· Środa, 19 Grudzień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

VIII Puchar Polski Młodzików i JuniorówKarate Kyokushin 12.11.2011 Włocławek


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT - JUNIOR -60

1

SZABAJEW SZAMIL

ŁOMŻA

2

IR MATEUSZ

YMCA KRAKÓW

3

MARUSIAK ADAM

SZCZECINEK

3

NOWAK MAREK

OSTROWSKI KKK

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT - JUNIOR -65

1

ŚWIĄTKOWSKI SZYMON

YMCA KRAKÓW

2

MAGURA KAROL

PRZEWORSK

3

WOJSA JAN

KOSZALIN

3

REMISZ PIOTR

OTWOCK

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT - JUNIOR -70

1

ZYSK MICHAŁ

OSTROŁĘCKI KKK

2

WERDA MICHAŁ

DZIERŻONIÓW

3

DOMASIK BARTOSZ

BROK

3

SŁOMKA MICHAŁ

SOSNOWIEC

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT - JUNIOR -75

1

MARUSIAK PAWEŁ

SZCZECINEK

2

KANIA MIKOŁAJ

BIELSKI KKK

3

JAKUBOWSKI MICHAŁ

SIECHNICE

3

LASKOWSKI MACIEJ

OSTROWSKI KKK

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT - JUNIOR +75

1

ANDRZEJEWSKI DAWID

BIELSKI KKK

2

MARYNIAK MAREK

JASTRZĘBIE

3

KALISZEWSKI ADRIAN

OSTROŁĘCKI KKK

3

SZYMAŃSKI BARTŁOMIEJ

RADZYMIN

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT-MŁODZIK -55

1

KAWKA ADAM

AUGUSTÓW

2

NAGUYEN QUANG DAWID

JASŁO

3

TAŃSKI PIOTR

OLSZTYN

3

ZUBRYCKI PATRYK

ŁOMŻA

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT-MŁODZIK -60

1

KUCZYŃSKI KAROL

OSTROWSKI KKK

2

MALISZEWSKI KACPER

BROK

3

SERWOTKA KONRAD

JASTRZEBIE

3

CZERWIŃSKI SZYMON

KSW W-WEK

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT-MŁODZIK -65

1

PÓŁCHŁOPEK MICHAŁ

KROSNO

2

WALKOWIAK DAWID

GRODZISK WLKP.

3

MÓL PIOTR

SOSNOWIEC

3

WARNIŁO BARTEK

DRAWSKO POM.

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT-MŁODZIK -70

1

KAWECKI MICHAŁ

DRAWSKO POM.

2

MORGA JAROSŁAW

WOŁÓW

3

TRUSZKOWSKI KONRAD

ŁOMŻA

3

WYSK PRZEMYSŁAW

ŁOMŻA

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT-MŁODZIK +70

1

PNIEWSKI MICHAŁ

KOSZALIN

2

DOMAŃSKI PIOTR

INOWROCŁAW

3

CIESLIK ADRIAN

GIŻYCKO

3

KUMOR OSKAR

KKK LIMANOWA

KATA MŁODZIK

1

NAGUYEN QUANG DAWID

JASŁO

2

MIERZEJEWSKI DAWID

OSTROŁĘCKI KKK

3

PÓŁCHŁOPEK MICHAŁ

KROSNO

4

ZAŁUCKI WIKTOR

LĄDEK ZDRÓJ

KATA JUNIOR

1

TERCJAK MACIEJ

ŁOMŻA

2

SKIERKA OLIVER

TARNÓW OPOLSKI-ZDZIESZOWICE

3

ŚWIĄTKOWSKI SZYMON

YMCA KRAKÓW

4

GOLOMB MATEUSZ

TARNÓW OPOLSKI-ZDZIESZOWIEC

WALKI REŻ. MŁODZICY I JUNIORZY

1

GOLOMB M., SKIERKA O.

2

SZCZĘSNY N., KIMSZAL D.

3

REMISZ P., LIPSKI M.

4

KAWKA A., KOSZYCKI M.

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT - JUNIORKI -55

1

KACPERCZYK JUSTYNA

KONSTANCIN JEZIORNA

2

STELMACH KAMILA

KSW W -WEK

3

WIECZOREK ALEKSANDRA

OLSZTYN

3

JAWOREK KAROLINA

KATOWICE - TKKF CZARNI

KUMITE KUMITE SEMI KONTAKT - JUNIORKI +55

1

ZWIERZ MARTA

OTWOCK

2

GODLEWSKA AGNIESZKA

KONSTANCIN JEZIORNA

3

KUNIGOWSKA AGATA

DZIERŻONIÓW

3

BARTMAN EWA

BRZOZÓW

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT-MŁODZICZKI -50

1

MAZUREK JUSTYNA

GRAJEWO

2

ADAMCZYK JULIA

UKS LIMANOWA

3

OSTRZYCKA PAULINA

ZŁOCIENIEC

3

RESIAK ALEKSANDRA

KSW W-WEK

KUMITE KUMITE LEKKI KONTAKT-MŁODZICZKI +50

1

KARPUK ALEKSANDRA

POSTOMINO

2

DEC IZABELA

LEŻAJSK

3

SIENIAWSKA NATALIA

ŁOMŻA

3

KUNIGOWSKA URSZULA

DZIERŻONIÓW

KATA MŁODZICZKI

1

JARECKA ANGELIKA

JASŁO

2

OLSZOWIEC AGNIESZKA

POSTOMINO

3

KARPUK ALEKSANDRA

POSTOMINO

4

DOMAŃSKA WERONIKA

DRAWSKO POM.

KATA JUNIORKI

1

SZCZEPAŃSKA KAROLINA

KROSNO

2

JAWOREK KAROLINA

KATOWICE - TKKF CZARNI

3

WIECZOREK ALEKSANDRA

OLSZTYN

4

KUNIGOWSKA AGATA

DZIERŻONIÓW

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

JASŁO

2

ŁOMŻA

3

KROSNO

4

YMCA KRAKÓW

4

OSTROŁĘCKI KKK

4

POSTOMINO

5

BIELSKI KKK

5

KONSTANCIN JEZIORNA

6

SZCZECINEK

6

KOSZALIN

6

DRAWSKO POMORSKIE

6

OTWOCK

7

DZIERŻONIÓW

7

AUGUSTÓW

7

GRAJEWO

7

KSW W -WEK

8

KATOWICE -`TKKF CZARNI

8

BROK

9

JASTRZĘBIEC

9

PRZEWORSK

9

OLSZTYN

9

WOŁÓW

9

INOWROCŁAW

9

GRODZISK WLKP.

9

UKS LIMANOWO

9

LEŻAJSK

9

TARNÓW OPOLSKI-ZDZIESZOWICE

10

SOSNOWIEC

11

SIECHNICE

11

BRZOZÓW

11

GIŻYCKO

11

KKK LIMANOWO

11

JASTRZEBIEC

11

ZŁOCIENIEC




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai