· Piątek, 19 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XVII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW KYOKUSHIN KARATE GORZÓW WLKP. 2006


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KATEGORIA -60 KG

1

GAJDOWSKI ADRIAN

Świdnica

2

STAŚCIUK TOMASZ

Dzierżoniów

3

MIESZKOWSKI RADOSŁAW

Lublin

3

HADACZ DAMIAN

Gorzów Wlkp.

5-8

DWORAKOWSKI PRZEMYSŁAW

Dąbrowa G.

5-8

DUMA PAWEŁ

Wrocław

5-8

SURMA DANIEL

Limanowa

5-8

KRUPA TOMASZ

Rzeszów

KUMITE MĘŻCZYZN - KATEGORIA -65 KG

1

URODA MARCIN

Opole

2

HORUS PAWEŁ

Wrocław

3

GIERULA KAMIL

Świdnica

3

BARON ŁUKASZ

Tarnowskie Góry

5-8

SYPNIEWSKI RYSZARD

Gorzów Wlkp.

5-8

MADEJ TOMASZ

Z.Góra

5-8

JARCZYK PAWEŁ

Ruda Śl.

5-8

BURY PIOTR

Sanok

KUMITE MĘŻCZYZN - KATEGORIA -70 KG

1

ANTOŃCZAK RAFAŁ

Rzeszów

2

MADEJ MAREK

Zielona Góra

3

MARMUSZEWSKI PIOTR

Nowy Sącz

3

MILLER MACIEJ

Warszawa

5-8

WASILEWSKI KONRAD

Olecko

5-8

BRONOWICKI PAWEŁ

Warszawa

5-8

WŁODARCZYK KRZYSZTOF

Limanowa

5-8

WILL KONRAD

Suwałki

KUMITE MĘŻCZYZN - KATEGORIA -75 KG

1

BUKOWY DANIEL

Świdnica

2

MALIŃSKI DARIUSZ

Tarnów

3

ODZENIAK MAREK

Warszawa

3

KUS ŁUKASZ

Tarnowskie Góry

5-8

CZECH MAREK

Łomża

5-8

GŁADCZAK ROBERT

Ruda Śl.

5-8

BISZCZAK PAWEŁ

Legnica

5-8

WIELGOSZ RAFAŁ

Warszawa

KUMITE MĘŻCZYZN - KATEGORIA -80 KG

1

RUDNICKI JÓZEF

Ząbkowice Śl.

2

PRACHNIO MARCIN

Warszawa

3

WALCZAK MACIEJ

Zielona Góra

3

PUSZKAREWICZ DANIEL

Siemianowice Śl.

5-8

MALARA PAWEŁ

Kielce

5-8

KWIATKOWSKI MATEUSZ

Sieradz

5-8

LUTOSTAŃSKI ARTUR

Szczytno

5-8

GIL MATEUSZ

Kielce

KUMITE MĘŻCZYZN - KATEGORIA +80 KG

1

STREFNER PIOTR

Warszawa

2

MOŚ ARTUR

Sosnowiec

3

LEWKOWICZ PAWEŁ

Suwałki

3

POCIASKLEONARD

Gliwice

5-8

LEMIESZKO ŁUKASZ

Ełk

5-8

ROMANIUK MIŁOSZ

Warszawa

5-8

PRONIEWSKI HUBERT

Łomża

5-8

BACHLEDA CURUŚ ALBERT

Zakopane

KUMITE MĘŻCZYZN - LEKKI KONTAKT

1

BISZCZAK PAWEŁ

Legnica

2

WASILEWSKI KONRAD

Olecko

3

GŁADCZAK ROBERT

Ruda Śl.

3

WILL KONRAD

Suwałki

KATA MĘŻCZYZN

1

STAŚCIUK TOMASZ

Dzierżoniów

2

MALIŃSKI DARIUSZ

Tarnów

3

GRUBA ARTUR

Warszawa

4

URODA MARCIN

Opole

5

LEWICKI MATEUSZ

Sosnowiec

6

DZIERŻANOWSKI KAJETAN

Warszawa

7

WALCZAK MACIEJ

Zielona Góra

8

BUJAKOWSKI JAKUB

Koszalin

KUMITE KOBIET - KATEGORIA -55 KG

1

HELIŃSKA AGNIESZKA

Katowice

2

MORAWSKA DOROTA

Katowice

3

DANILEWICZ EMILIA

Olecko

3

KARPIŃSKA ALEKSANDRA

Ełk

5-8

HELIŃSKA AGNIESZKA

Katowice

5-8

OLEŚ EWELINA

Nowy Sącz

5-8

GROJEC PATRYCJA

Ruda Śl

5-8

PADKOWSKA DOROTA

Gliwice

KUMITE KOBIET - KATEGORIA +55 KG

1

ZJAWIŃSKA AGATA

Katowice

2

JANOCHA NATALIA

Wrocław

3

FRAUNSCHIEL MELANIE

Sosnowiec

3

MICHALAK KATARZYNA

Radzymin

5-8

HABRASZKA KATARZYNA

Tarn. Góry

5-8

BILL AGNIESZKA

Gliwice

5-8

KULIŚ DESTINA

Głogów

5-8

GAJDA KATARZYNA

Gliwice

KUMITE KOBIET - LEKKI KONTAKT

1

JANOCHA NATALIA

Wrocław

2

KULIŚ DESTINA

Głogów

3

ANCEROWICZ MAŁGORZATA

Ząbkowice Śl.

3

GABRYŚ HELENA

Siemianowice Śl.

KATA KOBIET

1

ŻUREK KAMILA

Sosnowiec

2

GABRYŚ HELENA

Siemianowice

3

PIECHOWIAK KAMILA

Głogów

4

GROJEC PATRYCJA

Ruda Śl

5

MAŃKA KATARZYNA

Kielce

6

PADKOWSKA DOROTA

Gliwice

7

ROSÓŁ ANNA

Kraków

8

SZAJTA ALICJA

Kraków

KLASYFIKACJA KLUBOWA

1

WARSZAWA 12

2

ŚWIDNICA 11

3

WROCŁAW 11

4

KATOWICE I 10
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KUMITE MĘŻCZYZN

1

ŚWIDNICA 11

2

WARSZAWA 10

3

OPOLE, RZESZÓW, ZĄBKOWICE ŚL. 5
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KUMITE KOBIET

1

KATOWICE 10

2

WROCŁAW 3

3

RADZYMIN, EŁK, OLECKO, SOSNOWIEC 1


ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 146
ILOŚĆ OŚRODKÓW: 47
NAJLEPSZY ZAWODNIK: STREFNER PIOTR (Warszawa)
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: Agata Zjawińska (Katowice)
ORGANIZATOR: Gorzowski Klub Sportowy Karate
MIEJSCE ZAWODÓW: Hala Sportowa PWSZ w Gorzowie Wlkp.
SĘDZIA GŁÓWNY: Sensei Włodzimierz Rój 4 dan



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai