· Wtorek, 23 Październik 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Koszalin 2011


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE Senirów do 65 kg

1

Konra Marcin

Malborski Klub Karate Kyokushin

2

Koj Grzegorz

Zielonogórski Klub Karate Kyokushin

3

Szymański Krzysztof

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

4

Zadrożny Michał

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

KUMITE Senirów do 70 kg

1

Żytkiewicz Wojciech

Gorzowski Klub Karate Kyokushin

2

Klufczyński Krzysztof

Malborski Klub Karate Kyokushin

3

Krawczyk Aron

Nowosolski Klub Karate Kyokushin

3

Kobylarz Jarosław

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

KUMITE Seniorów do 75 kg

1

Madej Tomasz

Zielonogórski Klub Karate Kyokushin

2

Madej Marek

Zielonogórski Klub Karate Kyokushin

3

Blicharski Michał

Nowosolski Klub Karate Kyokushin

3

Marcinkowski Michał

Wejherowski Klub Karate Kyokushin

5

Seemann Krzysztof

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

6

Królicki Marek

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

7

Radomski Mateusz

Wejherowski Klub Karate Kyokushin

8

Falko Paweł

Kołobrzeski Klub Karate Kykushin

KUMITE Senirów do 80 kg

1

Ślędak Damian

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

2

Grochowski Marcin

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

3

Tomaszewski Piotr

Wejherowski Klub Karate Kyokushin

3

Koj Jakub

Zielonogórski Klub Karate Kyokushin

5

Borkowski Patryk

Wejherowski Klub Karate Kyokushin

6

Mazurkiewicz Juliusz

Włocławski Klub Karate Kyokushin

7

Ławigus Krzysztof

Poznański Klub Karate Kyokushin

8

Fieducik Mateusz

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

KUMITE Seniorów + 80 kg

1

Posiewka Daniel

Płocki Klub Karate Kyokushin

2

Stawicki Wojciech

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

3

Macyszyn Dawid

Drawsko Pomorski Klub Karate Kyokushin

3

Marciszewski Szymon

Włocławski Klub Karate Kyokushin

5

Kwiecień Tomasz

Poznański Klub Karate Kyokushin

6

Sobiecki Przemysław

Lipnowski Klub Karate Kyokushin

7

Goliński Damian

Zielonogórski Klub Karate Kyokushin

8

Barabasz Krzysztof

Poznański Klub Karate Kyokushin

KUMITE Seniorów lekki kontakt open

1

Żytkiewicz Wojciech

Gorzowski Klub Karate Kyokushin

2

Pokora Szymon

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

3

Stawicki Wojciech

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

3

Wdowiak Sylwester

Nowosolski Klub Karate Kyokushin

5-8

Kuźma Barnaba

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

5-8

Kobylarz Jarosław

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Fieduciuk Mateusz

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Bosak Dawid

Gubiński Klub Karate Kyokushin

KUMITE Seniorów + 35 lat - open

1

Solniczek Robert

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

2

Skiba Damian

Malborski Klub Karate Kyokushin

3

Leśniewski Waldemar

Nowosolski Klub Karate Kyokushin

3

Łuczak Jacek

Poznański Klub Karate Kyokushin

5-8

Olejnik Krzysztof

Nowosolski Klub Karate Kyokushin

5-8

Kopielski Krzysztof

Poznański Klub Karate Kyokushin

5-8

Zakrzewski Waldemar

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

KUMITE Juniorów do 65 kg

1

Potrzeba Sebastian

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

2

Marusiak Adam

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

3

Pawłowicz Jakub

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

3

Kniazak Kevin

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Fasiczka Dawid

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

KUMITE Juniorów do 70 kg

1

Orsa Dawid

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

2

Pawlak Sebastian

Drawsko Pomorski Klub Karate Kyokushin

3

Rozenberg Jakub

Malborski Klub Karate Kyokushin

3

Marusiak Marcin

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Jodłowicz Daniel

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Bosak Dawid

Gubiński Klub Karate Kyokushin

KUMITE Juniorów do 75 kg

1

Kawa Bartosz

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

2

Marusiak Paweł

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

3

Kalisz Michał

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

3

Tyrak Marcin

Nowa Sól Klub Karate Kyokushin

KUMITE Juniorów + 75 kg

1

Brodziński Krzysztof

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

2

Galiński Bartosz

Zielonogórski Klub Karate Kyokushin

3

Kuczyński Bartłomiej

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

KUMITE MŁODZIK -55 kg

1

Pasternak Maciej

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

2

Warniło Bartosz

Drawsko Pomorski Klub Karate Kyokushin

3

Jezierski Mateusz

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

3

Kordalski Michał

Drawsko Pomorski Klub Karate Kyokushin

5-8

Krysik Eryk

Drawsko Pomorski Klub Karate Kyokushin

5-8

Gudłowicz Oskar

Ziielonogórski Klub Karate Kyokushin

KUMITE MŁODZIK -60 kg

1

Walkowiak Dawid

Grodzisk Wielkopolski Klub Karate Kyokushin

2

Hoekstra Nick

Kołobrzeski Klub Karate Kyokushin

3

Gawrysiak Patryk

Zielonogórski Klub Karate Kyokushin

KUMITE MŁODZIK -65 kg

1

Wojsa Jan

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

2

Chojnacki Dawid

Gubiński Klub Karate Kyokushin

3

Biegański Jacek

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

3

Kawecki Michał

Drawsko Pomorski Klub Karate Kyokushin

5-8

Echort Krystian

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Kwiatkowski Rafał

Mieleński Klub Karate Kyokushin

5-8

Kriukow Sergiei

Poznański Klub Karate Kyokushin

KUMITE MŁODZIK -70 kg

1

Pniewski Michał

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

2

Czopek Mateusz

Kołobzeski Klub Karate Kuokushin

3

Adamów Filip

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

3

Kondratenko Cezary

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

KUMITE MŁODZIK +70 kg

1

Rusiecki Kamil

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

2

Bartosiak Maciej

Kołobrzeski Klub Karate Kyokushin

3

Lisek Grzegorz

Postomino Klub Karate Kyokushin

KUMITE Seniorek do 55 kg.

1

Cicha Monika

Postomino Klub Karate Kyokushin

2

Przybylak Aleksandra

Poznański Klub Karate Kyokushin

3

Cicha Agnieszka

Postomino Klub Karate Kyokushin

KUMITE Seniorek + 55 kg

1

Mazurkiewicz Milena

Włocławski Klub Karate Kyokushin

2

Żuberek Ewelina

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

3

Lewandowska Dagmara

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

3

Bryzek Dorota

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

KUMITE Seniorek lekki kontakt open

1

Lelek Beata

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

2

Cicha Monika

Postomino Klub Karate Kyokushin

3

Wypych Kamila

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

3

Żuberek Ewelina

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Pawlak Edyta

Drawsko Pomorski Klub Karate Kyokushin

5-8

Dolna Agnieszka

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

KUMITE Juniorek do 55 kg

1

Orłowska Ewelina

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

2

Gudwiłowicz Martyna

Zielonogórski Klub Karate Kyokushin

3

Góralska Klaudia

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

3

Barańska Kinga

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Kotowska Agnieszka

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

5-8

Góralska Weronika

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

KUMITE Juniorek + 55 kg

1

Matysiak Aleksandra

Grodzisk Wielkopolski Klub Karate Kyokushin

2

Leśniewska Aleksandra

Nowasolski Klub Karate Kyokushin

3

Zadrożna Anna

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

3

Pawiłan Michalina

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Kalinowska Joanna

Zielonogórski Klub Karate Kyokushin

5-8

Trusiło Milena

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

5-8

Rumak Angelika

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Kawa/Mehmed Daria

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

KUMITE Młodziczek do 50 kg

1

Szczecińska Angelika

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

2

Ostrzycka Paulina

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

3

Królicka Gabriela

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

3

Rychlewicz Zuzanna

Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki

KUMITE MŁODZICZKA + 50 kg

1

Napierała Martyna

Grodzisk Wielkopolski Klub Karate Kyokushin

2

Michalak Kinga

Świnoujska Akademia Karate Kyokushin

3

Olszowiec Agnieszka

Postomino Klub Karate Kyokushin

3

Rybczyńska Paulina

Lipno Klub Karate Kyokushin

5-8

Czajkowska Paulina

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

5-8

Pawłowicz Jagoda

Złocieniecki Klub Karate Kyokushin

5-8

Rybczyńska Karolina

Lipno Klub Karate Kyokushin

5-8

Regent Katarzyna

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

 



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai