· Sobota, 23 Czerwiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Południowego Kraków 2011


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Michał Hornik

Busko-Zdrój

2

Jakub Rak

Kościelisko

3

Przemysław Knapek

Chrzanów

3

Marcin Dubiel

Kraków

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

Piotr Marmuszewski

Stary Sącz

2

Rafał Marmuszewski

Stary Sącz

3

Paweł Karcz

Kościelisko

3

Oskar Kapitowski

Przeworsk

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. +75 KG

1

Krystian Kraz

Jasło

2

Wojciech Domalik

Nowy Targ

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

Jakub Orzechowski

Stalowa Wola

2

Łukasz Mastalski

Wieliczka

3

Rafał Neuberg

Przeworsk

3

Kordian Paluch

Olesno

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Piotr Sochor

Kraków

2

Marcin Grzeszczuk

Nowy Sącz

3

Łukasz Podstawski

Stalowa Wola

3

Bartosz Dutka

Nowy Sącz

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Sławomir Król

Kraków

2

Jan Walkosz

Nowy Targ

3

Jan Stoch

Kościelisko

3

Paweł Janik

Kościelisko

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT

1

Jan Ząbczyk

Kraków

2

Piotr Płaneta

Kraków

3

Jakub Kita

Nowy Sącz

3

Artur Więsek

Kraków

KATA MĘŻCZYZN

1

Jan Ząbczyk

Kraków

2

Sławomir Król

Kraków

3

Grzegorz Majewski

Bukowno

4

Paweł Majewski

Bukowno

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -60 KG

1

Bartłomiej Chmura

Stalowa Wola

2

Cezary Augustynowicz

Kraków

3

Mateusz Ir

Kraków

3

Paweł Pisarski

Kraków

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -65 KG

1

Karol Magura

Przeworsk

2

Michał Mądry

Nowy Targ

3

Tomasz Topór-Futer

Kościelisko

3

Andrzej Staniec

Dębica

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -70 KG

1

Szymon Świątkowski

Kraków

2

Przemysław Madej

Chrzanów

3

Bartłomiej Kula

Chrzanów

3

Artur Hadasz

Kraków

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -75 KG

1

Tomasz Kołodziej

Tarnobrzeg

2

Aleksander Pawlik

Kraków

3

Rafał Kozieł

Chrzanów

3

Krzysztof Ciechański

Nowy Sącz

KATA JUNIORÓW

1

Szymon Świątkowski

Kraków

2

Krzysztof Skocz

Kraków

3

Mateusz Ir

Kraków

4

Kamil Leśniak

Kraków

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -55 KG

1

Grzegorz Bartman

Brzozów

2

Dawid Nguen Quang

Jasło

3

Łukasz Szarek

Krosno

3

Marcin Pham

Kraków

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -60 KG

1

Bartosz Banasik

Olesno

2

Mateusz Tokarz

Kraków

3

Jan Przybyszewski

Kraków

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -65 KG

1

Michał Półchłopek

Krosno

2

Maciej Szpejankowski

Przeworsk

3

Michał Czaja

Limanowa

3

Mateusz Wąs

Kraków

KUMITE MŁODZIKÓW - KAT. -70 KG

1

Damian Kłosowicz

Krosno

2

Konrad Tomasiak

Kraków

3

Marian Krasowski

Nowy Targ

KATA MŁODZIKÓW

1

Michał Półchłopek

Krosno

2

Dawid Nguen Quang

Jasło

3

Kacper Kowalski

Nowy Targ

4

Marcin Pham

Kraków

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Joanna Hebda

Nowy Targ

2

Aleksandra Burdach

Stalowa Wola

3

Urszula Górska

Kraków

3

Iwona Turosz

Leżajsk

KUMITE KOBIET - KAT. +55 KG

1

Justyna Szpik

Przemyśl

2

Wioletta Wilczak

Chrzanów

3

Natalia Kurowska

Kraków

3

Alicja Szajta

Kraków

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT

1

Magdalena Ząbek

Nowy Sącz

2

Alicja Szajta

Kraków

3

Urszula Górska

Kraków

KATA KOBIET

1

Anna Lisowska

Kraków

2

Wioletta Wilczak

Chrzanów

3

Natalia Kurowska

Kraków

4

Alicja Szajta

Kraków

KUMITE JUNIOREK - KAT. -55 KG

1

Magdalena Wąsik

Dębica

2

Paula Sawicka

Olesno

3

Patrycja Lechwar

Jasło

3

Dagmara Lubera

Tarnobrzeg

KUMITE JUNIOREK - KAT. +55 KG

1

Karolina Szczepańska

Krosno

2

Monika Kopeć

Kraków

3

Klaudia Hul

Kolbuszowa

3

Magdalena Paluch

Olesno

KATA JUNIOREK

1

Karolina Szczepańska

Krosno

2

Dagmara Lubera

Tarnobrzeg

3

Klaudia Hul

Kolbuszowa

4

Anna Świątkowska

Kraków

KUMITE MŁODZICZEK - KAT. -55 KG

1

Angelika Jarecka

Jasło

2

Izabela Buniowska

Przeworsk

3

Julia Adamczyk

Limanowa

3

Kasia Góra

Kraków

KATA MŁODZICZEK

1

Angelika Jarecka

Jasło

2

Agata Ordon

Stalowa Wola

3

Kasia Góra

Kraków

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

Kraków 82

2

Krosno 26

3

Jasło 22

4

Stalowa Wola 17




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai