· Poniedziałek, 23 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO SANOK 2007


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Ciosk Michał

Kielce

2

Karcz Paweł

Zakopane

3

Bury Piotr

Sanok

3

Puzio Hubert

Sanok

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Włodarczyk Krzysztof

Limanowa

2

Antończak Rafał

Rzeszów

3

Nędza Rafał

Zakopane

3

Rózga Roger

Kielce

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

WERNER MICHAŁ

KRAKÓW

2

KOŁEK MATEUSZ

SANOK

3

PISKULAK BOGUSŁAW

KIELCE

3

POPIOŁEK GRZEGORZ

ZAKOPANE

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

GÓRNIAK PAWEŁ

SANOK

2

GĄGOLA ZBIGNIEW

LIMANOWA

3

PUDŁOWSKI SŁAWOMIR

PRZEMYŚL

3

MALARA PAWEŁ

KIELCE

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

BIAŁEK ANDRZEJ

KIELCE

2

MILLER MARCIN

KIELCE

3

POLEWIAK PIOTR

CHRZANÓW

3

KORYGA DAMIAN

STALOWA WOLA

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

BORUTA MARIUSZ

SANOK

2

WODZINOWSKI MARCIN

KIELCE

3

KROSTA WIESŁAW

KRAKÓW

3

DRÓŻDŻ MARIUSZ

KIELCE

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

KOWALCZYK PATRYK

NOWY SĄCZ

2

SZELA RAFAŁ

NOWA DĘBA

3

CZAJA MARCIN

NOWY TARG

3

SKUZA DANIEL

KIELCE

KATA MĘŻCZYZN

1

MOŹDZIERZ TOMASZ

TARNÓW

2

PENDER SEBASTIAN

KRAKÓW

3

MITORAJ GRZEGORZ

JASŁO

4

JANIKOWSKI ŁUKASZ

KIELCE

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

KUŹDUB MATEUSZ

KIELCE

2

KRZYSZTOFIAK KAMIL

NOWY TARG

3

JAKUBOWICZ PRZEMYSŁAW

KROSNO

3

MINOR BARTŁOMIEJ

TARNÓW

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

MARNUSZEWSKI RAFAŁ

NOWY SĄCZ

2

NIKA RAFAŁ

NOWY SĄCZ

3

WALCZAK ROBERT

ZAKOPANE

3

KOGUT MICHAŁ

KIELCE

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

JAKUBOWICZ JAROSŁAW

KROSNO

2

WĄCIOR MACIEJ

KIELCE

3

DUBICKI KAMIL

KIELCE

3

CIEPIELEWSKI KAMIL

KIELCE ii

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75 KG

1

LUPA JAKUB

NOWY SĄCZ

2

OSTROWSKI KRYSTIAN

GORZYCE

3

ŻÓŁTAŃSKI MARCIN

KIELCE

3

ZYCH SEBASTIAN

TARNÓW

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +75 KG

1

DUTKA BARTOSZ

NOWY SĄCZ

2

KIPER ARTUR

TARNOBRZEG

3

BYSIAK HUBERT

KIELCE

3

ROMANOWSKI TOMASZ

SANDOMIERZ

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

LUPA JAKUB

NOWY SĄCZ

2

TYLUTKI KAMIL

KOLBUSZOWA

3

KOWALSKI KONRAD

LEŻAJSK

4

TOROŃ DAMIAN

NOWA DĘBA

WALKI REŻYSEROWANE

1

DUTKA BARTOSZ, LUPA JAKUB

NOWY SĄCZ

2

KIPER ARTUR, ŻARÓW JAN

TARNOBRZEG

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

KIELCE

13 pkt.

2

SANOK

9 pkt.

3

LIMANOWA

8 pkt.

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

CZECHOWSKA MONIKA

KRAKÓW

2

JASICA MAGDALENA

LIMANOWA

3

SOCHACKA EWA

SANDOMIERZ

3

SIUDAK PAULINA

STALOWA WOLA

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

RADJOWSKA AGNIESZKA

PRZEMYŚL

2

SKUCIŃSKA JOANNA

KIELCE

3

ZASTAWNY EWA

SANDOMIERZ

3

ROSÓŁ ANNA

KRAKÓW

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

Rajdowska Agnieszka

Przemyśl

2

Wira Kamila

Kielce

3

Magdalena Juszczak

Limanowa

3

Szydłowska Beata

Kielce

KATA KOBIET

1

RUSIN EWA

KIELCE

2

TENDERA MAŁGORZATA

KOLBUSZOWA

3

ZACHARA JOANNA

TARNÓW

4

MAŃKA KATARZYNA

KIELCE

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. -55 KG

1

BERA MARTA

TARNÓW

2

MIZERA NATALIA

NOWY TARG

3

ZAJĄC AGNIESZKA

KRAKÓW

3

KAZIMIERCZAK KARINA

KIELCE

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

ZYGMUNT BEATA

KROSNO

2

KAŁUŻA MARTA

KIELCE

3

NOWAK JOANNA

NOWY SĄCZ

3

WOLNIAK MARTA

KIELCE

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

KAZIMIERCZAK KARINA

KIELCE

2

ZAJĄC ALEKSANDRA

JASŁO

3

MIZERA NATALIA

NOWY TARG

4

ZAJĄC AGNIESZKA

KRAKÓW

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: GÓRNIAK PAWEŁ
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: RAJDOWSKA AGNIESZKA



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai