· Piątek, 19 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin Ząbkowice Śląskie 2008


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

MICHALSKI Marcin

Świdnica I

2

MATUSZEWSKI Mateusz

Sieradz II

3

STAŚCIUK Tomasz

Dzierżoniów III

3

DUMA Paweł

Wrocław III

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

SIECZKA Arkadiusz

Sieradz I

2

GIERULA Kamil

Świdnica II

3

CHUDZIAK Radosław

Świdnica III

3

KORUS Paweł

Wrocław III

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

GRZESIAK Hubert

Jaraczew I

2

NIKIEL Michał

Siechnice II

3

BIELECKI Przemysław

Wrocław III

3

GROMEK Michał

Wrocław III

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

SYPIEŃ Patryk

Wrocław I

2

PAPOŃ Paweł

Tarnów Op. II

3

RUDNICKI Józef

Wrocław III

3

BISZCZAK Paweł

Legnica III

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

KOSICKI Radosław

Sieradz I

2

SIECZKA Marcin

Sieradz II

3

ZACHWIEJA Patryk

Legnica III

3

PAWELEC Piotr

Sieradz III

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

KALICIAK Zdzisław

Tarnów Op. I

2

GŁOŚNICKI Maciej

Ząbkowice Śl. II

3

ROLKO Ireneusz

Głogów III

KATA MĘŻCZYZN

1

GDULA Arkadiusz

Legnica

2

STANKIEWICZ Kamil

Opole

3

KRUPA Krzysztof

Dzierżoniów

4

DANIELKO Kamil

Opole

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

ZACHWIEJA Patryk

Legnica I

2

STANKIEWICZ Kamil

Opole II

3

MAZUR Krzysztof

Sieradz III

3

AUGUSTYN Marcin

Lubin III

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

OPALA Adrian

Wołów I

2

AL-QADI Taha

Opole II

3

DYBAŚ Tomasz

Dzierżoniów III

3

PFEIFFER Mateusz

Legnica III

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

DĄBROWSKI Mateusz

Legnica I

2

RADZIEMSKI Mateusz

Wrocław II

3

SASUŁA Michał

Dzierżoniów III

3

AUGUSTYN Tomasz

Lubin III

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

RADZIEMSKI Rafał

Wrocław

2

PALUCH Kordian

Olesno

3

KUBICKI Adrian

Sieradz

3

KOZYRSKI Rafał

Siechnice

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75 KG

1

GABRYSIAK Mariusz

Wrocław I

2

DERLATKO Wojciech

Lubin II

3

CZERNIEJEWSKI Sylwester

Siechnice III

3

BOLANOWSKI Michał

Wołów III

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

PFEIFFER Mateusz

Legnica

2

PODWYSOCKI Mariusz

Tarnów Op.

3

GABRYSIAK Mariusz

Wrocław

4

AL-QADI Taha

Opole

WALKI REŻYSEROWANE -OPEN

1

BISZCZAK Piotr GDULA Arkadiusz

Legnica

2

DYBAŚ Tomasz SASUŁA Michał

Dzierżoniów

3

WERDA Michał SASUŁA Maciej

Dzierżoniów

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

KIJAS Maja

Wrocław I

2

HELMAN Ewa

Sieradz II

3

BRZÓSKA Florentyna

Wrocław III

3

STASZCZYŃSKA Alicja

Wrocław III

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

SYPIEŃ Agnieszka

Wrocław I

2

JANOCHA Natalia

Wrocław II

3

KALICIAK Agata

Wrocław III

3

BRZEZICKA Anna

Wrocław III

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

JANOCHA Natalia

Wrocław I

2

KURIATA Beata

Legnica II

3

ANCEROWICZ Małgorzata

Ząbkowice Śl. III

3

MARYNOWICZ Sandra

Opole III

KATA KOBIET

1

POPCZYK Joanna

Opole

2

GRZYWA Katarzyna

Siechnice

3

KIJAS Maja

Wrocław

4

MARYNOWICZ Sandra

Opole

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. -55 KG

1

WÓJCIK Paulinał

Wrocław I

2

KUKULSKA Iga

Dzierżoniów II

3

Malchar Angelika

Zabkowice Śl. III

3

KUNIGOWSKA Agata

Dzierżoniów III

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

BUDZIAREK Roxana

Opole I

2

GDULA Anita

Legnica II

3

WRONA Patrycja

Ząbkowice Śl. III

3

DZIUB Karolina

Dzierżoniów III

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

URBANOWSKA Ewelina

Wrocław

2

WÓJCIK Paulina

Wrocław

3

GDULA Anita

Legnica

4

KAŁUŻA Daria

Tarnów Op.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

Sieradz

2

Legnica

3

Wrocław

4

Świdnica
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

1

Wrocław

2

Opole

3

Sieradz

4

Legnica
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA JUNIORÓW MŁ.

1

Wrocław

2

Legnica

3

Dzierżoniów

4

Opole




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai