· Środa, 25 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Międzynarodowy Turniej Karate Kyoukushin o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW - 60 kg

1

Tokarski Albert

Sieradz

2

Ir Mateusz

Kraków

3

Jarzębowski Michał

Włocławek

3

Augustynowicz Cezary

Kraków

KUMITE JUNIORÓW - 70 kg

1

Świątkowski Szymon

Kraków

2

Pietrus Michał

Sieradz

3

Jakubowski Michał

Siechnice

3

Nowak Mirosław

Nowy Sącz

KUMITE JUNIORÓW + 70 kg

1

Zator Dawid

Jastrzębie

2

Maryniak Marek

Jastrzębie

3

Zimny Patryk

Jastrzębie

3

Stachyra Michał

Siechnice

KUMITE MŁODZIEŻOWCY - 70 kg

1

Marcinak Tomasz

Racibórz

2

Kalinowski Rafał

Racibórz

3

Sadowski Kamil

Lipno

3

Cębrzyna Michał

Żory

KUMITE MŁODZIEŻOWCY - 80 kg

1

Cębrzyna Bartosz

Żory

2

Mazurkiewicz Oskar

Włocławek

3

Behr Rafał

Racibórz

3

Rusin Syzmon

Mińsk Mazowiecki

KUMITE MŁODZIEŻOWCY +80 kg

1

Nowacki Michał

Dąbrowa Górnicza

2

Kita Jakub

Nowy Sącz

3

Gutowski Tomasz

Wołów

KUMITE MŁODZIKÓW - 50 KG

1

Skrzypek Jakub

Inowrocław

2

Cenarski Piotr

Ząbkowice Śląskie

3

Serwotka Konrad

Jastrzębie

3

Koszyk Daniel

Nowy Sącz

KUMITE MŁODZIKÓW - 60 KG

1

Ochocki Michał

Sieradz

2

Dzierzkowski Łukasz

Tarnobrzeg

3

Roman Paweł

Czechy

3

Poper Damian

Sieradz

KUMITE MŁODZIKÓW - 65 KG

1

Walkowiak Dawid

Grodzisk Wlkp.

2

Pozorski Dawid

Inowrocław

3

Załucki Wiktor

Lądek Zdrój

3

Kolanowski Patryk

Jastrzębie

KUMITE MŁODZIKÓW +65 KG

1

Morga Jarosław

Wołów

2

Ramza Maciej

Lądek Zdrój

3

Sroka Norbert

Dąbrowa Górnicza

3

Sromek Armand

Ząbkowice Śląskie

KATA CHŁOPCÓW 6-7 LAT

1

Kubiak Adam

Inowrocław

2

Pstrong Szymon

Inowrocław

3

Kinowski Stanisław

Inowrocław

KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT

1

Majewski Szymon

Lipno

2

Szafrański Jakub

Inowrocław

3

Kozieł Oskar

Jastrzębie

KATA CHŁOPCÓW 10-11 LAT

1

Rzymski Oskar

Lipno

2

Jaciubek Mateusz

Dąbrowa Górnicza

3

Kruczkowski Adam

Włocławek

KATA CHŁOPCÓW 12-13 LAT

1

Kaczmarek Jakub

Sieradz

2

Beżyk Bartosz

Lądek Zdrój

3

Wenderlich Dawid

Lipno

KATA CHŁOPCÓW 14-15 LAT

1

Pomogier Dominik

Siechnice

2

Sroka Norbert

Dąbrowa Górnicza

3

Stachyra Filip

Siechnice

KATA CHŁOPCÓW 16-17 LAT

1

Jakubowski Michał

Siechnice

2

Szymon Świątkowski

YMCA Kraków

3

Mateusz Ir

YMCA Kraków

KUMITE JUNIOREK OPEN

1

Leśniewska Aleksandra

Nowa Sól

2

Królewicz Iga

Sieradz

3

Motyka Ewelina

Tarnobrzeg

3

Piętka Klaudia

Nowy Sącz

KUMITE MŁODZICZEK + 50 KG

1

Fruba Marta

Mińsk Mazowiecki

2

Gamrat Anastazja

Jastrzębie

3

Jaskuła Dominika

Sieradz

KUMITE MŁODZIEŻOWCY KOBIETY OPEN

1

Mizerska Magda

Sieradz

2

Wajgelt Iga

Sieradz

3

Bereza Dorota

Wołów

3

Psota Danuta

Wodzisław Śląski

KATA DZIEWCZĄT 6-7 LAT

1

Żurak Oliwia

Lądek Zdrój

KATA DZIEWCZĄT 8-9 LAT

1

Starczewska Magda

Lipno

2

Wróbel Zuzanna

Dąbrowa Górnicza

3

Wellmann Aleksandra

Lądek Zdrój

KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT

1

Wajgelt Ida

Sieradz

2

Górczyńska Oliwia

Lipno

3

Hołyst Marta

Lądek Zdrój

KATA DZIEWCZĄT 12-13 LAT

1

Wiatrowska Anna

Siechnice

2

Sopolińska Katarzyna

Inowrocław

3

Koza Małgorzata

Ząbkowice Śląskie

KATA DZIEWCZĄT 16-17 LAT

1

Świątkowska Anna

YMCA Kraków

2

Leśniewska Aleksandra

Nowa Sól

3

Chardian Anna

Racibórz

 

Ilość zawodnikó: 163
Ilość ośrodków: 22
Organizator: Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai
Sędzia główny: Shihan Andrzej Drewniak



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai