· Czwartek, 26 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH KARATE KYOKUSHIN ŁOMŻA 2011


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE SEMI KONTAKT CHŁOPCÓW -60

1

STURGULEWSKI MARCIN

AUGUSTOWSKI KKK

2

SZABAJEW SZAMIL

ŁOMŻYŃSKI KK

3

ANDERS ADRIAN

"IPPON" KONSTANCIN

3

SZELLER FILIP

KROŚNIEŃSKI KKK

5-8

REMISZ PIOTR

RADZYMIN

5-8

ARCHACKI KRYSTIAN

BARTOSZYCKI KKK

5-8

CISZEWSKI PATRYK

ŁOMŻYŃSKI KK

5-8

ZIELIŃSKI MATEUSZ

LEŻAJSKI KKK

KUMITE SEMI KONTAKT CHŁOPCÓW -65

1

PRZEDPEŁSKI JAN

BIELAŃSKI KKK

2

TERCJAK MACIEJ

ŁOMŻYŃSKI KK

3

MAGURA KAROL

PRZEWORSKI KKK

3

PAWŁOWICZ JAKUB

KKK ZŁOCIENIEC

5-8

DYONIZIAK HUBERT

BROKOWSKI KKK

5-8

SOBCZAK PATRYK

RADZYMIN

5-8

CZERNIEC DANIEL

LUBELSKI KKK

5-8

SZCZESNY NORBERT

SUWALSKI KKK

KUMITE SEMI KONTAKT CHŁOPCÓW -70

1

ZYSK MICHAŁ

OSTROŁĘCKI KKK

2

BOSAK DAWID

GUBIŃSKI KKK

3

BRZOSTOWSKI MIKOŁAJ

SOSNOWIECKI KK

3

LASKOWSKI MACIEJ

OSTROWSKI KKK

5-8

DOMASIK BARTOSZ

BROKOWSKI KKK

5-8

ŚWIĄTKOWSKI SZYMON

YMCA KRAKÓW

5-8

BOJSZA MICHAŁ

MAZOWIECKI KKK

5-8

MADEJ PRZEMYSŁAW

CHRZANÓW

KUMITE SEMI KONTAKT CHŁOPCÓW -75

1

NOWAK PATRYK

GRAJEWSKI KKK

2

KOŁODZIEJ TOMASZ

TARNOBRZESKI KKK

3

BUCZEK PRZEMYSŁAW

MAZOWIECKI KKK

3

KĘDZIERSKI JACEK

MAZOWIECKI KKK

5-8

GIERGOWSKI MACIEJ

KROŚNIEŃSKI KKK

5-8

ORSA DAWID

KOSZALIŃSKI KKK

5-8

LIPSKI MARIUSZ

RADZYMIN

5-8

KRASUSKI PAWEŁ

BIELAŃSKI KKK

KUMITE SEMI KONTAKT CHŁOPCÓW +75

1

SZYMAŃSKI BARTŁOMIEJ

RADZYMIN

2

KALISZEWSKI ADRIAN

OSTROŁĘCKI KKK

3

PAŁKA MIKOŁAJ

MAZOWIECKI KKK

3

ĆWIKŁOWSKI MARCIN

ŁOMŻYŃSKI KK

5-8

WILCZEK ARTUR

ŁOMŻYŃSKI KK

5-8

TYRAK MARCIN

NOWOSOLSKI KKK

5-8

ARAMOWICZ PATRYK

DOBROMIEJSKI KKK

5-8

GALIŃSKI BARTOSZ

ZIELONOGÓRSKI KSK

KATA KATA CHŁOPCÓW

1

TERCJAK MACIEJ

ŁOMŻYŃSKI KK

2

STURGULEWSKI MARCIN

AUGUSTOWSKI KKK

3

SZELLER FILIP

KROŚNIEŃSKI KKK

4

ŚWIĄTKOWSKI SZYMON

YMCA KRAKÓW

5

SZCZESNY NORBERT

SUWALSKI KKK

6

OLECHNA DAWID

OLECKA SSWKK

7

WERDA MICHAŁ

DŻIERŻONIOWSKI KSKK

8

CZERNIEC DANIEL

LUBELSKI KKK

KUMITE SEMI KONTAKT DZIEWCZĄT -55

1

MALIKOWSKA PAULA

"IPPON" KONSTANCIN

2

WĄSIK MAGDALENA

UKS KK BRZOSTEK

3

KACPERCZYK JUSTYNA

"IPPON" KONSTANCIN

3

KUPROWSKA NATALIA

"IPPON" KONSTANCIN

5-8

KRÓLEWICZ IGA

SIERADZKI KKK

5-8

KOCJAN WERONIKA

RUDZKI KKK

5-8

WOJCIECHOWSKA KATARZYNA

LUBELSKI KKK

5-8

HORODECKA PATRYCJA

PRZEWORSKI KKK

KUMITE SEMI KONTAKT DZIEWCZĄT +55

1

ZWIERZ MARTA

UKS BUSHI

2

SZCZEPAŃSKA KAROLINA

KROŚNIEŃSKI KKK

3

CHABEREK IZABELA

ŁOMŻYŃSKI KK

3

BOJSZA MAŁGORZATA

MAZOWIECKI KKK

5-8

LEŚNIEWSKA ALEKSANDRA

NOWOSOLSKI KKK

5-8

PIELASZKIEWICZ ANNA

LUBELSKI KKK

5-8

MAZUR MARTYNA

BIELAŃSKI KKK

5-8

PALUCH MAGDALENA

OLESKI KK "RONIN"

KATA KATA DZIEWCZĄT

1

SZCZEPAŃSKA KAROLINA

KROŚNIEŃSKI KKK

2

KOLASIŃSKA ANNA

OPOLSKI KKK

3

KUNIGOWSKA AGATA

DŻIERŻONIOWSKI KSKK

4

ZAJKOWSKA KAROLINA

ŁOMŻYŃSKI KK

5

WOJCIECHOWSKA KATARZYNA

LUBELSKI KKK

6

BORYCA ALEKSANDRA

LUBELSKI KKK

7

JAWOREK KAROLINA

"CZARNI" KATOWICE

8

PANKOWSKA EDYTA

ŁOMŻYŃSKI KK

WALKI REŻYSEROWANE

1

REMISZ P., LIPSKI M. - RADZYMIN

2

SZCZESNY N., KIMSZAL D. - SUWAŁKI

3

LUBERA D., MOTYKA E. - TARNOBRZESKI KKK
KLASYFIKACJA DRÓŻYNOWA

1

ŁOMŻYŃSKI KK 39

2

KROŚNIEŃSKI KKK 26

3

RADZYMIN 23

4

"IPPON" KONSTANCIN 21

5

MAZOWIECKI KKK 17

6

AUGUSTOWSKI KKK 16

6

OSTROŁĘCKI KKK 16

7

LUBELSKI KKK 11

7

BIELAŃSKI KKK 11

7

TARNOBRZESKI KKK 11

8

SUWALSKI KKK 10

9

GRAJEWSKI KKK 9

9

UKS BUSHI 9

10

GUBIŃSKI KKK 7

10

OPOLSKI KKK 7

10

UKS KK BRZOSTEK 7

11

YMCA KRAKÓW 6

12

PRZEWORSKI KKK 5

12

DZIERŻONIOWSKI KSKK 5

13

NOWOSOLSKI KKK 4

13

KKK ZŁOCIENIEC 4

13

BROKOWSKI KKK 4

13

SOSNOWIECKI KK 4

13

OSTROWSKI KKK 4

14

BARTOSZYCKI KKK 2

14

SIERADZKI KKK 2

14

RUDZKI KKK 2

14

KOSZALIŃSKI KKK 2

14

OLECKA SSWKK 2

15

LEŻAJSKI KKK 1

15

DOBROMIEJSKI KKK 1

15

ZIELONOGÓRSKI KSK 1

15

CHRZANÓW 1

15

OLESKI KK "RONIN" 1

15

"CZARNI" KATOWICE 1


NAJLEPSZY ZAWODNIK: MARCIN STURGULEWSKI

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: KAROLINA SZCZEPAŃSKA

ILOŚĆ OŚRODKÓW: 45

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 141

SĘDZIA GŁÓWNY: SHIHAN ANDRZEJ DREWNIAK 7 DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai