· Czwartek, 26 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Europy Open Karate Kyokushin Warna 2011


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE SENIOR MEN -70

1

KUMISKALIYEV BAURZHAN

KAZAKHSTAN

2

KOMANOV IVAN

BULGARIA

3

PETROV ALEKSANDER

BULGARIA

3

ZELEV LYUBOMIR

BULGARIA

KUMITE SENIOR MEN -80

1

RAFAELYAN ARAIK

ARMENIA

2

AKULOV YEVGENIY

KAZAKHSTAN

3

YORGOV NIKOLAY

BULGARIA

3

BOROWSKI PATRYK

POLAND

KUMITE SENIOR MEN -90

1

KOMANOV ALEKSANDER

BULGARIA

2

KHACHATRYAN ARSEN

ARMENIA

3

BRINK KOEN

HOLLAND

3

KENDJIBAEV AKMIRZA

KAZAKHSTAN

KUMITE SENIOR MEN +90

1

HOOGEVEEN FERRIE

HOLLAND

2

MARTINOV PETAR

BULGARIA

3

YANEV YORDAN

BULGARIA

3

GEORGIEV HRISTO

BULGARIA

KUMITE SENIOR MEN OPEN

1

KOMANOV ALEKSANDER

BULGARIA

2

MARTINOV PETAR

BULGARIA

3

ORZECHOWSKI JAKUB

POLAND

3

TOBIASSEN IVAN

NORWAY

KUMITE OLDBOY MEN OPEN

1

KRZYWICKI ALEKS

POLAND

2

KONIECZKO JANUSZ

GERMANY

3

BANASIK CEZARY

POLAND

KATA KATA SENIOR MEN

1

KAASTAD MAGNE

NORWAY

2

PRADES MARTINEZ CRISTIAN

SPAIN

3

TOEGE GEIR RUNE

NORWAY

4

ALABUGIN SERGEI

RUSSIA

KUMITE JUNIORS BOYS-1994 AND 1995 -60

1

NIKOLOV DELYAN

BULGARIA

2

TODOROV STEFAN

BULGARIA

3

JURCZYK BARTOSZ

POLAND

3

KOSTADINOV STOYAN

BULGARIA

KUMITE JUNIORS BOYS-1994 AND 1995 -70

1

ARUSHANYAN ARTUR

ARMENIA

2

SARAFOV ANTONIO

BULGARIA

3

STOEV GENADI

BULGARIA

3

CHRISTOPHER GUILBERT

FRANCE

KUMITE JUNIORS BOYS-1994 AND 1995 +70

1

NOWAK PATRYK

POLAND

2

ANDREEV GENCHO

BULGARIA

3

STOYNOV CHRISTIAN

BULGARIA

3

KOŁODZIEJ TOMASZ

POLAND

KUMITE CADETS BOYS-1996 AND 1997 -55

1

ANDREEV ANDREY

BULGARIA

2

DOYCHEV CHRISTIAN

BULGARIA

3

YORDANOV ALEXANDER

BULGARIA

3

STREBKOV ILIAN

BULGARIA

KUMITE CADETS BOYS-1996 AND 1997 -65

1

DJULDASSOV NURLAN

KAZAKHSTAN

2

SARGSYAN HOVNANNES

ARMENIA

3

RIETDIJK GINO

HOLLAND

3

SHEN BERKDJAN

BULGARIA

KUMITE CADETS BOYS-1996 AND 1997 +65

1

PNIEWSKI MICHAŁ

POLAND

2

TODOROV TODOR

BULGARIA

3

SROKA NORBERT

POLAND

3

ARABKERCYAN KARAPET

BULGARIA

KUMITE SENIOR WOMEN -55

1

ARNOEY JUNE

NORWAY

2

SABRI NAZIFE

BULGARIA

3

LY ERICA

HOLLAND

KUMITE SENIOR WOMEN -65

1

BOYCHEVA STANISIAVA

BULGARIA

2

GOSPODINOVA VLADIMIRA

BULGARIA

3

WAJGELT IGA

POLAND

3

WRONA PATRYCJA

POLAND

KUMITE SENIOR WOMEN +65

1

MARINOVA ALEXANDRA

BULGARIA

2

HUISKENS JOYCE

HOLLAND

3

KRAWIEC MAJA

POLAND

3

SZAJTA ALICJA

POLAND

KUMITE SENIOR WOMEN OPEN

1

MARINOVA ALEXANDRA

BULGARIA

2

BOYCHEVA STANISIAVA

BULGARIA

3

SZAJTA ALICJA

POLAND

3

KRAWIEC MAJA

POLAND

KATA KATA SENIOR WOMEN

1

ARNOEY JUNE

NORWAY

2

PRADES MARTINEZ BEATRIZ

SPAIN

3

ILCZUK MAGDA

POLAND

4

STEFANO KIRIAKI

GREECE

KUMITE JUNIORS GIRLS-1994 AND 1995 -50

1

SHEN AYSHEGYUL

BULGARIA

2

YOANNA IVANOVA

BULGARIA

3

GORALSKA WERONIKA

POLAND

KUMITE JUNIORS GIRLS-1994 AND 1995 +60

1

LAGESTRAND LIVA

NORWAY

2

ŚWIĄTKOWSKA ANNA

POLAND

3

KRÓLEWICZ IGA

POLAND

3

MOTYKA EWELINA

POLAND

KUMITE CADETS GIRLS-1996 AND 1997 -50

1

KANYGINA ANNA

RUSSIA

2

BOGATINOVA IVA

BULGARIA

3

MARINOVA MARINA

BULGARIA

3

LEFTEROVA NINA

BULGARIA

KUMITE CADETS GIRLS-1996 AND 1997 +50

1

JULIE BRUYANT

FRANCE

2

CHEYENNE BLATRY

FRANCE

3

REGENT KATARZYNA

POLAND

3

JARECKA ANGELIKA

POLAND

TEAM CLASSIFICATION

1

BULGARIA 69

2

POLAND 43

3

NORWAY 25

4

ARMENIA 16

5

KAZAKHSTAN 14

6

FRANCE 12

7

HOLLAND 11

7

SPAIN 11

8

RUSSIA 5

9

GERMANY 3


MAN BEST SPIRIT AWARD: Komanov Aleksander
MAN BEST TAMESHIWARI SPIRIT AWARD: Komanov Aleksander
NUMBER OF COUNTRIES: 16
NUMBER OF COMPETITORS: 280
MAIN JUDGE: Antonio Pinero



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai