· Niedziela, 22 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU WSCHODNIEGO BIAŁYSTOK 2007


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Chmielewski Jarosław

Radzymin

2

Pniewski Wawrzyniec

Mińsk Maz.

3

Orzechowski Marcin

Lublin

3

Kowalczyk Artur

Chełm

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Moczydłowski Piotr

Szczytno

2

Wtulich Rafał

Mińsk Maz.

3

Kwaśnik Mariusz

Lublin

3

Rowiński Marcin

Olecko I

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Wojnowski Robert

Warszawa I

2

Lutostański Artur

Szczytno

3

Kołek Mateusz

Warszawa II

3

Śledź Tomasz

Ostrołęka II

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Górniak Paweł

Warszawa II

2

Prachno Marcin

Warszawa II

3

Gołębiewski Marcin

Przasnysz

3

Odzeniak Marek

Radzymin I

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Sieradzki Marcin

Zielonka

2

Lewkowicz Paweł

Suwałki

3

Koczmara Mateusz

Lublin

3

Szymborski Sylwester

Warszawa I

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Waśniewski Sylwester

Warszawa I

2

Fruba Jarosław

Warszawa I

3

Wójcicki Maciej

Mińsk Maz.

3

Zubowicz Sławomir

Giżycko

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

Malesa Michał

Radzymin

2

Lekowicz Paweł

Suwałki

3

Will Konrad

Suwałki

3

Dobrzycki Adrian

Ełk

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

2

Bartoszek Jakub

Lublin

3

Stemplewski Szymon

Olecko

3

Olbryś Jakub

Ostrołęka

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

Sieńko Łukasz

Suwałki

2

Piekutowski Rafał

Olecko

3

Kuzia Patryk

Bartoszyce

3

Dziekan Jakub

Warszawa

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

Will Gerard

Suwałki

2

Piekutowski Łukasz

Olecko

3

Doruch Jarosław

Radzymin

3

Sola Roman

Lublin

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75 KG

1

Florczak Paweł

Radzymin

2

Danilewicz Mateusz

Olecko

3

Zieliński Paweł

Radzymin

3

Butyłkin Michał

Suwałki

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +75 KG

1

Klimek Jacek

Radzymin

2

Zajko Dawid

Suwałki

3

Malesa Tomasz

Radzymin M

3

Połeć Mateusz

Bartoszyce

KATA MĘŻCZYZN

1

Tyzo Bartłomiej

Lublin

2

Luto Tomasz

Suwałki

3

Leo Kundzicz

Bartoszyce

4

Samborski Mateusz

Lublin

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Klimek Jacek

Radzymin

2

Will Gerard

Suwałki

3

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

WALKI REŻYSEROWANE -OPEN

1

Klimek Jacek i Florczak Paweł

Radzymin

2

Krejpcio Mateusz i Sieńko Łukasz

Suwałki

3

Butyłkin Michał i Will Gerard

Suwałki

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Chilińska Beata

Grajewo

2

Karpińska Aleksandra

Ełk

3

Chociej Joanna

Olsztyn

3

Sawko Paulina

Ełk

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Parys Edyta

Radzymin

2

Sturgulewska Iwona

Augustów

3

Jasko Maria

Ostrów Mazowiecka

3

Kwiatkowska Agnieszka

Dobre Miasto

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

Winek Agnieszka

Józefów

2

Kotarska Anna

Warszawa I

3

Mroczkowska Ilona

Siedlce

3

Puchala Agnieszka

Radzymin

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. -55 KG

1

Grabka Małgorzata

Ostrołęka

2

Grzybowska Karolina

Dobre Miasto

3

Magdziarz Anna

Lublin

3

Łępicka Angelika

Ostrołęka

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

Kwiatkowska Anna

Radzymin

2

Pieszczyńska Emilia

Ostrołęka

3

Lisiewicz Dominika

Suwałki

3

Mazur Kamila

Suwałki

KATA KOBIET

1

Sawko Paulina

Ełk

2

Mroczkowska Ilona

Siedlce

3

Krejpcio Natalia

Suwałki

4

Napiórkowska Marlena

Ostrołęka

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Grabka Małgorzata

Ostrołęka

2

Mazur Kamila

Suwałki

3

Lisiewicz Dominika

Suwałki

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

Warszawa I

2

Radzymin

3

Suwałki

3

Ełk


Najlepszy zawodnik: Klimek Jacek - Radzymin
Najlepsza zawodniczka: Grabka Małgorzata - Ostrołęka



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai