· Środa, 25 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci Limanowa 2013


Mężczyźni

Kobiety
KONKURENCJA KATA CHŁOPCÓW DO 6 LAT

1

JURKIEWICZ KACPER

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

2

GALAS PATRYK

UŚCIE GORLICKIE

3

MICHALIK MICHAŁ

TATRZAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KONKURENCJA KATA CHŁOPCÓW DO 7 LAT

1

KORONA MATEUSZ

KROSNO

2

BANASZCZYK KACPER

SZYDŁOWIEC

3

SLEHUBER SZYMON

TATRZAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KONKURENCJA KATA CHŁOPCÓW DO 8 LAT

1

MAJKA BARTOSZ

NOWY SZĄCZ

2

KASPEREK SZYMON

WIELICZKA

3

SZLEHUBER GRZEGORZ

TATRZAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KONKURENCJA KATA CHŁOPCÓW DO 9 LAT

1

MAGDA BŁAŻEJ

TARNOBRZEG

2

SOWA JAKUB

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

FLANEK MAKSYMILIAN

WIELICZKA

KONKURENCJA KATA CHŁOPCÓW 10-11 LAT

1

HELIAK KONRAD

DĄBROWA GÓRNICZA

2

BARAN KAMIL

BUKOWNO

3

OCIEPKA JAKUB

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

KONKURENCJA KATA CHŁOPCÓW 12-13 LAT

1

JACIUBEK MATEUSZ

DĄBROWA GÓRNICZA

2

WAJDA DARIUSZ

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

MROŻEK ANDRZEJ

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

KONKURENCJA KATA MŁODZIKÓW (14-15 LAT)

1

SZEWCZYK TOMASZ

BUKOWNO

2

SOŚNIERZ BŁARZEJ

BUKOWNO

3

KWAPIŃSKI KAMIL

BUKOWNO

KONKURENCJA KATA JUNIORÓW (16-17 LAT)

1

WIETRAK MATEUSZ

SZYDŁOWIEC

2

WAJDA BARTŁOMIEJ

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

WIEPRZYŃSKI BARTOSZ

GÓRA KALWARIA

KONKURENCJA KUMITE CHŁOPCÓW 10-11 LAT, - 30 kg

1

BUŚ MICHAŁ

BIECZ

2

JANCZEWSKI KRZYSZTOF

WIELICZKA

3

KĄDZIOŁKA JAKUB

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

WOJCIECHOWSKI SAMUEL

FRYSZTAK

KONKURENCJA KUMITE CHŁOPCÓW 10-11 LAT, - 40 kg

1

KOŃ ADRIAN

RADOMSKO

2

SOBOŃ KACPER

TARNOBRZEG

3

KRÓL JAKUB

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

JANIK GRZEGORZ

STARY SĄCZ

KONKURENCJA KUMITE CHŁOPCÓW 10-11 LAT, + 40 kg

1

KORCZAK BARTOSZ

TARNOBRZEG

2

ZMYJ HUBERT

WIELICZKA

3

SAMEK BARTOSZ

DĄBROWA GÓRNICZA

3

DYLĄG KAMIL

WIELICZKA

KONKURENCJA KUMITE CHŁOPCÓW 12-13 LAT, - 40 kg

1

WAJDA DARIUSZ

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

2

UJMA MICHAŁ

RADOMSKO

3

KALETA KAMIL

NOWY SĄCZ

3

OZIMEK DANIEL

SZYDŁOWIEC

KONKURENCJA KUMITE CHŁOPCÓW 12-13 LAT, - 50 kg

1

PIOTROWSKI KAMIL

BIECZ

2

DOBRZAŃSKI WOJCIECH

SZYDŁOWIEC

3

MROŻEK ANDRZEJ

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

STACHAK PRZEMYSŁAW

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

KONKURENCJA KUMITE CHŁOPCÓW 12-13 LAT, + 50 kg

1

PAŁĘZA KAROL

DĄBROWA GÓRNICZA

2

ŁUKASIK BARTOSZ

FRYSZTAK

3

SUŁKOWSKI KAROL

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

KRUPIŃSKI JAKUB

RADOMSKO

KONKURENCJA KUMITE MŁODZIKÓW (14-15 LAT), - 50 kg

1

FURMANEK JAKUB

JASŁO

2

KAPUŁA KACPER

STARY SĄCZ

3

JAWOR WIKTOR

STARY SĄCZ

3

KARPIEL PAWEŁ

TATRZAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KONKURENCJA KUMITE MŁODZIKÓW (14-15 LAT), + 50 kg

1

MACHURA MICHAŁ

RADOMSKO

2

SĄDEL KONRAD

TARNOBRZEG

3

SAWCZUK JEREMI

KROSNO

3

BARTAK MARTIN

BRNO (REPUBLIKA CZECH)

KONKURENCJA KUMITE JUNIORÓW (16-17 LAT), - 65 kg

1

WIETRAK MATEUSZ

SZYDŁOWIEC

2

ROMAN PETR

BRNO (REPUBLIKA CZECH)

3

GAIK JAKUB

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

MATUSIK GRZEGORZ

GÓRA KALWARIA

KONKURENCJA KUMITE JUNIORÓW (16-17 LAT), + 65 kg

1

RZEŹNIK KRYSTIAN

SZYDŁOWIEC

2

STAWIERAJ HUBERT

SIERADZ

3

PUSTUŁKA DAWID

STARY SĄCZ

3

TYKA MICHAŁ

SZYDŁOWIEC

KONKURENCJA KATA DZIEWCZYN DO 7 LAT

1

WĄTROBA MARTYNA

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

2

JONIK NATALIA

ARS KLU KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

PAJĄK EMILIA

TATRZAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KONKURENCJA KATA DZIEWCZYN DO 8 LAT

1

WOJCIECHOWSKA FAUSTYNA

FRYSZTAK

2

PUCH KLAUDIA

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

BYSTROWSKA MARTYNA

TATRZAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KONKURENCJA KATA DZIEWCZYN DO 9 LAT

1

ZARĄBSKA OLIWIA

STARY SĄCZ

2

SUKIENNIK MILENA

ARS KLUB KYKUSHINKAI LIMANOWA

3

GNOIŃSKA JULIA

TARNÓW OPOLSKI

KONKURENCJA KATA DZIEWCZYN 10-11 LAT

1

DĄBROWSKA DOMINIKA

STARY SĄCZ

2

JANKOWSKA ALEKSANDRA

STARY SĄCZ

3

MAZUR WERONIKA

RADOMSKO

KONKURENCJA KATA DZIEWCZYN 12-13 LAT

1

KANDEFER AGATA

KROSNO

2

RYBA JOLANTA

KROSNO

3

KOZIEŁ KATARZYNA

BUKOWNO

KONKURENCJA KATA MŁODZICZEK (14-15 LAT)

1

KOZUBAL ALEKSANDRA

KROSNO

2

OBROK GABRIELA

WIELICZKA

3

PASTERCZYK ALEKSANDRA

KROSNO

KONKURENCJA KATA JUNIOREK (16-17 LAT)

1

ADAMCZYK JULIA

ARS KLUB KYOKUSHINKAI

2

CEBO JOANNA

BUKOWNO

3

KRAWCZYK JUSTYNA

NOWY SĄCZ

KONKURENCJA KUMITE DZIEWCZĄT 12-13 LAT, - 45 kg

1

LACHOWSKA DOMINIKA

STARY SĄCZ

2

SUKIENNIK RENATA

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

PYRCZ WIOLETTA

UŚCIE GORLICKIE

3

BŁACHANIEC WERONIKA

STARY SĄCZ

KONKURENCJA KUMITE DZIEWCZĄT 12-13 LAT, + 45 kg

1

ŁOJEWSKA WERONIKA

SIERADZ

2

WAJGELT IDA

SIERADZ

3

ŁUKASZYŃSKA VICTORIA

TARNÓW OPOLSKI

3

FUL WIKTORIA

TARNÓW OPOLSKI

KONKURENCJA KUMITE MŁODZICZEK (14-15 LAT), - 50 kg

1

WĘGRZYN ZUZANNA

BIECZ

2

ZELEK JUSTYNA

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

KOS MAŁGORZATA

SIERADZ

3

JEŻ MAŁGORZATA

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

KONKURENCJA KUMITE MŁODZICZEK (14-15 LAT), + 50 kg

1

BUDZISZ MAGDALENA

BIECZ

2

PORĘBA EMILIA

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

SOCHA ALEKSANDRA

BIECZ

3

KOZA MAŁGORZATA

ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

KONKURENCJA KUMITE JUNIOREK (16-17 LAT) OPEN

1

SZYMKIEWICZ SYLWIA

SZYDŁOWIEC

2

ADAMCZYK JULIA

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

3

SIKORA MARTYNA

TATRZAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

1

ARS KLUB KYOKUSHINKAI LIMANOWA

2

UKS KARATE KYOKUSHIN STARY SĄCZ

3

SZYDŁOWIECKI KLUB KARATE KYOKUSHIN




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai