· Środa, 25 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA EUROPY W KATEGORIACH WAGOWYCH VOLOS 2007


Mężczyźni

Kobiety
Men Lightweight Category (-70 kg)

1

Shamil Lakaev

RUSSIA

2

Piotr Moczydlowski

POLAND

3

Mihalache Ionut

ROMANIA

3

Stilian Petrov

BULGARIA

5-8

Alexander Petrov

BULGARIA

5-8

Eduard Giner

SPAIN

5-8

Marius Stochitoiu

ROMANIA

5-8

Daniel Bukowy

POLAND

Men Middleweight Category (-80 kg)

1

Khusein Elikhanov

RUSSIA

2

Javier Lezkano

SPAIN

3

Nicolae Stoian

ROMANIA

3

Rustam Unezhev

RUSSIA

5-8

Ehmer Hannes

GERMANY

5-8

Jean-Luc Vedapodagom

FRANCE

5-8

Volodymyr Mashkov

UKRAINA

5-8

Mirel Iakob

ROMANIA

Men Heavyweight Category (-90 kg)

1

Lucian Gogonel

ROMANIA

2

Krzysztof Habraszka

POLAND

3

Oleksiy Prykhodko

UKRAINA

3

Alejandro Navarro

SPAIN

5-8

Giovani Mirasole

ITALY

5-8

Wallmen Eduard

GERMANY

5-8

Marcin Sieradzki

POLAND

5-8

Abdol Janami

FRANCE

Men Superheavyweight Category (+90 kg)

1

Jan Soukup

CZECH REP.

2

Petar Martinov

BULGARIA

3

Karol Ciesluk

POLAND

3

Djema Belkhodja

FRANCE

5-8

Hristo Hristov

BULGARIA

5-8

Sergey Nikishaev

RUSSIA

5-8

Roman Zmora

POLAND

5-8

Vladyslav Plyasovytsya

UKRAINA

Women Lightweight Category (-55 kg)

1

Ewa Pawlikowska

POLAND

2

Zurine Eciolaza

SPAIN

3

Anelya Asenova

BULGARIA

3

Elena Gulko

RUSSIA

5-8

Agnieszka Helinska

POLAND

5-8

Rossaria Riggi

ITALY

5-8

Jana Korinkova

CZECH REP.

5-8

Sedrakyan Yunova

RUSSIA

Women Middleweight Category (-65 kg)

1

Magdalena Wojcik

POLAND

2

Daniela Dineva

BULGARIA

3

Anastasia Khripuneva

RUSSIA

3

Judit Suran

HUNGARY

5-8

Shkolnaya Natalya

UKRAINA

5-8

Evgeniya Lukyanenko

RUSSIA

5-8

Angela Romeo

ITALY

5-8

Dobroslawa Soltysik

POLAND

Women Heavyweight Category (+65 kg)

1

Agneszka Sypien

POLAND

2

Olga Zibina

UKRAINA

3

Nadezhda Petrova

BULGARIA

3

Anna Kaczynska

POLAND

5-8

Amanda Foster

UNITED KINGDOM

5-8

Olena Galoyan

UKRAINA

5-8

Magda Golemi

GREECE

5-8

Danaila Cherneva

BULGARIA

CLASSIFICATION OF COUNTRIES

1

Poland 22

2

Russia 12

3

Bulgaria 9


BEST SPIRIT ALEJANDRO NAVARRO (SPAIN)
MEN BEST TAMESHIWARI SHAMIL LAKAEV (RUSSIA) - 23
WOMEN BEST TAMESHIWARI ANNA KACZYNSKA (POLAND) - 14
MEN BEST TECHNIQUE ALEJANDRO NAVARRO (SPAIN)
WOMEN BEST TECHNIQUE AGNIESZKA SYPIEN (POLAND)



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai