· Sobota, 20 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ¦LˇSKIEGO GLIWICE 2007


MężczyĽni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Rogacz Mikołaj

D±browa Górnicza1

2

Baron Łukasz

Tarnowskie Góry1

3

Jarczyński Dariusz

Katowice2

3

Szaflik Błażej

Katowice1

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

M±sior Jan

Chrzanów1

2

Burzyński Konrad

Tarnowskie Góry1

3

Bosko Radovan

Czechy1

3

Mikoda Paweł

Zawiercie

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Ku¶nierczyk Przemysław

Jaworzno1

2

Ociepka Łukasz

Gliwice1

3

Kończa Krzysztof

Rudzki Klub KK1

3

Kus Łukasz

Tarnowskie Góry1

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Krzak Michał

Katowice1

2

Ławiński Marcin

Siemianowice1

3

Matloch Andrzej

Jastrzębie Zdrój

3

Dymarczyk Artur

Tarnowskie Góry1

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Habraszka Krzysztof

Tarnowskie Góry1

2

Polewiak Piotr

Chrzanów1

3

Ogonowski Andrzej

Rudzki Klub KK1

3

Wojnar Patryk

Tarnowskie Góry 2

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Zmarzły Marek

Gliwice1

2

Dzierwa Adam

Chorzów1

3

Pieszka Jarosław

Sosnowiec

3

Gawlik Piotr

Gliwice2

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

Baron Łukasz

Tarnowskie Góry

2

Flis Łukasz

Częstochowa

3

Sola Jacek

Tarnowskie Góry

3

Kus Łukasz

Tarnowskie Góry

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

Czypionka Dawid

Czarni Katowice1

2

Niestrój Robert

Rudzki Klub KK2

3

Bochenek Łukasz

Chrzanów

3

Cybul Borys

Siemianowice

5-8

Krzyż Dawid

Czarni Katowice2

5-8

Mokrus Daniel

Tarnowskie Góry

5-8

Banaszkiewicz Michał

Rudzki Klub KK1

5-8

Kubiak Mateusz

Sosnowiec

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +65 KG

1

Czypionka Dawid

Czarni Katowice1

2

Umywalnik Piotr

Rudzki Klub KK2

3

Kubicki Paweł

Rudzki Klub KK 3

3

Janiczek Dawid

Tarnowskie Góry

5-8

Węgrzyn Dawid

Pyskowice

5-8

Likus Kacper

Chrzanów

5-8

Tomasiak Artur

Strzelce Op.

5-8

Kocot Artur

Piekary ¦l

KATA MĘŻCZYZN

1

Dzierwa Adam

Chorzów

2

Słaboń Emil

Sosnowiec

3

D±browski Robert

Jastrzębie Zdrój

4

Filipek Wojciech

Gliwice

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Wandzel Tomasz

Czarni Katowice

2

Majer Jakub

Rudzki Klub KK

3

Cybul Borys

Siemianowice

4

Czypionka Dawid

Czarni Katowice

5

Gaik Bartosz

Sosnowiec

6

Kubiak Mateusz

Sosnowiec

7

Mokrus Daniel

Tarnowskie Góry

8

Węgrzyn Dawid

Pyskowice

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Helińska Agnieszka

AZS U¦ Katowice

2

Padkowska Dorota

Gliwice

3

Gabry¶ Helena

Siemianowice

3

Król Katarzyna

Tarnowskie Góry

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Wójcik Magdalena

Katowice

2

Mały Anna

Czarni Katowice

3

Bill Agnieszka

Gliwice

3

Habraszka Katarzyna

Tarnowskie Góry

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

Morawska Dorota

Czarni Katowice1

2

Grochocka Ewa

Tarnowskie Góry3

3

Gajda Katarzyna

Gliwice1

3

Król Katarzyna

Tarnowskie Góry1

KATA KOBIET

1

Dadzibug Małgorzata

Sosnowiec

2

Gabry¶ Helena

Siemianowice

3

Żurek Kamila

Sosnowiec

4

Padkowska Dorota

Gliwice

KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. OPEN

1

Czypionka Dawid

Czarni Katowice1

2

Sowa Monika

Chorzów1

3

Kłos Magda

Czarni Katowice

3

Mastalerz Klaudia

Tarnowskie Góry

5-8

Wypiór Weronika

Rudzki Klub KK1

5-8

Bułka Wiktoria

Tarnowskie Góry

5-8

Ja¶kiewicz Klaudia

Piekary ¦l

5-8

Sapała Anna

Chorzów2

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Sowa Monika

Chorzów

2

Fidura Lidia

Rudzki Klub KK

3

Kłos Magda

Czarni Katowice

4

Wypiór Weronika

Rudzki Klub KK

5

Mastalerz Klaudia

Tarnowskie Góry

6

Lux Joanna

Katowice

7

Ja¶kiewicz Klaudia

Piekary ¦l

8

Bułka Wiktoria

Tarnowskie Góry

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

Tarnowskie Góry 1

2

Chrzanów 1

3

Katowice 1

4

D±browa Górnicza 1
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

1

Katowice 1

2

Gliwice 1

3

Tarnowskie Góry 1

4

Simianowice ¦l
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

Ruda ¦l±ska 2

2

Czarni Katowice 1

3

Chorzów 1

4

Ruda ¦l±ska 1

5

Siemianowice 1

6

Chrzanów 1

7

Ruda ¦l±ska 3

8

Tarnowskie Góry 1


ILO¦Ć ZAWODNIKÓW:141
ILO¦Ć KLUBÓW: 18
NAJLEPSZY ZAWODNIK: KRZYSZTOF HABRASZKA (TARNOWSKIE GÓRY)
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: MAGDALENA WÓJCIK (KATOWICE)
ORGANIZATOR: GLIWICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN
SĘDZIA GŁÓWNY: SHIHAN ANDRZEJ DREWNIAK 7 DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai