· Niedziela, 21 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin Nowy Targ 2008


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Łuczyński Maciej

Kielce

2

Słaby Mateusz

Limanowa

3

Karcz Paweł

Zakopane

3

Sroka Maciej

Nowy Targ

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Cios Michał

Kielce

2

Włodarczyk Krzysztof

Limanowa

3

Nędza Rafał

Zakopane

3

Zarzeka Mariusz

Kraków

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Garbacz Mateusz

Kielce

2

Brykajło Sylwester

Przemyśl

3

Popiołek Grzegorz

Zakopane

3

Chrapek Mariusz

Zakopane

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. - 80 KG

1

Weigel Bartosz

Kraków

2

Gacoń Jacek

Tarnów

3

Jóźkiewicz Grzegorz

Zakopane

3

Chara Kamil

Kielce

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Miller Marcin

Kielce

2

Białek Andrzej

Kielce

3

Koryga Ryszard

Stalowa Wola

3

Futera Michał

Tarnów

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Druszcz Mariusz

Kielce

2

Krosta Wiesław

Kraków

3

Ferko Marek

Tarnobrzeg

3

Puch Mieczysław

Limanowa

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

Dutka Bartosz

Nowy Sącz

2

Żółtański Marcin

Kielce

3

Chara Kamil

Kielce

3

Mazur Kacper

Kielce

KATA MĘŻCZYZN

1

Moździerz Tomasz

Tarnów

2

Madeja Mariusz

Pustków

3

Janikowski Łukasz

Kielce

4

Gonet Radosław

Krosno

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

Klimek Michał

Tarnobrzeg

2

Mroziński Michał

Tarnobrzeg

3

Skiba Marcin

Kielce

3

Jerema Karol

Drzonów

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

Jakubowicz Przemysław

Krosno

2

Czechowicz Karol

Sandomierz

3

Kowalczyk Jacek

Kielce

3

Błaszczyk Konrad

Kielce

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

Marmuszewski Rafał

Nowy Sącz

2

Kowalski KOnrad

Leżajsk

3

Chara Hubert

Kielce

3

Nika Rafał

Nowy Sącz

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75 KG

1

Zych Sebastian

Tarnów

2

Worwa Dawid

Nowy Targ

3

Bachleda-Curuś Andrzej

Zakopane

3

Rosół Mateusz

Kraków

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +75 KG

1

Jakubowicz Jarosław

Krosno

2

Łopata Karol

Kraków

3

Lupa Jakub

Nowy Sącz

3

Młodawski Adam

Kielce

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Lupa Jakub

Nowy Sącz

2

Rohan Maciej

Krosno

3

Kowalski Konrad

Leżajsk

4

Rosół Mateusz

Kraków

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Pawlikowska Ewa

Nowy Targ

2

Czechowska Monika

Kraków

3

Fecko Iwona

Limanowa

3

Juszczak Magdalena

Limanowa

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Cieśla Agnieszka

Kielce

2

Rosół Anna

Kraków

3

Kierepka Justyna

Przemyśl

3

Pęksa Dominika

Nowy Tag

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

Rosoł Anna

Kraków

2

Pęksa Dominika

Nowy Targ

3

Fecko Iwona

Limanowa

3

Nochowska Julita

Kielce

KATA KOBIET

1

Rusin Ewa

Kielce

2

Zachara Joanna

Tarnów

3

Marchewka Dominika

Pustków

4

Zając Aleksandra

Jasło

KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. -55 KG

1

Bera Marta

Tarnów

2

Świstak Barbara

Przemyśl

3

Słomska Agnieszka

Kielce

3

Filipiak Sylwia

Kielce

KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. +55 KG

1

Gałka Laura

Tarnobrzeg

2

Pociask Katarzyna

Jasło

3

Kurowska Natalia

Kraków

3

Duda Dominika

Kielce

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Bera Marta

Tarnów

2

Mocek Katarzyna

Jasło

3

Duda Dominika

Kielce

4

Zborowska Justyna

Jasło

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

Kielce

2

Kraków

3

Limanowa

4

Tarnów
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

1

Kielce

2

Kraków

3

Limanowa

4

Nowy Targ




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai