· Sobota, 23 Czerwiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Karate Kyokushin Katowice 2008


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Rogacz Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

2

Baron Łukasz

Tarnowskie Góry

3

Jarczyk Paweł

Ruda Śląska

3

Rogacz Łukasz

Dąbrowa Górnicza

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Mąsior Jan

Chrzanów

2

Wróblewski Paweł

Gliwice

3

Mikoda Paweł

Zawiercie

3

Szaflik Błażej

Katowice

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Ociepka Radek 

Gliwice

2

Ociepka Łukasz 

Gliwice

3

Dymarczyk Artur

Tarnowskie Góry

3

Piwowarski Grzegorz

Gliwice

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Śreniawski Adrian

Katowice

2

Ławiński Marcin

Siemianowice Śl.

3

Tomczak Jarosław

Strzelce Opolskie

3

Puszkarewicz Daniel

Siemianowice Śl.

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Krzak Michał

Katowice

2

Ogonowski Andrzej

Ruda Śląska

3

Partuś Marek

Ruda Śląska

3

Moś Artur 

Sosnowiec

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Zmarzly Marek

Dortmund

2

Dzierwa Adam

Chorzów

3

Szczucki Krzysztof

Gliwice

3

Trochonowicz Zenon

Katowice

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

Szromek Bartosz

Katowice

2

Gałka Krzysztof

Bielsko Biała

3

Baron Łukasz

Tarnowskie Góry

3

Wardejn Rafał

Tarnowskie Góry

KATA MĘŻCZYZN

1

Słaboń Emil

Sosnowiec

2

Szromek Bartosz

Katowice

3

Dzierwa Adam

Chorzów

4

Marszałek Maciej

Gliwice

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

Brzeźniak Daniel

Ruda Śląska

2

Jarczyk Damian

Ruda Śląska

3

Rus Sebastian 

Sosnowiec

3

Mościński Mateusz

Tarnowskie Góry

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +65 KG

1

Kubicki Paweł

Ruda Śląska

2

Umywalnik Piotr

Ruda Śląska

3

Mokrus Daniel

Tarnowskie Góry

3

Uzar Mateusz

Sławków

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Gajewski Adam

Sosnowiec

2

Franczyk Szymon 

Gliwice

3

Brzeźniak Daniel

Ruda Śląska

4

Przerada Mikołaj

Sosnowiec

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Helińska Agnieszka

Katowice

2

Sobstyl Małgorzata

Katowice

3

Gabryś Helena

Siemianowice Śl.

3

Padkowska Dorota 

Gliwice

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Wójcik Magdalena

Katowice

2

Sołtysik Dobrosława

Tarnowskie Góry

3

Habraszka Katarzyna

Tarnowskie Góry

3

Bill Agnieszka

Gliwice

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

Hanisz Marta

Katowice

2

Król Katarzyna

Tarnowskie Góry

3

Podolak Żaneta

Tarnowskie Góry

3

Gajda Katarzyna

Gliwice

KATA KOBIET

1

Dadzibug Małgorzata

Sosnowic

2

Żurek Kamila

Sosnowic

3

Hanisz Marta

Katowice

4

Padkowska Dorota

Gliwice

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. OPEN

1

Winkler Paulina

Katowice

2

Sapała Anna

Chorzów

3

Mastalerz Klaudia

Tarnowskie Góry

3

Bułka Wiktoria

Tarnowskie Góry

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Winkler Paulina

Katowice

2

Mastalerz Klaudia

Tarnowskie Góry

3

Bułka Wiktoria

Tarnowskie Góry

4

Siwek Ewa

Gliwice

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

Katowice

2

Gliwice

3

Dąbrowa Górnicza

4

Chrzanów
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

1

Katowice

2

Tarnowskie Góry

3

Gliwice

4

Siemianowice Śl.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA JUNIORÓW

1

Ruda Śl.

2

Katowice

3

Sosnowiec

4

Tarnowskie Góry




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai