· Sobota, 20 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

IV PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH SOLEC KUJAWSKI 2007


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. -60 KG

1

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

2

Stęplewski Szymon

Olecko

3

Kiedrzyn Wojciech

Radzymin

3

Sasuła Michał

Dzierżoniów

KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. -65 KG

1

Kozłowski Piotr

Suwałki

2

Sieńko Łukasz

Suwałki

3

Piekutowski Rafał

Olecko

3

Kuzia Patryk

Bartoszyce

KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. -70 KG

1

Will Gerard

Suwałki

2

Piekutowski Łukasz

Olecko

3

Łukomski Feliks

Włocławek

3

Butyłkin Michał

Suwałki

KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. -75 KG

1

Danilewicz Mateusz

Olecko

2

Doruch Jarosław

Radzymin

3

Derlatko Wojciech

Lubin

3

Zieliński Paweł

Radzymin

KUMITE JUNIORÓW MŁ - KAT. +75 KG

1

Połeć Matesz

Bartoszyce

2

Zajko Dawid

Suwałki

3

Florczak Paweł

Radzymin

3

Galiński Damian

Zielona Góra

KATA JUNIORÓW MŁ

1

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

2

Klimek Jacek

Radzymin

3

Will Gerard

Suwałki

4

Florczak Paweł

Radzymin

WALKI REŻYSEROWANE JUNIORZY MŁ

1

Dutka & Lupa Nowy Sącz

2

Sieńko & Krejpcio Suwałki

3

Will & Butyłkin Suwałki

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -55 KG

1

Roszkowski Maciej

Łomża

2

Staszewski Adrian

Szczytno

3

Poprzęcki Przemysław

Warszawa

3

Sidor Piotr

Szczytno

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -60 KG

1

Lubiejewski Łukasz

Łomża

2

Augustyn Tomasz

Lubin

3

Smyk Bartłomiej

Augustów

3

Żytkiewicz Wojciech

Gorzów Wlkp.

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -65 KG

1

Łukawski Dawid

Augustów

2

Grajewski Adam

Sosnowiec

3

Krejpcio Mateusz

Suwałki

3

Anielski Jakub

Szczytno

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -70 KG

1

Uszyński Damian

Radzymin

2

Sobiech Paweł

Warszawa

3

Płonka Bartłomiej

Warszawa

3

Boczkaja Patryk

Solec Kujawski

KATA MŁODZIKÓW

1

Staszewski Adrian

Szczytno

2

Krejpcio Mateusz

Suwałki

3

Łukawski Dawid

Augustów

4

Gajewski Adam

Sosnowiec

WALKI REŻYSEROWANE MŁODZICY

1

Podurgiel & Apalko

Suwałki

2

Struglewski & Łukawski

Augustów

3

Błaszczuk & Poprzecki

Warszawa

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. -55 KG

1

Płaszczyńska Emilia

Ostrołęka

2

Mazur Kamila

Suwałki

3

Bogdańska Joanna

Siedlce

3

Grabka Małgorzata

Ostrołęka

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

Lisiewicz Dominika

Suwałki

2

Pietrak Joanna

Siedlce

3

Sierocka Sandra

Włocławek

3

Nowak Joanna

Nowy Sącz

KATA JUNIOREK MŁ

1

Karpińska Justyna

Ełk

2

Mazur Kamila

Suwałki

3

Grabka Małgorzata

Ostrołęka

4

Lisiewicz Dominika

Suwałki

KUMITE MŁODZICZEK - KAT. -50 KG

1

Wójcik Pamela

Dobre Miasto

2

Ciszewska Ewa

Augustów

3

Jama Karolina

Sosnowiec

3

Ramotowska Martyna

Łomża

KUMITE MŁODZICZEK - KAT. +50 KG

1

Puchola Natalia

Radzymin

2

Lewandowska Joanna

Inowrocław

3

Pawlikowska Monika

Dobre Miasto

3

Chabatek Karolina

Łomża

Kata Młodziczek

1

Dybał Aleksandra

Solec Kujawski

2

Lewandowska Joanna

Inowrocław

3

Grzybowska Kaja

Lipno

4

Ciszewska Ewa

Augustów

Klasyfikacja Drużynowa

1

Suwałki

2

Radzymin

3

Bartoszyce


Nagrody KANTOSHO:Aleksadra Dybał, Joanna Bogdańska
Za ducha walki: Adrian Staszewski, Jakub Kawka, Bartosz Jankowski



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai