· Środa, 25 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Karate Kyokushin Ustka 2005


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN 65 KG

1

Świst Przemysław

Inowrocław

2

Hodyniak Michał

Inowrocław 2

3

Falko Paweł

Koszalin

3

Eincharn Krzysztof

Koszalin 2

KUMITE MĘŻCZYZN 70 KG

1

Marcinkowski Michał

Gdynia

2

Żyła Marcin

Koszalin

3

Polak Tomasz

Mielno

3

Piotrowski Krzysztof

Świnoujście

KUMITE MĘŻCZYZN 75 KG

1

Brzozak Szymon

Gdynia

2

Sokołowski Paweł

Ustka

3

Odachowski Stanisław

Gdynia

3

Adamczewski Łukasz

Włocławek

KUMITE MĘŻCZYZN 80 KG

1

Grochowski Marcin

Koszalin

2

Tęcza Robert

Koszalin 2

3

Gliniecki Dariusz

Szczecinek 2

3

Powałka Piotr

Szczecinek

KUMITE MĘŻCZYZN 90 KG

1

Mackiewicz Przemysław

Koszalin

2

Sawościanik Arkadiusz

Gorzów

3

Kiersztan Marcin

Bydgoszcz

3

Macyszyn Dawid

Drawsko

KUMITE MĘŻCZYZN +90 KG

1

Banasik Piotr

Koszalin

2

Posiewka Daniel

Płock

3

Lehmann Łukasz

Nowa Sól

3

Jakubiec Arkadiusz

Gorzów

KATEGORIA SENIOR OPEN

1

Lenicki Wojciech

Gorzów

2

Ciastek Grzegorz

Szczecinek

3

Pasternak Leszek

Zielona Góra

3

Sołtysiak Andrzej

Kołobrzeg

KATA MĘŻCZYZN

1

Remus Jarosław

Bydgoszcz

2

Chodyniak Michał

Inowrocław

3

Szeffner Krzysztof

Grodzisk Wielkopolski

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT 60 KG

1

Hadacz Damian

Gorzów

2

Stanko Krzysztof

Mielno

3

Falko Piotr

Koszalin

3

Witkowski Dawid

Gorzów 2

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT 65 KG

1

Madej Tomasz

Zielona Góra

2

Kluza karol

Szczecinek

3

Pawelski Bartłomiej

Kołobrzeg

3

Waroch Karol

Kołobrzeg 2

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT 70 KG

1

Golczak Patryk

Świnoujście

2

Kęsik Robert

Bydgoszcz

3

Kołakowski Maciej

Koszalin

3

Koper Tomasz

Gorzów

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT 75 KG

1

Walczak Maciej

Zielona Góra

2

Ławigus Krzysztof

Gorzów

3

Kujaczyński Marcin

Bydgoszcz

3

Karbowiak Łukasz

Mielno

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA LEKKI KONTAKT +75 KG

1

Fornalczyk Łukasz

Gorzów

2

Grzegdala Piotr

Inowrocław

3

Lipiński Radosław

Świnoujście

3

Nowak Marcin

Mielno

WALKI REŻYSEROWANE JUNIORÓ MŁODSZYCH

1

Golczak Patryk i Lipiński Radosław

Świnoujście

2

Walczak Maciej i Madej Tomasz

Zielona Góra

3

Mazurek Michał i Hadacz Damian

Gorzów

JUNIOR MŁODSZY KATEGORIA KATA MĘŻCZYZN

1

Walczak Maciej

Zielona Góra 2

2

Madej Tomasz

Zielona Góra

3

Morysan Daniel

Nowa Sól

KUMITE SENIOREK 55 KG

1

Pochyła Agnieszka

Poznań

2

Pawlak Marta

Poznań 2

3

Sierzchulska Joanna

Koszalin

3

Jacuńska Marzena

Gdynia

KUMITE SENIOREK +55 KG

1

Surdyk Aneta

Zielona Góra

2

Stachowiak Joanna

Nowa Sól

3

Szymaniak Wiktoria

Poznań

3

Boguła Olga

Poznań 2

KATA KOBIET

1

Ilczuk Magdalena

Świnoujście

2

Machcińska Agata

Koszalin

3

Milczewska Agata

Ustka

JUNIORKA MŁODSZA KATEGORIA LEKKI OPEN

1

Der Agata

Zielona Góra

2

Wybrańska Magda

Zielona Góra

3

Szczęśniak Milena

Zielona Góra 2

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Biniewska Beata

Nowa Sól

2

Dudek Kamila

Nowa Sól 2

3

Der Agata

Zielona Góra

DRUŻYNOWO

1

Koszalin

2

Gdynia

3

Inowrocław




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai