· Piątek, 19 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO WEJHEROWO 2012


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Michał Bączyk

Koszalin I

2

Grzegorz Koj

Zielona Góra I

3

Sebastian Klufczyński

Malbork I

3

Marcin Kondra

Malbork II

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Wojciech Żytkiewicz

Gorzów Wlk.

2

Aron Krawczyk

Nowa Sól I

3

Krzysztof Klufczyński

Malbork I

3

Jakub Gronkowski

Inowrocław

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Madej Tomasz

Zielona Góra I

2

Juliusz Mazurkiewicz

Włocławek

3

Daniel Moryson

Nowa Sól II

3

Michał Blicharski

Nowa Sól III

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Oskar Mazurkiewicz

Włocławek

2

Jakub Koj

Zielona Góra I

3

iotr Kulczewski

Kołobrzeg

3

Paweł Kikel

Koszalin I

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Piotr Puchalski

Wejherowo I

2

Damian Galiński

Zielona Góra I

3

Krzysztof Brodziński

Koszalin I

3

Wiktor Charabin

Malbork

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR OPEN

1

Robert Solniczek

Koszalin I

2

Piotr Skiba

MalborkI

3

Andrzej Drgas

Zielona Góra I

3

Waldemar Zakrzewski3Koszalin II

KATA MĘŻCZYZN

1

Paweł Falko

Kołobrzeg

2

Krzysztof Szeffner

Grodzisk Wlk

3

Paweł Tomasiewicz

Koszalin II

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW -60 kg

1

Adam Marusiak

Szczecinek

2

Jakub Skrzypek

Inowrocław I

3

Mateusz Dunaj

Inowrocław II

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW -65 kg

1

Jędrzej Milkowski

Inowrocław I

2

Michał Konieczny

Inowrocław II

3

Dawid Jurkiewicz

Malbork

3

Dawid Eckert

Szczecinek

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW -70 kg

1

Sebastian Pawlak

Drawsko I

2

Borys Pozorski

Inowrocław I

3

Nick Hoestra

Kołobrzeg

3

Michał Kawecki

Drawsko II

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW -75 kg

1

Michał Pniewski

Koszalin I

2

Piotr Domański

Inowrocław I

3

Jakub Pawłowicz

Złocieniec

3

Marcin Marusiak

Szczecinek

KUMITE SEMI KONTAKT JUNIORÓW +75 kg

1

Daniel Barałkiewicz

Inowrocław I

2

Marcin Tyrak

Nowa Sól I

3

Jakub Rozenberg

Malbork

3

Bartosz Galiński

Nowa Sól I

KATA JUNIORÓW

1

Jakub Pawłowicz

Złocieniec

2

Michał Pniewski

Koszalin I

3

Marcin Tyrak

Nowa Sól I

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Kamila Wypych

Świnoujście

2

Monika Cicha

Postomino I

3

Agnieszka Cicha

Postomino II

KATA KOBIET

1

Magdalena Ilczuk

Świnoujście

2

Agata Machcińska

Koszalin I

3

Agnieszka Cicha

Postomino II

KUMITE JUNIOREK - KAT. -55 KG

1

KINGA BARAŃSKA

ZŁOCIENIEC

2

KAMILA STELMACH

KSW WŁOCŁAWEK

3

PAULINA OSTRZYCKA

ZŁOCIENIEC II

KUMITE JUNIOREK - KAT. +55 KG

1

ALEKSANDRA KARPUK

POSTOMINO I

2

KATARZYNA REGENT

KOSZALIN I

3

ALEKSANDRA LEŚNIEWSKA

NOWA SÓL I

3

PAULINA PERLIKOWSKA

INOWROCŁAW

KATA JUNIOREK

1

ALEKSANDRA KARPUK

POSTOMINO I

2

KATARZYNA REGENT

KOSZALIN I

3

ALEKSANDRA LEŚNIEWSKA

NOWA SÓL I

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

KOSZALIN I 38 pkt.

2

Postomino I 26 pkt.

3

Inowrocław 20 pkt.

4

Zielona Góra 14 pkt.

4

Kołobrzeg I 14 pkt.

6

Malbork I 13 pkt.

7

Złocieniec I 11 pkt.

7

Drawsko Pomorskie 11 pkt.

7

Włocławek 11 pkt.

7

Nowa Sól 11 pkt.

11

KSW Włocławek 8 pkt.


SĘDZIA GŁÓWNY: SHIHAN ANDRZEJ DREWNIAK 7 DAN
SĘDZIA TECHNICZNY: SENSEI ANDRZEJ KŁUJSZO



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai