· niedziela, 21 lipiec 2024 ·

Strona główna

::: OGŁOSZENIA :::

ARTYKUŁ RZECZNIKA PRASOWEGO PZK  
11 maja 2006

W dniu 11 maja br. w dzienniku "Sport" ukazał  się artykuł Rzecznika Prasowego PZKarate, będący głębszą analizą problemów środowiska dalekowschodnich sportów i sztuk walki w kontekście zaistniałej tragedii w Boguszowicach. Brak odpowiednich przepisów i organizacji mogącej nadzorować wszystkie sporty i sztuki walki jest powodem wielu tragedii, które zaistniały w ostatnich latach. 
Zapraszamy do przeczytania artykułu "Bez kontroli".

KOMUNIKAT RZECZNIKA PZK  
8 maja 2006

Informuję, że 34-letni Daniel K., który w piątek, 5 maja 2006 r. w Boguszowie Gorcach k. Wałbrzycha, dopuścił się bestialskiego mordu na 9-letnim Sebastianie, nie jest instruktorem Polskiego Związku Karate. W żaden inny sposób nie jest też związany z tą organizacją.

Wojciech Szczawiński  
/Rzecznik PZKarate/  

RENESANS POLSKIEGO KARATE  
31 sierpnia 2005

Apel shihan Andrzeja Drewniaka:

Drodzy Sensei, zwracam się z gorącym apelem:

D o k o n a j m y   r e n e s a n s u   p o l s k i e g o   k a r a t e.

Staję w pierwszym szeregu walki o dobro i honor naszego karate. Jeżeli polegnę w tej walce, niech ją kontynuują następcy. Przecież walka dobra ze złem nigdy się nie kończy.

Z wyrazami szacunku dla wszystkich Sensei i Shihan

Shihan Andrzej Drewniak

Pełen tekst apelu shihan Andrzeja Drewniaka znajduje się na stronie internetowej Polskiego Związku Karate: www.pzk.karate.org.pl.[INDEKS OGŁOSZEŃ]© 1997-2024 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai