· Poniedziałek, 23 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XXIV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców


Mężczyźni

Kobiety
Mężczyźni U21 Kumite - 65kg

1

Magura Karol

Przeworsk PKKK

2

Muczyński Mateusz

Suwałki SKKK

3

Koj Grzegorz

Zielona Góra ZKSK

3

Zawiasa Sylwester

Nysa NKKK

Mężczyźni U21 Kumite - 70kg

1

Zysk Michał

Ostrołęka OKKK

2

Żytkiewicz Wojciech

Suwałki SKKK

3

Jarczyk Damian

Ruda Śl RKKK

3

Jaśkiewicz Damian

Tarnowskie Góry TKS

Mężczyźni U21 Kumite - 75kg

1

Krejpcio Mateusz

Suwałki SKKK

2

Morawiak Krzysztof

Nysa NKKK

3

Brzostowski Mikołaj

Sosnowiec SKK

3

Bidas Wiktor

Józefów KSW Bushi

Mężczyźni U21 Kumite - 80kg

1

Kostrzewa Patryk

Radzymin MKS KKR

2

Bodzioch Tomasz

Warszawa BKKK

3

Łukawski Dawid

Augustów AKKK

3

Konieczny Tomasz

Leżajsk CSWiS

Mężczyźni U21 Kumite + 80kg

1

Wolny Marek

Tarnowskie Góry TKS

2

Galiński Bartosz

Zielona Góra ZKSK

3

Brodziński Krzysztof

Koszalin KKKK

3

Barałkiewicz Daniel

Inowrocław IKK

Mężczyźni U21 Kata open

1

Szeller Filip

Krosno KKS BUDO

2

Sturgulewski Marcin

Augustów AKKK

3

Golomb Mateusz

Opole OKKK

3

Świątkowski Szymon

Kraków YMCA

Mężczyźni U21 Kumite lekki kontakt open

1

Kostrzewa Patryk

Radzymin MKS KKR

2

Zysk Michał

Ostrołęka OKKK

3

Kaliszewski Adrian

Ostrołęka OKKK

3

Wolny Marek

Tarnowskie Góry TKS

Kobiety U21 Kumite - 55kg

1

Lubos Marta

Tarnowskie Góry TKS

2

Malikowska Paula

Konstancin J UKKK IPPON

3

Wódka Natalia

Konstancin J UKKK IPPON

3

Nowak Sandra Tarnowskie Góry TKS

Kobiety U21 Kumite - 65kg

1

Matysiak Aleksandra

Nowy Tomyśl KKK Kanku

2

Wlaźlak Agata

Częstochowa KK Budo

3

Mazur Martyna

Warszawa BKKK

3

Urbanowska Ewelina

Wrocław WKKK AS Sypień

Kobiety U21 Kumite + 65kg

1

Pachulska Diana

Lidzbark Warm

2

Dąbrowska Dominika

Zielonka KSWK

3

Czerwiecka Aleksandra

Suwałki SKKK

3

Motyka Ewelina

Tarnobrzeg TKKK

Kobiety U21 Kata open

1

Kolasińska Anna

Opole OKKK

2

Malikowska Paula

Konstancin J UKKK IPPON

3

Wieczorek Aleksandra

Olsztyn OKKK

4

Lubera Dagmara

Tarnobrzeg TKKK

Kobiety U21 Kumite lekki kontakt open

1

Pachulska Diana

Lidzbark Warm

2

Lubos Marta

Tarnowskie Góry TKS

3

Wlaźlak Agata

Częstochowa KK Budo

3

Górecka Monika

Bartoszyce BKK

 



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai