· Wtorek, 19 Czerwiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MŁODZIEŻOWCY 18-21 LAT +80

1

WESOŁOWSKIJ ROMAN

KALININGRAD

2

STASIURA SEWERYN

MYSZKOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

3

SALOMON KAMIL

KLUB KARATE KYOKUSHIN "SHOGUN" ŻORY

3

BAŁDYS MATEUSZ

CZĘSTOCHOWA

KUMITE JUNIORZY 1996-1995 -65

1

TOKARSKI ALBERT

SIERADZ-SKKK

2

POPER DAMIAN

SIERADZ-SKKK

3

GAIK JAKUB

LIMANOWA-ARS KLUB KYOKUSHINKA

3

SKRZYPEK JAKUB

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

KUMITE JUNIORZY 1996-1995 -70

1

POZORSKI BORYS

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

2

MILKOWSKI JĘDRZEJ

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

3

OSINA DAVID

CZECHY-KYOKUSHIN

3

STAWIERAJ HUBERT

SIERADZ-SKKK

KUMITE JUNIORZY 1996-1995 +75

1

PNIEWSKI MICHAŁ

KOSZALIŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

2

WIŚNIEWSKI PIOTR

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

3

DOMAŃSKI PIOTR

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

3

GOLOMB MATEUSZ

TARNÓW OPOLSKI

KUMITE MŁODZICY 1998-1997 -55

1

NOWAK PATRYK

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

2

KOPIEC MATEUSZ

JASTRZĘBSKI KLUB KYOKUSHIN KUMITE

3

POMOGIER DOMINIK

SIECHNICKI KLUB KYOKUSHIN

3

WESOŁOWSKIJ KIRIL

KALININGRAD

KUMITE MŁODZICY 1998-1997 -60

1

GROCHOWSKI WOJTEK

KOSZALIŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

2

KACZMAREK JAKUB

SIERADZ-SKKK

3

PIĘTKA KAMIL

NOWOSĄDECKI KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN

3

PRUSZYŃSKI MARIUSZ

KONIN-REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN

KUMITE MŁODZICY 1998-1997 -65

1

STACHYRA FILIP

SIECHNICKI KLUB KYOKUSHIN

2

BANAŚ ŁUKASZ

ZĄBKOWICKI KKK

3

SERWOTKA KONRAD

JASTRZĘBSKI KLUB KYOKUSHIN KUMITE

3

WAJDA BARTŁOMIEJ

LIMANOWA-ARS KLUB KYOKUSHINKA

KUMITE MŁODZICY 1998-1997 +65

1

GUZE KRZYSZTOF

KOSZALIŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

2

JUSKOV MAKSIM

ESTONIA

3

KLONOWSKI PATRYK

JASTRZĘBSKI KLUB KYOKUSHIN KUMITE

3

DUMAŃSKI JAKUB

LĄDECKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

KATA KATA CHŁOPCÓW 6-7 LAT

1

KUBIAK ADAM

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

2

FURMAŃSKI OSKAR

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

3

BOLEWIECKI MATEUSZ

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

4

BIAŁĘCKI JAN

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

KATA KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT

1

ZHALUDOK DMITRIJ

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

2

SKONIECZNY PAWEŁ

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

3

SAMEK BARTOSZ

DĄBROWA GÓRNICZA

4

PSTRONG SZYMON

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

KATA KATA CHŁPOCÓW 10-11 LAT

1

MAJEWSKI SZYMON

LIPNOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

2

PIETRZAK JAKUB

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

3

SIWIEC PAWEŁ

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

4

MAJCHRZAK JAKUB

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

KATA KATA CHŁOPCÓW 12-13 LAT

1

LACH BARTOSZ

SIECHNICKI KLUB KYOKUSHIN

2

BEŻYK BARTOSZ

LĄDECKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

3

RZYMSKI OSKAR

LIPNOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

4

WIECZOREK KAMIL

SIECHNICKI KLUB KYOKUSHIN

KATA KATA MŁODZIK 14-15 LAT

1

POMOGIER DOMINIK

SIECHNICKI KLUB KYOKUSHIN

2

STACHYRA FILIP

SIECHNICKI KLUB KYOKUSHIN

3

WAJDA BARTŁOMIEJ

LIMANOWA-ARS KLUB KYOKUSHINKA

4

NOWAK PATRYK

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

KATA KATA JUNIOR 16-17 LAT

1

GOLOMB MATEUSZ

TARNÓW OPOLSKI

2

PNIEWSKI MICHAŁ

KOSZALIŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KUMITE MŁODZIEŻOWCY KOBIETY 18-21 LAT +55

1

WAJGELT IGA

SIERADZ-SKKK

2

LEONTEVA ALEKSANDRA

RUSSIA

3

MIZERSKA MAGDA

SIERADZ-SKKK

KUMITE JUNIORKI 1996-1995 +55

1

REGENT KATARZYNA

KOSZALIŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

2

PIETKA KLAUDIA

NOWOSĄDECKI KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN

3

GAMRAT ANASTAZJA

JASTRZĘBSKI KLUB KYOKUSHIN KUMITE

3

ADAMCZYK JULIA

LIMANOWA-ARS KLUB KYOKUSHINKAI

KUMITE MŁODZICZKI 1998-1997 +50

1

POGWIZD IZABELLA

NOWOSĄDECKI KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN

2

SMOLEŃ ALEKSANDRA

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

3

KOS MAŁGOSIA

SIERADZ-SKKK

3

KOZA MAŁGORZATA

ZĄBKOWICKI KKK

KATA KATA DZIEWCZĄT 6-7 LAT

1

GÓRECZNA OLIWIA

LIPNOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

2

PERLAK JULIA

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

3

KOTARSKA NIKOLA

MYSZKOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

4

BŁASZCZYK ZUZANNA

MYSZKOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

KATA KATA DZIEWCZĄT 8-9 LAT

1

CIERPIK HANNA

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

2

ŻURAK OLIWIA

LĄDECKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

3

GRZECZNOWSKA WIKTORIA

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

KATA KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT

1

STARCZEWSKA MAGDA

LIPNOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

2

WELLMANN ALEKSANDRA

LĄDECKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

3

WAJGELT IDA

SIERADZ-SKKK

4

ZAMOJSKA ZUZANNA

LĄDECKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

KATA KATA DZIEWCZĄT 12-13 LAT

1

GAJDA PATRYCJA

SIECHNICKI KLUB KYOKUSHIN

2

HALAMA KAROLINA

JASTRZĘBSKI KLUB KYOKUSHIN KUMITE

3

GÓRCZYŃSKA OLIWIA

LIPNOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

4

KLIMEK MILENA

SIECHNICKI KLUB KYOKUSHIN

KATA KATA MŁODZICZKI 14-15 LAT

1

AGATA ORYSZEWSKA

MIELEŃSKI KLUB SZTUK I SPORTÓW WALKI

2

ZUZANNA RYCHLEWICZ

MIELEŃSKI KLUB SZTUK I SPORTÓW WALKI

3

TARASOWA ALIESA

KALININGRAD

4

GRZONKA BARBARA

JASTRZĘBSKI KLUB KYOKUSHIN KUMITE

KATA KATA JUNIORKA 16-17 LAT

1

REGENT KATARZYNA

KOSZALIŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

KOSZALIŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

2

INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN

3

SIECHNICKI KLUB KYOKUSHIN

4

LIPNOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

5

SIERADZ-SKKK

6

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

7

JASTRZĘBSKI KLUB KYOKUSHIN KUMITE

7

LĄDECKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

8

NOWOSĄDECKI KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN

9

KALININGRAD

10

TARNÓW OPOLSKI

11

MIELEŃSKI KLUB SZTUK I SPORTÓW WALKI

12

MYSZKOWSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

12

LIMANOWA-ARS KLUB KYOKUSHINKA

12

ZĄBKOWICKI KKK

13

RUSSIA

13

ESTONIA

14

KLUB KARATE KYOKUSHIN "SHOGUN" ŻORY

14

CZĘSTOCHOWA

14

CZECHY-KYOKUSHIN

14

KONIN-REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN

14

DĄBROWA GÓRNICZA




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai