· Sobota, 20 Październik 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU WSCHODNIEGO BIAŁA PODLASKA 2012


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORZY -60

1

SZABAJEW SZAMIL

ŁOMŻA

2

OZKAVAK DAMIAN

TOMASZÓW LUB.

3

BANKIEWICZ BARTOSZ

BARTOSZYCE

3

BLADOSZ ŁUKASZ

KONSTANCIN JEZIORNA

KUMITE JUNIORZY -65

1

KOWALSKI KAROL

KONSTANCIN JEZIORNA

2

SZEWCZYK FILIP

KONSTANCIN JEZIORNA

3

STERNIK DANIEL

KONSTANCIN JEZIORNA

3

GROMADZKI HUBERT

BIAŁA PODLASKA

KUMITE JUNIORZY -70

1

BJORGEN KRYSTIAN

KONSTANCIN JEZIORNA

2

CZARNECKI KORDIAN

BKK

3

SOBCZAK PATRYK

RADZYMIN

3

WDOWIAK JAKUB

RADZYŃ PODL.

KUMITE JUNIORZY -75

1

KALSKI HUBERT

ŁOMŻA

2

PIATKOWSKI PIOTR

RADZYMIN

3

DOBROGOWSKI PAWEŁ

ZIELONKA

3

TRZCIŃSKI RAFAŁ

BARTOSZYCE

KUMITE JUNIORZY +75

1

KOWALIK PATRYK

RADZYŃ PODL.

2

JAKUBASIK JAKUB

BKKK

3

SMOKOWSKI JAKUB

OLECKO

3

ŁOBACZ ŁUKASZ

RADZYMIN

KUMITE SENIORZY -65

1

KALMUS MICHAŁ

OTWOCK

2

WITAK KRYSTIAN

OTWOCK

3

MAZUREK BARTŁOMIEJ

GRAJEWO

3

STURGULEWSKI MARCIN

AUGUSTÓW

KUMITE SENIORZY -70

1

MILLER MACIEJ

WARSZAWA RT

2

LASKOWSKI PAWEŁ

MIŃSK MAZ

3

ŻMUDZIŃSKI DAMIAN

BIAŁA PODLASKA

3

KREJPCIO MATEUSZ

SUWAŁKI

KUMITE SENIORZY -75

1

KWAŚNIK MARIUSZ

LUBLIN

2

WILL KONRAD

BIAŁYSTOK

3

ROMANECZKO MICHAŁ

BIAŁA PODLASKA

3

KIEWEL MICHAŁ

BIAŁA PODLASKA

KUMITE SENIORZY -80

1

WILL GERARD

SZCZYTNO

2

ŁUKAWSKI DAWID

AUGUSTÓW

3

ODZENIAK MAREK

BKKK

3

DĄBROWSKI MARCIN

OSTROŁĘKA WO

KUMITE SENIORZY +80

1

LEWANDOWSKI ADAM

ZIELONKA

2

KOCZMARA MATEUSZ

LUBLIN

3

MIECZKOWSKI KAMIL

ŁOMŻA

3

BANACH MARCIN

ŁOMŻA

KUMITE SENIORZY +35 LAT OPEN

1

KIRWIEL ALEKSANDER

LUBLIN

2

CZOŁPIŃSKI ANDRZEJ

BIAŁYSTOK

3

DĄBROWSKI JACEK

ZIELONKA

3

WOJCIECHOWSKI ROMAN

LUBLIN

KATA JUNIORZY

1

OWCZARCZYK ROBERT

ZAMOŚĆ

2

SZYSZKO MICHAŁ

CZARNA BIAŁOSTOCKA

3

MIERZEJEWSKI DAWID

OSTROŁĘKA WO

4

KOWALSKI KAROL

KONSTANCIN JEZIORNA

KATA SENIORZY

1

KOZUBOWSKI KONRAD

BARTOSZYCE

2

KOLAJA DAWID

ZAMOŚĆ

3

STURGULEWSKI MARCIN

AUGUSTÓW

4

ŁUKAWSKI DAWID

AUGUSTÓW

KUMITE JUNIORKI -55

1

REJTERADA ANGELIKA

OLECKO

2

MROCZKOWSKA KAROLINA

ŁOMŻA

3

KUPROWSKA NATALIA

KONSTANCIN JEZIORNA

3

WIECZOREK ALEKSANDRA

OLSZTYN

KUMITE JUNIORKI +55

1

DĄBROWSKA DOMINIKA

ZIELONKA

2

ZWIERZ MARTA

OKS START OTWOCK

3

MAZUR MARTYNA

BKKK

3

BEKISZ KATARZYNA

KONSTANCIN JEZIORNA

KUMITE SENIORKI -55

1

WINEK AGNIESZKA

OTWOCK

2

KARAPETYAN LUIZA

OSTROŁĘKA AP

3

MIERZEJEK KATARZYNA

OSTROŁĘKA WO

3

MIROSŁAW EWELINA

SZCZYTNO

KUMITE SENIORKI +55

1

PŁASZCZYŃSKA EMILIA

OSTROŁĘKA WO

2

SIERADZKA KATARZYNA

ZIELONKA

3

RAŚ MARIA

DOBRE MIASTO

3

JASKO MARIA

OSTRÓW MAZ

KATA JUNIORKI

1

MALIKOWSKA PAULA

KONSTANCIN JEZIORNA

2

MROCZKOWSKA KAROLINA

ŁOMŻA

3

WIECZOREK ALEKSANDRA

OLSZTYN

4

REJTERADA ANGELIKA

OLECKO

KATA SENIORKI

1

DANILUK KATARZYNA

LUBLIN

2

PŁASZCZYŃSKA EMILIA

OSTROŁĘKA WO

3

ZGNILEC ANNA

ZAMOŚĆ

4

KACZYŃSKA DOROTA

OSTROŁĘKA WO

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

KONSTANCIN JEZIORNA 22 pkt.

2

LUBLIN 19 pkt.

3

ŁOMŻA 18 pkt.

4

ZIELONKA 15 pkt.

5

OTWOCK 13 pkt.

6

OSTROŁĘKA WO 11 pkt.

7

ZAMOŚĆ 9 pkt.

8

BARTOSZYCE 7 pkt.

9

SZCZYTNO 6 pkt.

9

RADZYŃ PODLASKI 6 pkt.

9

OLECKO 6 pkt.

9

BIAŁYSTOK 6 pkt.

13

WARSZAWA RT 5 pkt.

13

RADZYMIN 5 pkt.

13

AUGUSTÓW 5 pkt.

16

BKKK 4 pkt.

16

BIAŁA PODLASKA 4 pkt.

18

TOMASZÓW LUBELSKI 3 pkt.

18

OSTROŁĘKA AP 3 pkt.

18

OKS START OTWOCK 3 pkt.

18

MIŃSK MAZOWIECKI 3 pkt.

18

CZARNA BIAŁOSTOCKA 3 pkt.

23

OLSZTYN 2 pkt.

24

SUWAŁKI 1 pkt.

24

OSTRÓW MAZOWIECKI 1 pkt.

24

GRAJEWO 1 pkt.

24

DOBRE MIASTO 1 pkt.

28

LIDZBARK MAZURSKI 0 pkt.

28

EŁK 0 pkt.


NAJLEPSZY ZAWODNIK: KALMUS MICHAŁ
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: PŁASZCZYŃSKA EMILIA
ILOŚĆ OŚRODKÓW: 30
ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 149
SĘDZIA GŁÓWNY: SHIHAN JACEK CZERNIEC 5 DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai