· Sobota, 21 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Południowego
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików
8 marca 2014, Sanok


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - 65KG

1

MAGURA KAROL

PRZEWORSK I

2

ZIEMNIAK MATEUSZ

PRZEWORSK II

3

PUCH RAFAŁ

LIMANOWA I

3

POTOCZNY SZYMON

KROSNO BUDO II

KUMITE MĘŻCZYZN - 70KG

1

WALCZAK ROBERT

ZAKOPANE I

2

URBANIAK TADEUSZ

ZAKOPANE II

3

MIŚ MARCIN

LEŻAJSK I

3

SILARSKI SZYMON

SANOK I

KUMITE MĘŻCZYZN - 75KG

1

NĘDZA RAFAŁ

ZAKOPANE I

2

STRÓJ KRZYSZTOF

BUKOWNO I

3

KOWALSKI KONRAD

LEŻAJSK I

3

PAJĄK BARTŁOMIEJ

SKARŻYSKO KAMIENNA I

KUMITE MĘŻCZYZN - 80KG

1

KONIECZNY TOMASZ

LEŻAJSK SPORT I

2

MASTAJ KAMIL

JASŁO I

3

MAMAK KAMIL

LIMANOWA I

3

TOKARCZYK PAWEŁ

LIMANOWA II

KUMITE MĘŻCZYZN +80 KG

1

ZAJĄC KRZYSZTOF

LEŻAJSK I

2

ZIĘCINA JANUSZ

WIELICZKA I

3

CHMURA MICHAŁ

JASŁO I

3

PIORUŃSKI MARCEL

STALOWA WOLA I

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW- 60KG

1

TOMCZYK DAWID

TARNOBRZEG I

2

STECZKOWSKI MICHAŁ

KIELCE I

3

SAWCZUK JEREMI

KROSNO I

3

ŚWISTOWSKI TOMASZ

JASŁO I

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW - 65KG

1

NGUYEN QUANG DAWID

JASŁO I

2

FLESZAR HUBERT

LEŻAJSK I

3

KRÓL JAKUB

TARNOBRZEG II

3

BOCHNIA ANRDZEJ

JASŁO II

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW - 70KG

1

WAJDA BARTŁOMIEJ

LIMANOWA ASR I

2

BIELECKI KRZYSZTOF

SANOK I

3

CHRUSZCZ SEBASTIAN

PRZEMYŚL I

3

TOKARCZYK ANDRZEJ

LIMANOWA I

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW - 75KG

1

JEZIOROWSKI MACIEJ

LEŻAJSK I

2

PÓŁCHŁOPEK MICHAŁ

KROSNO BUDO I

3

BARTMAN GRZEGORZ

BRZOZÓW I

3

ŁUKASIEWICZ MICHAŁ

BUSKO I

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW + 75KG

1

WENTA TOMASZ

KIELCE V

2

MLECZ MARCIN

JASŁO I

3

RUBIK ADAM

KIELCE III

3

JASICA DAWID

LIMANOWA II

KATA SENIORÓW

1

SZELER FILIP

KROSNO BODU I

2

JANKOWSKI ŁUKASZ

KIELCE I

3

BIELCZYŃSKI JAKUB

KROSNO BUDO II

4

KURCOŃ MICHAŁ

SANOK I

KATA JUNIORÓW

1

NGUYEN QUANG DAWID

JASŁO I

2

PÓŁCHŁOPEK MICHAŁ

KROSNO BUDO I

3

HAJDUK WOJCIECH

TARNÓW I

4

ZBOROWSKI JAKUB

JASŁO II

KUMITE SEMI KONTAKT MŁODZIKÓW - 55KG

1

SZCZUKA BENIAMIN

LEŻAJSK I

2

FILUS MATEUSZ

BUKOWNO III

3

BERKOWICZ KAMIL

JASŁO I

3

KRAWCZYK HUBERT

BUKOWNO I

KUMITE SEMI KONTAKT MŁODZIKÓW - 65KG

1

KAMIŃSKI MICHAŁ

KROSNO BUDO I

2

ŁUKASIK BARTOSZ

JASŁO II

3

KARPIŃSKI MICHAŁ

BUKOWNO I

3

MACHAJ PAWEŁ

KROSNO I

KUMITE SEMI KONTAKT MŁODZIKÓW +65KG

1

ŚWIERK KAMIL

JASŁO I

2

BALIŃSKI DOMINIK

KIELCE I

3

BORZECKI ADRIAN

BUSKO I

3

JEDYNAK PATRYK

SKARŻYSKO KAMIENNA I

KATA MŁODZIKÓW

1

WAJDA DARIUSZ

LIMANOWA ASR I

2

HASSAN KAMIL

KROSNO BUDO I

3

SZEWCZYK TOMASZ

BUKOWNO II

KUMITE KOBIET -55KG

1

HORODECKA PATRYCJA

PRZEWORSK I

2

RADIOWSKA AGNIESZKA

PRZEMYŚL I

3

PUCH AGNIESZKA

LIMANOWA I

3

GWÓŹDŹ WIKTORIA

RZESZÓW I

KUMITE KOBIET +55 KG

1

ROSÓŁ ANNA

NOWY TARG I

2

SZAJTA ALICJA

KRAKÓW (STECKI) II

3

WILCZAK WIOLETA

CHRZANÓW I

3

BURDACH ALEKSANDRA

STALOWA WOLA I

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIOREK -55KG

1

PAWLAK PAULINA

PRZEWORSK II

2

DUDEK SARA

PRZEWORSK I

3

BARTMAN WERONIKA

BRZOZÓW I

3

GUCWA KAROLINA

NOWY TARG I

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIOREK +55KG

1

ZIELIŃSKA MONIKA

KOLBUSZOWA I

2

POGWIZD IZABELA

NOWY SĄCZ I

3

NĘDZA MAGDALENA

ZAKOPANE I

3

SZELENGIEWICZ KLAUDIA

LEŻAJSK II

KATA SENIOREK

1

LISOWSKA ANNA

KRAKÓW YMCA I

2

MOCEK KATARZYNA

RZESZÓW I

3

LUBERA DAGMARA

TARNOBRZEG I

4

WILCZAK WIOLETA

CHRZANÓW I

KATA JUNIOREK

1

BURDA KATARZYNA

LEŻAJSK I

2

MAJDER PAULINA

3

GAZDOWICZ PATRYCJA

SANOK I

4

CIOSK KAMILA

JASŁO III

KUMITE SEMI KONTAKT MŁODZICZEK - 50KG

1

MAJDER PAULA

LEŻAJSK I

2

OBROK GABRYJELA

WIELICZKA I

3

LIPIŃSKA AGNIESZKA

CHRZANÓW I

3

SUKIENNIK RENATA

LIMANOWA ASR I

KUMITE SEMI KONTAKT MŁODZICZEK + 50KG

1

SOCHA ALEKSANDRA

JASŁO I

2

STARZEC DARIA

TARNÓW I

3

KOZIEŁ KATARZYNA

BUKOWNO I

3

MOKRACKA JULIA

NOWY TARG I

KATA MŁODZICZEK

1

OBROK GABRYJELA

WIELICZKA I

2

KANDEFER AGATA

KROSNO I

3

MAJDER PAULA

LEŻAJSK I

DRUŻYNOWO SENIORZY I JUNIORZY

1

LEŻAJSK I

2

PRZEWORSK I

2

JASŁO I

3

ZAKOPANE I
DRUŻYNOWO MŁODZICY

1

JASŁO I

2

LEŻAJSK I

3

KROSNO BUDO I




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai