· Sobota, 20 Październik 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU DOLNEGO ŚLĄSKA SIERADZ 2011


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MŁODZIK -65

1

MORGA JAROSŁAW

WOŁOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

2

ZAREMBA PAWEŁ

OPOLSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

3

KOLANOWSKI PATRYK

JASTRZĘBSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

3

MOREK PIOTR

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

5-8

BANAŚ ŁUKASZ

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KUMITE MŁODZIK -55

1

WÓJCIK SZYMON

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

2

KĄDZIOŁA MICHAŁ

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

3

SERWOTKA KONRAD

JASTRZĘBSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

3

CENARSKI PIOTR

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

5-8

WRÓBLEWSKI MARCIN

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

5-8

POPER DAMIAN

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KUMITE JUNIOR -70

1

CISZAK ARTUR

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

2

MAKLES WIKTOR

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

3

BOSAK DAWID

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

3

PIETRUS MICHAŁ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

5-8

MALCHAR PRZEMYSŁAW

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KUMITE SENIOR -80

1

LAMOT IGOR

WROCŁAWSKI KKK (LAMOT)

2

MICHALEWSKI DAMIAN

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

3

BRYSCH ALAN

OLESKI KLUB KARATE "RONIN"

3

KRZAK MARCEL

WROCŁAWSKI KKK (LAMOT)

5-8

KWIATKOWSKI MICHAŁ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

5-8

PIEC RAFAŁ

SIECHNICKI KLUB KARATE

5-8

MARTYNÓW MICHAŁ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

5-8

SOWIAK TOMASZ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KUMITE SENIOR -70

1

PFEIFFER MATEUSZ

LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

2

DĄBROWSKI MATEUSZ

LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

3

SZUDY JAKUB

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

NIKIEL MICHAŁ

SIECHNICKI KLUB KARATE

5-8

IGNASIAK MATEUSZ

JAROCIŃSKI KLUB KARATE

KUMITE SENIOR OPEN

1

SYPIEŃ PATRYK

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

2

GALIŃSKI DAMIAN

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

3

PIKUL JAN

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

3

KOTARSKI KRZYSZTOF

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

WALKI REŻ. SENIOR

1

BOSAK D., BOSAK Ł.


KUMITE MŁODZIK -60

1

BANASIK BARTOSZ

OLESKI KLUB KARATE "RONIN"

2

KRZYŻOWSKI TOMASZ

OPOLSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

3

OCHOCKI MICHAŁ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

DACKO ŁUKASZ

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

5-8

ZAJĄC MATEUSZ

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

KUMITE MŁODZIK +70

1

AGIEŃCZUK KRZYSZTOF

WOŁOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

2

RESZKA SEBASTIAN

SIECHNICKI KLUB KARATE

3

SROMEK ARMAND

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

FICHOWSKI BARTOSZ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

5-8

STACHURSKI TOMASZ

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

5-8

DOŁĘGOWSKI PAWEŁ

OPOLSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KUMITE JUNIOR +75

1

JAKUBOWSKI MICHAŁ

SIECHNICKI KLUB KARATE

2

STACHYRA MICHAŁ

SIECHNICKI KLUB KARATE

3

KUBISIAK PAWEŁ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

ROMEK MATEUSZ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KUMITE SENIOR -75

1

KRUPA MARCIN

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

2

FRONT KAMIL

SIECHNICKI KLUB KARATE

3

PALUCH KORDIAN

OLESKI KLUB KARATE "RONIN"

3

GROMEK MICHAŁ

WROCŁAWSKI KKK (LAMOT)

5-8

NOWAKOWSKI BARTOSZ

LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

5-8

KŁACZEK PIOTR

LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

5-8

PETECKI DAWID

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

5-8

KRUPA PIOTR

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

KUMITE SENIOR -65

1

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

2

ROGOWSKI MIKOŁAJ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

KOŁODZIEJCZYK SZYMON

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

PRUS PRZEMYSŁAW

WOŁOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KUMITE SENIOR LEKKI KONTAKT OPEN

1

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

2

KUBINA MATEUSZ

ŚWIDNICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

BOSAK ŁUKASZ

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

3

FRONT KAMIL

SIECHNICKI KLUB KARATE

5-8

FICHOWSKI FILP

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KATA SENIOR

1

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

2

PFEIFFER MATEUSZ

LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

3

CZERNIEJEWSKI SYLWESTER

SIECHNICKI KLUB KARATE

4

BEDNARCZYK JAKUB

SIECHNICKI KLUB KARATE

KATA MŁODZIK

1

KĄDZIOŁA MICHAŁ

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

2

WRÓBLEWSKI MARCIN

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

3

OCHOCKI MICHAŁ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

4

AGIEŃCZUK KRZYSZTOF

WOŁOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KUMITE MŁODZICZKA +50

1

KUNIGOWSKA URSZULA

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

2

PIETRZYKOWSKA AGATA

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

3

ROJSZCZAK EDYTA

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

3

SZKODOWSKA KRYSTYNA

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

5-8

PIECHACZEK DARIA

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

5-8

MACIERZYŃSKA MICHALINA

OPOLSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

KUMITE SENIORKI -60

1

KORINKOVA JANA

PRAHA-BOCHNICE

2

WRONA PATRYCJA

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

SIELICKA AGNIESZKA

WOŁOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

LUBERA KATARZYNA

ŚWIDNICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

5-8

PAWLAK ALEKSANDRA

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

KUMITE SENIORKA LEKKI KONTAKT OPEN

1

WRONA PATRYCJA

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

2

WAJGELT IGA

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

ROMANOWSKA MARTYNA

ŚWIDNICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

3

BEREZA DOROTA

WOŁOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

5-8

MIZERSKA MAGDALENA

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

5-8

KUKULSKA IGA

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

KATA JUNIOR

1

KUNIGOWSKA AGATA

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

2

JAKUBOWSKI MICHAŁ

SIECHNICKI KLUB KARATE

3

MAKLES WIKTOR

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

4

PIETRUS MICHAŁ

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

5

BOSAK DAWID

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

KATA SENIORKA

1

KIJAS MAJA

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

2

KUKULSKA IGA

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

3

URBANOWSKA EWELINA

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

4

WAJGELT IGA

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KUMITE JUNIORKA +55

1

KUNIGOWSKA AGATA

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

2

WDOWCZYK WERONIKA

JAROCIŃSKI KLUB KARATE

3

PALUCH MAGDALENA

OLESKI KLUB KARATE "RONIN"

3

NIR MARTA

OLESKI KLUB KARATE "RONIN"

KUMITE SENIORKI OPEN

1

MIERZEJEWSKA IGA

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

2

BRZEZICKA ANNA

WROCŁAWSKI KKK (LAMOT)

3

SZYMONEK KATARZYNA

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

3

URBANOWSKA EWELINA

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

5-8

KRAWIEC MAJA

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KATA MŁODZICZKA

1

WIATROWSKA ANNA

SIECHNICKI KLUB KARATE

2

KUNIGOWSKA URSZULA

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK

3

PIETRZYKOWSKA AGATA

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

4

PIECHACZEK DARIA

RUDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE

KUMITE MŁODZICZKA -50

1

KRZANOWSKA BEATA

ŚWIDNICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

2

SAWICKA PAULA

OLESKI KLUB KARATE RONIN

3

DWORNIK AGNIESZKA

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S. 24

2

LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 20

3

DZIERŻONIOWSKI KLUB SPORTOWY KK 18

4

SIECHNICKI KLUB KARATE 14

5

SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI 10

5

ŚWIDNICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI 10

6

ZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI 9

6

WROCŁAWSKI KKK (LAMOT) 9

7

OLESKI KLUB KARATE "RONIN" 6

8

PRAHA-BOCHNICE 5

9

WOŁOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI 3

9

JAROCIŃSKI KLUB KARATE 3

10

GUBIŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 2


NAJLEPSZY ZAWODNIK: GDULA ARKADIUSZ LEGNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: MIERZEJEWSKA IGA WROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHINKAI AIS S.

ILOŚĆ OŚRODKÓW: 18

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 97

SĘDZIA GŁÓWNY: SHIHAN ANDRZEJ DREWNIAK



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai