· Sobota, 20 Październik 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

IX PUCHAR POLSKI JUNIOROW I MŁODZIKOW GUBIN '12


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW -65

1

JEZIOROWSKI MACIEJ

LEŻAJSK

2

MALISZEWSKI KACPER

BROK

3

MARUSIAK ADAM

SZCZECINEK

3

NGUYEN QUANG DAWID

JASŁO

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW -70

1

DYONIZIAK HUBERT

BROK

2

KARAŚ MATEUSZ

LEŻAJSK

3

WARNIŁO BARTOSZ

DRAWSKO POM.

3

KAMECKI MATEUSZ

LĄDEK ZDRÓJ

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW -75

1

PNIEWSKI MICHAŁ

KOSZALIN

2

TOKARSKI ALBERT

SIERADZ

3

PRZEZAK JAKUB

SIERADZ

3

BIEGAŃSKI JACEK

SZCZECINEK

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW +75

1

DOMALIK WOJCIECH

NOWY TARG

2

ADAMÓW FILIP

MIELNO

3

MARYNIAK MAREK

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

3

MARYSIAK MARCIN

SZCZECINEK

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT MŁODZIKÓW -55

1

KAWKA ADAM

AUGUSTÓW

2

ŁUKSZA JAKUB

DRAWSKO POM.

3

GRAMADZKI PIOTR

ZIELONA GÓRA

3

POMOGIER DOMINIK

SIECHNICE

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT MŁODZIKÓW -60

1

ŚWISTOWSKI TOMASZ

JASŁO

2

SZAREK ŁUKASZ

KROSNO

3

ORZESZKO MARCIN

ZIELONA GÓRA

3

RYBIŃSKI MACIEJ

KOŁOBRZEG

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT MŁODZIKÓW -65

1

MORAWIAK PAWEŁ

NYSA

2

OBRYCKI JAKUB

GRAJEWO

3

BANAŚ ŁUKASZ

ZĄBKOWICE ŚL.

3

KORDALSKI MICHAŁ

DRAWSKO POM.

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT MŁODZIKÓW -70

1

WILK ADAM

NOWY SĄCZ

2

DUMAŃSKI JAKUB

LĄDEK ZDRÓJ

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT MŁODZIKÓW +70

1

RADGOWSKI MIKOŁAJ

OSTRÓW MAZOWIECKI

2

GUZE KRZYSZTOF

KOSZALIN

3

LISEK GRZEGOEZ

POSTOMINO

3

MAKARSKI JÓZEF

BROK

KATA JUNIORÓW

1

PNIEWSKI MICHAŁ

KOSZALIN

2

KOWALEWSKI OSKAR

OLECKO

3

KOZYRSKI MAREK

SIECHNICE

4

RUSIECKI KAMIL

ŚWINOUJŚCIE

KATA MŁODZIKÓW

1

KRAJANOWSKI ALEKSANDER

OSTROŁĘKA

2

KAWKA ADAM

AUGUSTÓW

3

POMOGIER DOMINIK

SIECHNICE

4

PAJDA MACIEJ

KATOWICE

WALKI REŻYSEROWANE

1

KOSZYCKI M., KAWKA A.

2

NIEBRZYDOWSKI M., POMIESZCZ R.

3

RUSIECKI K., GIESE L.

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT JUNIOREK -55

1

DEC IZABELA

LEŻAJSK

2

LEŚNIEWSKA ALEKSANDRA

NOWA SÓL

3

ADAMCZYK JULIA

LIMANOWA

3

STELMACH KAMILA

WŁOCŁAWEK

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT JUNIOREK +55

1

KARPUK ALEKSANDRA

POSTOMINO

2

REGENT KATARZYNA

KOSZALIN

3

KARAŚ ALEKSANDRA

OSTROŁĘKA

3

SŁOTA KAROLINA

OLSZTYN

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT MŁODZICZEK -50

1

POJAWIS OLIWIA

OLECKO

2

BURDA KATARZYNA

LEŻAJSK

3

KOS MAŁGORZATA

SIERADZ

3

CZAJKA WERONIKA

JASŁO

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT MŁODZICZEK +50

1

SZELENGIEWICZ KLAUDIA

LEŻAJSK

2

MAJDER PAULINA

LEŻAJSK

3

STACHULA NATALIA

LEŻAJSK

3

JEDRUSIK ANNA

OSTR0ŁĘKA

KATA JUNIOREK

1

WIECZOREK ALEKSANDRA

OLSZTYN

2

REJTERADA ANGELIKA

OLECKO

3

KARPUK ALEKSANDRA

POSTOMINO

4

DEC IZABELA

LEŻAJSK

KATA MŁODZICZEK

1

ŻMUDA PAULINA

OPOLE

2

BURDA KATARZYNA

LEŻAJSK

3

OLSZOWIEC AGNIESZKA

POSTOMINO

4

OPĘCHOWSKA BEATA

OSTROŁĘKA

DRUŻYNOWO

1

LEŻAJSK

2

KOSZALIN

3

OLECKO

4

BROK

5

AUGUSTÓW, POSTOMINO




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai