· Sobota, 23 Czerwiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU WSCHODNIEGO KYOKUSHIN KARATE (seniorzy)


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Romańczuk Kamil

Radzymin

2

Orzechowski Marcin

Lublin

3

Stryjewski Dawid

Ełk

3

Imko Przemyslaw

Ełk

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Moczydłowski Piotr

Szczytno

2

Bartler Michał

Lublin

3

Tatarczak Marcin

Warszawa

3

Wysokiński Jakub

Radzymin

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Gibniewski Michal

Ełk

2

Kwaśnik Mariusz

Lublin

3

Lutostański Artur

Szczytno

3

Wielgosz Rafał

Warszawa

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Górniak Paweł

Warszawa

2

Odzeniak Marek

Warszawa

3

Puchala Daniel

Radzymin

3

Sobczak Paweł

Warszawa

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Sieradzki Marcin

Warszawa

2

Romaniuk Miłosz

Warszawa

3

Mitura Kamil

Radzyń Podlaski

3

Koczmara Mateusz

Lublin

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Kozieł Marek

Lublin

2

Fruba Jarek

Warszawa

3

Dąbrowski Jacek

Radzymin

3

Klimek Dariusz

Radzymin

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT

1

Lewkowicz Paweł

Suwałki

2

Lemieszko Lukasz

Ełk

3

Prachnio Marcin

Warszawa

3

Romaniuk Miłosz

Warszawa

KATA MĘŻCZYZN

1

Kowalczyk Krzysztof

Ełk

2

Luto Tomasz

Suwałki

3

Lewkowicz Tomasz

Suwałki

4

Romańczuk Kamil

Radzymin

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Winek Agnieszka

Otwock

2

Sawko Paulina

Ełk

3

Biedacha Agata

Lublin

3

Karpinska Aleksandra

Ełk

KUMITE KOBIET - KAT. +55 KG

1

Kaczyńska Anna

Białystok

2

Michalak Katarzyna

Radzymin

3

Parys Edyta

Radzymin

3

Sturgulewska Iwona

Augustów

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT

1

Ostrowska Ewelina

Augustów

2

Kałamarska Joanna

Dobre Miasto

3

Kwiatkowska Agnieszka

Dobre Miasto

3

Orłowska Aleksandra

Lidzbark Warmiński

KATA KOBIET

1

Sawko Paulina

Ełk

2

Winek Agnieszka

Otwock

3

Krejpcio Natalia

Suwałki

4

Nosarzewska Aleksandra

Warszawa

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

Warszawa

2

Lublin

3

Radzymin

4

Ełk
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

1

Białystok

2

Otwock

3

Radzymin

4

Ełk
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KATA

1

Ełk

2

Suwałki

3

Lublin




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai