· Sobota, 21 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XXVI MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA WOŁÓW 2007


Mężczyźni

Kobiety
MĘŻCZYZNI - KATEGORIA 65 kg

1

GIERULA KAMIL

Świdnica

2

GAJDOWSKI ADRIAN

Świdnica

3

PELIKAŃSKI MARIUSZ

Ząbkowice Śl.

3

URODA MARCIN

Opole

MĘŻCZYZNI - KATEGORIA 70 kg

1

MATUSZEWSKI MATEUSZ

KKK Sieradz

2

CAŁKA BARTOSZ

Świdnica

3

MORGA DARIUSZ

Wołów

3

ROŚTINSKI MARTIN

Czechy

MĘŻCZYZNI - KATEGORIA 75 kg

1

BUKOWY DANIEL

Świdnica

2

KRUPA MARCIN

Dzierżoniów

3

KONIECZNY MATEUSZ

KKK Sieradz

3

OSIAL WIKTOR

Dzierżoniów

MĘŻCZYZNI - KATEGORIA 80 kg

1

BISZCZAK PAWEŁ

Legnica

2

PALMOWSKI SZCZEPAN

Świdnica

3

LAMOT BARTOSZ

UKS Wrocław

3

RUDNICKI JÓZEF

KKK Wrocław

MĘŻCZYZNI - KATEGORIA OPEN

1

SYPIEŃ SYLWESTER

KKK Wrocław

2

WIŚNIEWSKI BARTOSZ

Opole

3

KAWCZYŃSKI ADAM

UKS Wrocław

3

OKRAJEK RADEK

Czechy

MĘŻCZYZNI - KATEGORIA lekki kontakt OPEN+80 KG

1

KRUPA KRZYSZTOF

Dzierżoniów

2

ZACHWIEJA PATRYK

Legnica

3

BEREZA JAKUB

Wołów

3

PTASIŃSKI TOMASZ

Ząbkowice Śl.

JUNIORZY MŁODSI - KATEGORIA lekki kontakt -60kg

1

GDULA ARKADIUSZ

Legnica

2

PFEIFFER MATEUSZ

Legnica

3

DYBAŚ TOMASZ

Dzierżoniów

3

ROGOWSKI MIKOŁAJ

KKK Sieradz

JUNIORZY MŁODSI - KATEGORIA lekki kontakt 65kg

1

PAŁKA GRZEGORZ

Świdnica

2

DĄBROWSKI MATEUSZ

Legnica

3

DANIELKO KAMIL

Opole

3

RADZIEMSKI RAFAŁ

KKK Wrocław

JUNIORZY MŁODSI - KATEGORIA lekki kontakt 70kg

1

MICHEŃ SEBASTIAN

Tarnów Opolski

2

CZERNIEJEWSKI SYLWESTER

Wrocław I

3

BALASA WOJCIECH

Wołów

3

PIETRAS BARTŁOMIEJ

Ząbkowice Śl.

JUNIORZY MŁODSI - KATEGORIA lekki kontakt 75kg

1

GABRYSIAK MARIUSZ

KKK Wrocław

2

WOŻNIAK DANIEL

Świdnica

3

PANIĄCZYK ROBERT

Leszno

3

WEJMAN PAWEŁ

Wrocław I

KATA MĘŻCZYZNI

1

URODA MARCIN

Opole

2

SZEFNER KRZYSZTOF

Grodzisk Wielkopolski

3

ŚLIWKA PAWEŁ

Wrocław I

KATA JUNIORZY MŁODSI

1

GDULA ARKADIUSZ

Legnica

2

STANKIEWICZ KAMIL

Opole

3

PFEIFFER MATEUSZ

Legnica

WALKI REŻYSEROWANE

1

BISZCZAK P., GDULA A.

Legnica

2

KRUPA K.,KRUPA M.

Dzierżoniów

3

DYBAŚ T., SASUŁA M.

Dzierżoniów

KOBIETY - KATEGORIA -55 kg

1

RADZIEWICZ ALEKSANDRA

Opole

2

BRZÓSKA FLORENTYNA

UKS Wrocław

3

GABRYSIAK AGNIESZKA

UKS Wrocław

3

PIETRZYK AGNIESZKA

Kobierzyce

KOBIETY - KATEGORIA OPEN

1

JANOCHA NATALIA

KKK Wrocław

2

PIWOWARCZYK PATRYCJA

Świdnica

3

BRZEZICKA ANNA

UKS Wrocław

3

KALICIAK AGATA

UKS Wrocław

KOBIETY - KATEGORIA lekki kontakt OPEN

1

JANOCHA NATALIA

KKK Wrocław

2

MATUSIAK AGNIESZKA

Dzierżoniów

3

BRZÓSKA FLORENTYNA

KKK Wrocław

3

SIELICKA AGNIESZKA

Wołów

JUNIORKI MŁODSZE - KATEGORIA lekki kontakt 55kg

1

SKLORZ MAŁGORZATA

Tarnów Opolski

2

WÓJCIK PAULINA

KKK Wrocław

3

GDULA KAROLINA

Legnica

3

POPCZYK JOANNA

Opole

JUNIORKI MŁODSZE - KATEGORIA lekki kontakt +55kg

1

GDULA ANITA

Legnica

2

MARYNOWICZ SANDRA

Tarnów Opolski

3

ADAMUSIAK DOROTA

Wołów

3

BANASIAK ALEKSANDRA

KKK Wrocław

KATA KOBIETY

1

KIJAS MAJA

KKK Wrocław

2

MATUSIAK AGNIESZKA

Dzierżoniów

3

JANOCHA KATARZYNA

UKS Wrocław

KATA JUNIORKI MŁODSZE

1

POPCZYK JOANNA

Opole

2

URBANOWSKA EWELINA

KKK Wrocław

3

KIELIAN IWONA

Tarnów Opolski

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

ŚWIDNICA

2

KKK WROCŁAW

2

SIERADZ

3

LEGNICA




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai