak Daniel  Głogów  1 dan  2001  Krakow 
 537.   Nowak Marcin  Mielno  1 dan  2015  Kraków
 538.   Nurkiewicz Marianna  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 539.   Ociepka Radosław  Gliwice  1 dan  2008  Krakow
 540.   Ociesielski Marek  Przemyśl  1 dan  1997  Krakow 
 541.   Odzeniak Marek  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 542.   Olejnik Krzysztof  Nowa Sól  1 dan  2013  Kraków
 543.   Olszak Krystyna  Lublin  1 dan  2007  Kraków
 544.   Olszak Mariusz  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 545.   Olszewski Józef  Nysa  1 dan  1987  Krakow 
 546.   Orzechowski Jakub  Stalowa Wola  1 dan  2008  Krakow
 547.   Orzechowski Marcin  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 548.   Ostrowski Krzysztof  Gorzyce  1 dan  2001  Krakow 
 549.   Owczarek Mariola  Jaworzno  1 dan  2001  Krakow 
 550.   Pabiś Aleksander  Kraków  1 dan  1999  Krakow 
 551.   Paduch Paweł  Kielce  1 dan  2003  Kraków
 552.   Palmer Norbert  Kielce  1 dan  1996  Krakow 
 553.   Palmowski Szczepan  Świdnica  1 dan  2009  Kraków
 554.   Paradecki Zbigniew  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 555.   Pardela Sebastian  Zawiercie  1 dan  2011  Kraków
 556.   Pasek Sławomir  Kielce  1 dan  2004  Kraków
 557.   Pawelec Piotr  Sieradz  1 dan  2011  Kraków
 558.   Pawlikowski Piotr  Kielce  1 dan  1996  Krakow 
 559.   Pawłowicz Wojciech  Złocieniec  1 dan  2011  Krakow
 560.   Pawłowski Bernard  Lubin  1 dan  2015  Kraków
 561.   Pędzik Bartłomiej  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 562.   Piątek Andrzej  Wadowice  1 dan  1994  Krakow 
 563.   Piątek Michał  Katowice  1 dan  2003  Kraków
 564.   Piątkowski Jakub  Sieradz  1 dan  2006  Krakow
 565.   Piechaczek Damian  Ruda Śląska  1 dan  2006  Kraków
 566.   Pieczara Anna  Gliwice  1 dan  2008  Krakow
 567.   Pieczara Edward  Gliwice  1 dan  2003  Kraków
 568.   Pietraszka Ireneusz  OLsztyn  1 dan  2008  Krakow
 569.   Pietrzyk Sławomir  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 570.   Piorunik Tadeusz  Ustrzyki Dolne  1 dan  2012  Krakow
 571.   Piotr Pawelec  Sieradz  1 dan  2012  Krakow
 572.   Plewka Bogusław  Lubliniec  1 dan  1994  Krakow 
 573.   Płaszczyńska Emilia  Ostrołęka  1 dan  2008  Krakow
 574.   Płaszczyńska Karina  Kielce  1 dan  2007  Kraków
 575.   Płatek Rafał  Kielce  1 dan  2000  Krakow 
 576.   Pojda Marek  Chorzów  1 dan  2009  Kraków
 577.   Polański Jarosław  Świnoujście  1 dan  2015  Kraków
 578.   Polewiak Piotr  Chrzanów  1 dan  1997  Krakow 
 579.   Popardowski Robert    1 dan  2018  
 580.   Poznański Jerzy  Wrocław  1 dan  1992  Krakow 
 581.   Przybylski Jacek  Gorlice  1 dan  2005  Kraków
 582.   Przybyła Adam  Krosno  1 dan  2004  Kraków
 583.   Przystasz Tomasz  Ząbkowice Śląskie  1 dan  2016  Kraków
 584.   Ptak Leszek  Jasło  1 dan  2008  Kraków
 585.   Radwański Jerzy  Jasło  1 dan  2006  Kraków
 586.   Radziewicz Aleksandra  Opole  1 dan  2007  Kraków
 587.   Radziusz Ryszard  Szczecin  1 dan  2016  Kraków
 588.   Rak Michał  Warszawa  1 dan  2011  Kraków
 589.   Robert Dąbrowski  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2012  Krakow
 590.   Rogacz Łukasz  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2005  Kraków
 591.   Romaniuk Miłosz  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 592.   Rosowska Tamara  Koszalin  1 dan  1996  Krakow 
 593.   Rostkowska Sylwia  Radom  1 dan  2002  Krakow 
 594.   Rudziński Dariusz  Bydgoszcz  1 dan  2002  Krakow
 595.   Rybicki Andrzej  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 596.   Ryszard Koprjaniuk  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2012  Krakow
 597.   Sawicki Marek  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 598.   Seredyński Roman  Gliwice  1 dan  2000  Krakow 
 599.   Sieczka Arkadiusz  Sieradz  1 dan  2005  Kraków
 600.   Sieczka Mariusz  Sieradz  1 dan  2003  Kraków
 601.   Siekański Kamil  Kielce  1 dan  2006  Krakow
 602.   Sielicka Agnieszka  Wołów  1 dan  2013  Kraków
 603.   Siemczyk Józef  Zamość  1 dan  2008  Krakow
 604.   Sietko-Sierkiewicz Władysław  Świnoujście  1 dan  2016  Kraków
 605.   Sikorski Stanisław  Pionki  1 dan  1985  Krakow 
 606.   Siuciak Witold  Sanok  1 dan  1995  Krakow 
 607.   Skowron Tomasz  Opole  1 dan  2006  Krakow
 608.   Slędak Damian  Koszalin  1 dan  2016  Kraków
 609.   Sławomir Kieres  Bukowno  1 dan  2012  Krakow
 610.   Smółka damian  Rybnik  1 dan  2011  Kraków
 611.   Soliwoda Anna  Polkowice  1 dan  2000  Krakow 
 612.   Spałka Janusz  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 613.   Sroka Maciej  Nowy Targ  1 dan  2007  Kraków
 614.   Stachera Ewa  Kielce  1 dan  2000  Krakow 
 615.   Stanek Robert  Sandomierz  1 dan  2002  Krakow 
 616.   Stanisławski Jarosław  Skierniewice  1 dan  2009  Kraków
 617.   Stark Monika  Sosnowiec  1 dan  1998  Krakow 
 618.   Stasiak Lubomir  Tarnowskie Góry  1 dan  2002  Kraków
 619.   Stecki Artur  Kraków  1 dan  2000  Krakow 
 620.   Stefański Rafał  Bydgoszcz  1 dan  2014  Krakow
 621.   Stelmach Jacek  Włocławek  1 dan  2004  Kraków
 622.   Stempski Rafał  Wrocław  1 dan  1997  Krakow 
 623.   Stolarek Konrad  Łódź  1 dan  2008  Kraków
 624.   Strefner Piotr  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 625.   Strój Krzysztof  Bukowno  1 dan  2015  Kraków
 626.   Suchacki Sylwester  Kielce  1 dan  2001  Kraków
 627.   Surdyk Aneta  Zielona Góra  1 dan  2007  Kraków
 628.   Surniak Wojciech  Przeworsk  1 dan  1998  Kraków 
 629.   Surowaniec Henryk  Stalowa Wola  1 dan  1999  Krakow 
 630.   Swatek Grzegorz  Kielce  1 dan  2007  Kraków
 631.   Synoradzki Jacek  Częstochowa  1 dan  1993   Kraków
 632.   Syrnicki Dariusz  Łomża  1 dan  2005  Kraków
 633.   Szczucki Krzysztof  Gliwice  1 dan  1995  Krakow 
 634.   Szela Adam  Dębica  1 dan  2007  Kraków
 635.   Szewczyk Karol  Lublin  1 dan  2008  Krakow
 636.   Szir Arkadiusz  Wołów  1 dan  2009  Kraków
 637.   Sznyder Wojciech  Gliwice  1 dan  2002  Kraków 
 638.   Szuber Leszek  Siechnice  1 dan  2007  Kraków
 639.   Szumski Grzegorz  Tarnowskie Góry  1 dan  1996  Kraków 
 640.   Szwed Mariusz  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 641.   Szymański Jacek  Przemyśl  1 dan  1999  Kraków 
 642.   Szymborski Sylwester  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 643.   Ścislicki Jarosław  Dabrowa Górnicza  1 dan  2011  Kraków
 644.   Ściślicki Radosław  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2011  Kraków
 645.   Ślaski Krzysztof  Ostrołęka  1 dan  2007  Kraków
 646.   Świder Sylwester  Nowa Sól  1 dan  2000  Kraków 
 647.   Świderski Jerzy  Rzeszów  1 dan  1985  Kraków 
 648.   Świercz Renata  Kobierzyce  1 dan  2003  Kraków
 649.   Tarasiewicz Michał  Tarnowskie Góry  1 dan  2002  Krakow 
 650.   Tarnowski Mieczysław  Kraków  1 dan  1998  Kraków 
 651.   Tomiałowicz Marek  Wrocław  1 dan  2008  Krakow
 652.   Tymczuk Paweł  Zamość  1 dan  2008  Kraków
 653.   Tyzo Bartłomiej  Lublin  1 dan  2005  Kraków
 654.   Uzar Antoni  Bukowno  1 dan  2013  Kraków
 655.   Wajgelt Iga  Sieradz  1 dan  2015  Kraków
 656.   Walczak Grzegorz  Lublin  1 dan  2004  Kraków
 657.   Walczak Jacek  Lublin  1 dan  2005  Wisconsin
 658.   Walczak Maciej  Zielona Góra  1 dan  2011  Kraków
 659.   Waldemar Zakrzewski  Szczecinek  1 dan  2012  Krakow
 660.   Wardacki Grzegorz  Grudziądz  1 dan  2007  Kraków
 661.   Waryszak Tomasz  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 662.   Waś Marcin  Tarnów  1 dan  2005  Kraków
 663.   Wdowiak Janusz  Tarnów  1 dan  2007  Kraków
 664.   Wdowicz Wojciech  Tarnobrzeg  1 dan  2002  Krakow 
 665.   Wesołowski Krzysztof  Ełk  1 dan  1999  Kraków 
 666.   Westwal Krzysztof  Malbork  1 dan  2008  Krakow
 667.   Wiatrowski Maciej  Siechnice  1 dan  2008  Kraków
 668.   Wielgosik Andrzej  Lubin  1 dan  2014  Krakow
 669.   Wielicki Marcin  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 670.   Wiendlocha Tomasz  Olesno  1 dan  2008  Krakow
 671.   Wilamowski Krzysztof  Warszawa  1 dan  1997  Krakow 
 672.   Winiarski Wojciech  Chrzanów  1 dan  2004  Kraków
 673.   Winkler Tomasz  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 674.   Wiśniewski Janusz  Łańcut  1 dan  2003  Kraków
 675.   Witek Dariusz  Katowice  1 dan  2002  Krakow 
 676.   Wizor Michał  Koszalin  1 dan  1996  Krakow 
 677.   Wnuk Norbert  Zawiercie  1 dan  2013  Kraków
 678.   Wodka Janusz  Kraków  1 dan  1994  Kraków - zmarł
 679.   Wojciechowski Roman  Lublin  1 dan  2008  Krakow
 680.   Wojnar Patryk  Tarnowskie Góry  1 dan  2007  Kraków
 681.   Wojnowski Robert  Warszawa  1 dan  2006  Kraków
 682.   Wokal Lech  Krakow  1 dan  2015  Kraków
 683.   Woltański Grzegorz  Radzymin  1 dan  2003  Kraków
 684.   Wołczyk Maciej  Jelenia Góra  1 dan  2002  Krakow 
 685.   Woźniak Krzysztof  Łódź  1 dan  2004  Kraków
 686.   Woźniczko Sebastian  Sosnowiec  1 dan  2012  Krakow
 687.   Wójcicki Zbigniew  Brok  1 dan  2008  Kraków
 688.   Wójcik Andrzej  Zawiercie  1 dan  2003  Kraków
 689.   Wójcik Arkadiusz  Kraków  1 dan  2008  Kraków
 690.   Wójcik Jerzy  Kraków  1 dan  1976  Krakow - zmarł
 691.   Wójcik Magdalena  Katowice  1 dan  2009  Kraków
 692.   Wrona Jan  Kielce  1 dan  2004  Kraków
 693.   Wudarski Arkadiusz  Częstochowa  1 dan  1994  Krakow
 694.   Wypychewicz Bogusław  Kielce  1 dan  2006  Krakow
 695.   Wywiał Marek  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2011  Kraków
 696.   Zachara Joanna  Tarnów  1 dan  2006  Kraków
 697.   Zacharski Andrzej  Kraków  1 dan  2000  Krakow
 698.   Zachwieja Krzysztof  Legnica  1 dan  2001  Krakow 
 699.   Załuski Waldemar  Lądek Zdrój  1 dan  2013  Kraków
 700.   Zapała Paweł  Tarnów  1 dan  2007  Kraków
 701.   Zasada Paweł  Gliwice  1 dan  2009  Kraków
 702.   Zawada Andrzej  Ciechanów  1 dan  2005  Kraków
 703.   Zawadzki Rafał  Sosnowiec  1 dan  1998  Krakow 
 704.   Zbylut Mariusz  Bielsko Biała  1 dan  1994  Krakow 
 705.   Zgnilec Anna  Zamość  1 dan  2009  Kraków
 706.   Zieliński Mirosław  Słupsk  1 dan  1985  Krakow 
 707.   Zięcina Janusz  Wieliczka  1 dan  2016  Kraków
 708.   Zmora Roman  Gorzów  1 dan  2010  Gorzow
 709.   Zubowicz Sławomir  Giżycko  1 dan  2009  Kraków
 710.   Zuziak Anna  Bielsko Biała  1 dan  1989  Krakow 
 711.   Żłobecki Paweł  Warszawa  1 dan  1997  Krakow 
 712.   Żmija Wojciech  Wrocław  1 dan  1996  Krakow
 713.   Żuk Marcin  Zielona Góra  1 dan  2013  Kraków
 714.   Żurek Kamila  Sosnowiec  1 dan  2009  Kraków


Prosimy o zgłaszanie błędow na adres: Dla bezpieczeństwa ten adres e-mail został zamieszczony jako plik .gif. Jeśli chcesz wysłać pocztę, musisz go przepisać.


© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai