· Niedziela, 22 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO ŚWINOUJŚCIE 2007


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Tomaszewicz Paweł

Koszalin

2

Machciński Piotr

Koszalin

3

Czubak Łukasz

Włocławek

3

Harmider Marcin

Gorzów Wlk

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Madej Marek

Zielona Góra

2

Mazurkiewicz Juliusz

Włocławek

3

Piotrowski Krzysztof

Świnoujście

3

Madej Tomasz

Zielona Góra

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Borowski Patryk

Wejcherowo

2

Kaczmarek Paweł

Inowrocław

3

Gregorczyk Grzegorz

Mielno

3

Sobiecki Przewysław

Lipno

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Zmora Roman

Gorzów Wlk

2

Wiśnik Łukasz

Koszalin

3

Stawicki Wojciech

Złocieniec

3

Hryniewicki Artur

Poznań

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Budzyński Sebastian

Zielona Góra

2

Lenicki Wojciech

Gorzów Wlk

3

Solniczek Robert

Koszalin

3

Zakrzewski Waldemar

Szczecinek

KATA MĘŻCZYZN

1

Tomaszewicz Paweł

Koszalin

2

Walczak Maciej

Zielona Góra

3

Salawa Artur

Świnoujście

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT

1

Madej Tomasz

Zielona Góra

2

Walczak Maciej

Zielona Góra

3

Golczak Patryk

Świnoujście

3

Kluza Karol

Szczecinek

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

GrzywaczewskaJustyna

Lipno

2

Chociej Joanna

Wejcherowo

3

Podstawska Irmina

Świnoujście

3

Jaśkiewicz Joanna

Koszalin

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Surdyk Aneta

Zielona Góra

2

Milczewska Agata

Ustka

3

Ilczuk Magdalena

Świnoujście A

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT

1

Surdyk Aneta

Zielona Góra

2

GrzywaczewskaJustyna

Lipno

3

Milczewska Agata

Ustka

3

Ilczuk Magdalena

Świnoujście

KATA KOBIET

1

Grzywaczewska Justyna

Lipno

2

Ilczuk Magdalena

Świnoujście

3

Milczewska Agata

Ustka

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

Zielona Góra

2

Koszalin

3

Gorzów Wlk

4

Wejcherowo
WALKI REŻYSEROWANE

1

Golczak Patryk, Radosław Lipiński

2

Słowuta Piotr, Gładych Jakub

3

Wypych Marta,Lelek Beata




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai