· Poniedziałek, 23 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

II Puchar Polski Młodzieży Świnoujście 2005


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. -55 KG

1

CZYPIONKA DAWID

KATOWICE

2

FETER KRZYSZTOF

BYDGOSZCZ

3

KAWECKI MATEUSZ

KATOWICE

3

WANDZEL TOMASZ

KATOWICE

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. -60 KG

1

KACZOR ROBERT

RUDA ŚLĄSKA

2

DUDA KAMIL

KATOWICE

3

PILARSKI RAFAŁ

KATOWICE

3

NIESTRÓJ ROBERT

RUDA ŚLĄSKA

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. -65 KG

1

WILL GERARD

SUWAŁKI

2

KWIECIEŃ RADOSŁAW

RUDA ŚLĄSKA

3

BUTYŁKIN MICHAŁ

SUWAŁKI

3

DORUCH JAROSŁAW

RADZYMIN

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. -70 KG

1

MICHALAK ERWIN

RADZYMIN

2

FLORCZAK PAWEŁ

RADZYMIN

3

TOBIASZ MACIEJ

KRAKÓW

3

GOLCZAK PATRYK

ŚWINOUJŚCIE

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. -75 KG

1

GŁADCZAK ROBERT

RUDA ŚLĄSKA

2

WYSOKIŃSKI JAKUB

RADZYMIN

3

KUJACZYŃSKI MARCIN

BYDGOSZCZ

3

SZCZEPAŃCZYK MAREK

SUWAŁKI

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. +75 KG

1

KLIMEK JACEK

RADZYMIN

2

FRĄCZYK KONRAD

RADZYMIN

3

KOPER TOMASZ

GORZÓW

3

LEWKOWICZ PAWEŁ

SUWAŁKI

KATA MŁODZIKÓW ROCZNIKI 1991-1993

1

STASZEWSKI ADRIAN

SZCZYTNO

2

ELSZYN PAWEŁ

SOLEC KUJ.

3

KREJPCIO MATEUSZ

SUWAŁKI

4

LUPA JAKUB

NOWY SĄCZ

KATA JUNIORÓW MŁ. ROCZNIKI 1988-1990

1

SZROMEK BARTŁOMIEJ

KATOWICE

2

KRUPA KRZYSZTOF

DZIERŻONIÓW

3

JARCZYK PAWEŁ

RUDA ŚLĄSKA

4

CZYPIONKA DAWID

KATOWICE

WALKI REŻYSEROWANE JUNIORÓW MŁ.

1

KRUPA MARCIN
KRUPA KRZYSZTOF

DZIERŻONIÓW

2

WILL GERARD
BUTYŁKIN MICHAŁ

SUWAŁKI

3

DUDKA BARTOSZ
LUPA JAKUB

NOWY SĄCZ

4

WANDZEL TOMASZ
SZROMEK BARTŁOMIEJ

KATOWICE

WALKI REŻYSEROWANE MŁODZIKÓW

1

KREJPCIO MATEUSZ
SIEŃKO ŁUKASZ

SUWAŁKI

2

KŁOS MAGDALENA
WINKLER PAULINA

KATOWICE

3

WYPYCH MARTA
LELEK BEATA

ŚWINOUJŚCIE

4

DZIEWANOWSKI KONRAD
WOŹNIEWICZ PATRYK

BYDGOSZCZ

KUMITE JUNIORRK MŁ. KAT. -50 KG

1

WYSZYŃSKA AGNIESZKA

AUGUSTÓW

2

SOWA MONIKA

CHORZÓW

3

GRUJEC PATRYCJA

RUDA ŚLĄSKA

3

FILUŚ JOANNA

SIEMIANOWICE

KUMITE JUNIORRK MŁ. KAT. -55 KG

1

PUCHALA AGNIESZKA

RADZYMIN

2

KREJPCIO NATALIA

SUWAŁKI

3

JERZAK MALWINA

OTWOCK

3

PŁASZCZYŃSKA EMILIA

OSTROŁĘKA

KUMITE JUNIOREK MŁ. KAT. +55 KG

1

KWIATKOWSKA ANNA

RADZYMIN

2

PARYS EDYTA

RADZYMIN

3

OSTROWSKA EWELINA

AUGUSTÓW

3

SZAJTA ALICJA

KRAKÓW

KATA MŁODZICZEK ROCZNIKI 1991-1993

1

LEWANDOWSKA JOANNA

INOWROCŁAW

2

WINKLER PAULINA

KATOWICE

3

DYBAŁ ALEKSANDRA

SOLEC KUJ.

4

WYPIÓR WERONIKA

RUDA ŚLĄSKA

KATA JUNIOREK MŁ. ROCZNIKI 1988-1990

1

HANISZ MARTA

KATOWICE

2

KREJPCIO NATALIA

SUWAŁKI

3

SOWA MONIKA

CHORZÓW

4

GROJEC PATRYCJA

RUDA ŚLĄSKA

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

RADZYMIN

2

KATOWICE

2

SUWAŁKI

4

RUDA ŚLĄSKA

5

DZIERŻONIÓW

6

AUGUSTÓW

7

SZCZYTNO

7

INOWROCŁAW




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai