· Piątek, 19 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Olsztyn 2008


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

KALMUS MICHAŁ

OTWOCK

2

WÓJCICKI

ZBIGNIEW

3

MIESZKOWSKI RADOSŁAW

LUBLIN

3

DOBRZYCKI ADRIAN

EŁK

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

BRONOWICKI PAWEŁ

WARSZAWA

2

LASKOWSKI PAWEŁ

WARSZAWA

3

WERWA MARCIN

WARSZAWA

3

WESTFALEWICZ SZYMON

OLECKO I

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

SAWICKI MACIEJ

WARSZAWA

2

GRACA RAFAŁ

GIŻYCKO

3

KRUPA MARCIN

SZCZYTNO

3

KWAŚNIK MARIUSZ

LUBLIN

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

WALCZAK JACEK

LUBLIN

2

KRYSZAJTYS ADAM

GRAJEWO

3

ODZENIAK MAREK

WARSZAWA

3

FRĄCZYK KONRAD

RADZYMIN

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

LEMIESZKO ŁUKASZ

EŁK

2

PRACHNIO MARCIN

WARSZAWA

3

LEWKOWICZ TOMASZ

SUWAŁKI

3

GUZIK ŁUKASZ

RADOM

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

DĄBROWSKI JACEK

RADZYMIN

2

FRUBA JAROSŁAW

WARSZAWA

3

WÓJCIK MACIEJ

GIŻYCKO

3

ZUBOWICZ SŁAWOMIR

GIŻYCKO

KATA MĘŻCZYZN

1

TYZO BARTŁOMIEJ

LUBLIN

2

KOZUBOWSKI KONRAD

BARTOSZYCE

3

LEWKOWICZ TOMASZ

SUWAŁKI

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

KLIMEK JACEK

RADZYMIN

2

SACZEWSKI ŁUKASZ

OLECKO

3

PIEKUTOWSKI ŁUKASZ

OLECKO

3

KOZUBOWSKI KONRAD

BARTOSZYCE

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

MARKOWSKI PIOTR

EŁK

2

PASZKO PATRYK

BARTOSZYCE

3

WIESZTORT ŁUKASZ

LIDZBARK WAR.

3

DĄBROWSKI KAROL

RADZYMIN

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

SMYK BARTŁOMIEJ

AUGUSTÓW

2

LUBIEJEWSKI ŁUKASZ

ŁOMŻA

3

DAWIDZIUK KAMIL

EŁK

3

KALIŃSKI JAKUB

SIEDLCE

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

SIEŃKO ŁUKASZ

SUWAŁKI

2

KREJPCIO MATEUSZ

SUWAŁKI

3

PIÓRKOWSKI MATEUSZ

OLSZTYN

3

BOROWIECKI ŁUKASZ

RADZYMIN

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75 KG

1

SZELIGA IGOR

LUBLIN

2

SOBIECH PAWEŁ

WARSZAWA

3

LEMIESZKO MATEUSZ

EŁK

3

KOSTRZEWA PATRYK

RADZYMIN


 

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

KREJPCIO MATEUSZ

SUWAŁKI

2

KOZŁOWSKI KONRAD

LUBLIN

3

SIEŃKO ŁUKASZ

SUWAŁKI

WALKI REŻYSEROWANE

1

SZELIGA IGOR KOZŁOWSKI KONRAD

LUBLIN

2

SIEŃKO ŁUKASZ KREJPCIO MATEUSZ

SUWAŁKI

3

SIDOR PIOTR BORZUCHOWSKI MICHAŁ

SZCZYTNO

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

WINEK AGNIESZKA

OTWOCK

2

CHLEBUS BEATA

EŁK

3

MIROSŁAW EWELINA

SZCZYTNO

3

BIEDACHA AGATA

LUBLIN

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

KACZYŃSKA ANNA

BIAŁYSTOK

2

PARYS EDYTA

RADZYMIN

3

LISIEWICZ ANETA

SUWAŁKI

3

JASKO MARIA

OSTRÓW MAZ.

KATA KOBIET

1

SAWKO PAULINA

EŁK

2

MAGDZIARZ ANNA

LUBLIN

3

KARPIŃSKA JUSTYNA

EŁK

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

PTASZYŃSKA EMILIA

OSTROŁĘKA

2

WINEK AGNIESZKA

OTWOCK

3

GRZYBOWSKA KAROLINA

DOBRE MIASTO

3

MAZUR KAMILA

SUWAŁKI

KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. -55 KG

1

BOGDAŃSKA JOANNA

SIEDLCE

2

LEONOWICZ AGATA

OLSZTYN

3

DRZAZGOWSKA IZABELA

GRAJEWO

3

JOCZ SYLWIA

OLSZTYN

KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. +55 KG

1

KWIATKOWSKA ANNA

RADZYMIN

2

ZAJKOWSKA ALEKSANDRA

ŁOMŻA

3

PISANKO MARLENKA

GRAJEWO

3

PUCHALA NATALIA

RADZYMIN

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

LISEWICZ DOMINIKA

SUWAŁKI

2

KWIATKOWSKA ANNA

RADZYMIN

3

DANILUK KATARZYNA

LUBLIN

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

RADZYMIN

2

LUBLIN

3

SUWAŁKI

4

EŁK




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai